Skoči na vsebino

POKALNO TEKMOVANJE 2005


abn

Priporočene objave

že razmišlam,kva vse morm prodat,da bi mi zneslo za sezono :D

torej,mam eno kijo sefijo,dva tomosova odltimerja... :hmm: :rolleyes: pa bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že razmišlam,kva vse morm prodat,da bi mi zneslo za sezono :D

torej,mam eno kijo sefijo,dva tomosova odltimerja... :hmm:  :rolleyes: pa bo :)

Na dirke že tko al tko hodiš, mlad si še - zakaj ne??!!!

Prednost tega pokala je še v tem, da nimaš velikega štartnega stroška, pa še na koncu sezone (če ugotoviš, da si faliu) te ne boli glava, kaj boš z dirkalnim motorjem.

Strošek je podoben, kot če (pa ti niti slučajno ne želim) pustiš Sefijo v enem grabnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že razmišlam,kva vse morm prodat,da bi mi zneslo za sezono :D

torej,mam eno kijo sefijo,dva tomosova odltimerja... :hmm:  :rolleyes: pa bo :)

Dej zajla, prjav se, poj ko boš motor za nagrado dubu boš pa za en krog dau :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej se zmeri me matra vprsanje kako bo narejena selekcija voznikov? 20 jih bo. Ker prijav bo pa pomojem velik vec. :hmm: :D Heh ze vidm da bom med mlajsimi tekmovalci. K sm 90 l. .) Ce me zberejo seveda.

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej se zmeri me matra vprsanje kako bo narejena selekcija voznikov?

Zih vas bojo na kako spretnostno vožno ulekl oz, kar na tisto gokart stezo u kopru da mal pokažete svoje kvalitete. No ja, saj logično bi blo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na razpisanih dirkah lahko sodelujejo vozniki, ki imajo:

- veljavno potrjen zdravstveni karton

- veljavno zavarovalno polico za nezgodno zavarovanje v primeru smrti za 1.000.000 SIT in v primeru invalidnosti za 2.000.000 SIT

- potrdilo o polnem zdravstvenem zavarovanju

Kje se pa dobi vse to? A je to kaj takega, kar že ima vsak državljan, ali si je potrebno še vse zrihtat?

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej se zmeri me matra vprsanje kako bo narejena selekcija voznikov? 20 jih bo. Ker prijav bo pa pomojem velik vec.  :hmm:  :D  Heh ze vidm da bom med mlajsimi tekmovalci. K sm 90 l. .) Ce me zberejo seveda.

Čisto enostavno bo 5 minut bo vse fertik, postavili se boste v vrsto, hlače dol, potem pa, kdo ima večja jajca :lol1:

Ne obremenjuj se preveč s tem, prijavi se pa zdravo .) :whistle: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se pa dobi vse to? A je to kaj takega, kar že ima vsak državljan, ali si je potrebno še vse zrihtat?

:blush:

Pomoje majo v Tomosu to že vse dogovorjeno tko da bo najboljš tja poklicat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se pa dobi vse to? A je to kaj takega, kar že ima vsak državljan, ali si je potrebno še vse zrihtat?

:blush:

Zdravstveni karton se dobi.... pri mehaniku za tovorna vozila... Ups, sorry pr DOHTARJU sevede

Zavarovalno polico skleneš z eno od zavarovalnic

potrdilo o zdr. zavarovanju pa tut ni treba posebej razlagat kje se ga dobi

Sicer pa, kot je SF reku, vse vam bojo zih povedal pr tomosu oz. se bo dal kar prek njih uredit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mene tut nekaj zanima.. tam piše, da obvezna oblačila (kombinezon pa to), pa me večina tega še nima(nismo vsi dirkači in bi se tut radi vključli), če je za to selekcijo tut to treba met? saj 125ccm izpit ni pogoj? no če ne veste, se bom pa kar na tomos obrnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kombinizon rabš za dirkat,lahko si ga kupiš sam al pa dobiš za dobro ceno pri njih .)

izpit ni pogoj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kombinizon rabš za dirkat,lahko si ga kupiš sam al pa dobiš za dobro ceno pri njih .)

izpit ni pogoj

V pravilniku (v 5. členu) piše:

Obvezen kit oblačil, ki jih voznik kupi od organizatorja pokala po promociskih cenah vsebuje:

- usnjen kombinezon

- kapa

- polo majica

- vetrovka

- T- shirt

Torej moraš pri njih kupit tudi kombinezon.

Kolikšna je kaj cena? :hmm:

Popravljeno . Popravil Gionni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...baje bo to spremenjeno :rolleyes: sej je bolš,če ma kdo kombenizjon doma,da ni treba še enga kupvat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...baje bo to spremenjeno :rolleyes:  sej je bolš,če ma kdo kombenizjon doma,da ni treba še enga kupvat :)

no, pametno. V nasprotnem primeru bi blo to res neumno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enim očitno ni jasno kaj je subvencjonirana monomarka.

Moraš imeti njihov kombinezon, majice, kape...Ne moreš voziti v svojem kombinezonu, pa tudi če ga slučajno imaš, po boksih ne boš smel hoditi v adidas majici kupljeni v Lentiju inp. Hydrija ti pač omogoči dirkanje za ceno, ki je nižja od dejanskih stroškov, ti moraš pa sprejeti njihove pogoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj pa če še nimaš kombinezona? se pravi da pol ua uni selekciji nebom mogo vozit al kak?

Ojej fantje če vas je že zdej strah zarad enga kombinezona , kaj šele bo.

Ti se obrn na tamara.dolenc@tomos.si in izpraši tole mamiko, pa ti bo vse točn povedala kako in kaj, zakaj, čemu, koliko in na kakšen način.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni me strah.. sam nočem, da bom pol tam izpadu ko največje budalo.. no če bom sploh šol.. moja mati je odločno proti dirkanju.. raje bi me vidla da crknem za knjigami :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če bom sploh šol.. moja mati je odločno proti dirkanju.. raje bi me vidla da crknem za knjigami :lol:

To so mame. Pa jo praši če bi raj vidla, da boš svoj adrenalin sprošču po cesti, kjer se kajhitro lahko znajdeš pod kakšnim avtomobilom... Če maš željo in če maš sredstva, zakaj nebi šel. Pejt, sej zgubit nimaš kej,

Če pa ne odpiše  :angry2:

Sej je še en mesec cajt. Pomoje ma kr dost mejlou, kakšn teden še počak, mogoč bo odpisala.

BTW: Če bi kej konkretnega zahteval, da mate s sabo, bi zihr napisal na spletni stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če kdo od vas ve, da bo ziher šol, naj se napiše...

to bo žurka.. 17tega gor.. to spelat.. 18tega pa z šolo na smučanje :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:bounce: za dodatne informacije se lahko obrnete tudi na e-mail

maalbo@siol.net

(ki je trenutno manj obremenjen). Prijave pa gredo obvezno na tamaro.dolenc@tomos.si.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!