Skoči na vsebino

POKALNO TEKMOVANJE 2005


abn

Priporočene objave

:glare:

v pomislek... Hlad ni vozil najhitreje na včerajšnji dirki...

njegov najboljši krog 1. dirke je 41.602

Oblak: 40.759

Malnar: 40.701

.)

Na koncu pa je Hlad galantno spustil vse mimo in se kot zadnji zapeljal v cilj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tkole je uradno:

priimek-prva dirka-druga dirka-mesto na zadnji dirki-skupno

oblak-20-25-1-238

malnar-25-0-6-233

hribar-16-13-4-209

saražin-13-16-3-153

burič-11-20-2-147

prodan-10-11-5-122

marčič-0-0-62

cvetko-0-053

tadam tadam :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zdej ga pa že mal serjem :slap: :lol1:

(dejte tistle prej mal pobrisat,da ne bo nesporazumov :whistle: )

post-1275-1126538515_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno mislš tiste kantice za tekočine.more bit tam po pravilniku,če gre kej bencina/olja mim (vode ni ker so zračno hlajeni).dol so pa padali v kisovcu na skokih,niso pričakoval da se bo motor tolk posedel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm sam neki me zanima, kaj je tist ko je z vseh tomosou padal izpod mašine? :hmm:

to kar je odpadlo iz 3 in 10 motorjev na predzadnji dirki v Kisovcu je Batzajla lepo

opisal.Okvare do sedaj (12 voženj+treningi+testiranja v Tomosu+endurance v Kopru Rumena Noč 5 ur dva vozila brez prestanka z 10

vozniki) : odletele tri posode in na dveh blažilcih odtrgana 2 "O" ringa.Bilanca je vsekakor odlična.Torej , zaradi okvare ni še nihče odstopil.Vidimo se na zadnji dirki katera bo odločala o naslovu pokalnega tekmovanja 2005.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bladzo,a že kej treniraš :devil:  :krneki:  :yea2:

Imam občutek, da mi zaradi situacije (boj za naslov), ne bodo pustili štartati na zadnji dirki in s tem dopustili možnost vpliva na razplet dirke, ko bi me prehitevali za krog :whistle: :naughty:

Upam, da bodo izpeljali kakšno dodatno dirko, ki bi se jo z veseljem udeležil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če bodo v Kamniku Tomosovci tud Off road vozili?

10101020509112156320-1-0-3-1.jpg

Lanski skoki so bili bolj za Superkros kot pa za Super Moto, ali se že ve kolk bo skokov?? in če bo tud tako drsel kot lani da so še šampioni vozil kot po jajcih <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če bodo v Kamniku Tomosovci tud Off road vozili?

10101020509112156320-1-0-3-1.jpg

Lanski skoki so bili bolj za Superkros kot pa za Super Moto, ali se že ve kolk bo skokov?? in če bo tud tako drsel kot lani da so še šampioni vozil kot po jajcih <_<

Ne vem kaj si gledal če si jih vidu vozit kot po jajcih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj si gledal če si jih vidu vozit kot po jajcih

Govoril sem z parimi v boksih in so rekli da drsi ter da so skoki nevarni in da se zato raje vozjo mal počasneje kot pa da bi se na tazadnji dirki poškodoval, drugač pa razen ene treh štirih res ni noben pretirano letel po tistih kuglah, bolj so motorji vozil njih kot oni motorje :unsure:

post-562-1126637453_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil model
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogodba je potem že podpisana s tomosom za naslednje leto :OK: in kot sem iz teksta razumel bo nekaj podobnega kot pri nas - uvajanje novih mladih dirkačev in nizki stroški :OK: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogodba je potem že podpisana s tomosom za naslednje leto  :OK:  in kot sem iz teksta razumel bo nekaj podobnega kot pri nas - uvajanje novih mladih dirkačev in nizki stroški :OK:  .)

:book: ne, pogodba za ITL prvenstvo še ni podpisana, potekajo pa vsi pogovori v tej smeri. Dejansko - potrebujemo samo še "zeleno luč" s strani vodstva v Tomosu, kar enako velja tudi za sezono 2006 v SLO prvenstvu... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaam ubistvu sm jst kr prou naračunal,so se zgleda tm neki zmotil...na zadnji dirki 3.mesto pripada saražinu,men pa 4.

skupno sm pa tud po kamniku najmanj 3. :yea1:

be noj,klesarsko mlanje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če bodo v Kamniku Tomosovci tud Off road vozili?

10101020509112156320-1-0-3-1.jpg

Lanski skoki so bili bolj za Superkros kot pa za Super Moto, ali se že ve kolk bo skokov?? in če bo tud tako drsel kot lani da so še šampioni vozil kot po jajcih <_<

Itak,da bomo tud mi offroad vozil :yea2: .-sj dirkamo z supermoto motorji ne pa z skuterji. :OK: Lansko leto so bli pa skoki čist supermotu primerni.

Drgač so pa šampioni lani vozil razmeram primerno in ne vem, zakaj misliš, da tud mi začetniki ne bi mogl vozit svojim sposobnostim primerno. :? :?

Itak pa Sitar napoveduje,da bo offroad veliko bolj izpopolnjen kot lansko leto! :OK: :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....mater, upam, da me nau kdo za cel krog prehitu..... :slap:

.....Jerančič, kva ti pravš, kero špuro naj vzamem....... :? :?

post-6277-1126792371_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drzali bomo pesti za vse, ki se boste na zadnji dirki v Kamniku se borili za mesta, tudi za dosedaj vodilnega Malnarja in Oblaka, ki trenutno vodi, in za ostale v vecjih (in manjsih) klasah. Bo zanimivo in razburljivo, prava poslastica.

Zagotovo vredno ogleda! B)

Lp :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govoril sem z parimi v boksih in so rekli da drsi ter da so skoki nevarni in da se zato raje vozjo mal počasneje kot pa da bi se na tazadnji dirki poškodoval, drugač pa razen ene treh štirih res ni noben pretirano letel po tistih kuglah, bolj so motorji vozil njih kot oni motorje :unsure:

Evo slika iz dirke SP na Irskem. Teren ni dosti drugačen kot v Kamniku.

klik

Popravljeno . Popravil GUMY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnja sezona gre proti koncu, pri tomosu pa se začenjajo priprave na zadnjo dirko in naslednjo sezono. Skozi leto so opazovali kako delujejo motorji, kje so hibe in kaj bi se dalo izboljšati. Ena od izboljšav bo doletela zadnje vzmetenje, katero je že v teku preizkušanja.

post-570-1127402881_thumb.jpg

post-570-1127402895_thumb.jpg

post-570-1127402913_thumb.jpg

post-570-1127402928_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!