Skoči na vsebino

POKALNO TEKMOVANJE 2005


abn

Priporočene objave

Selekcija bo okvirno potekala tako, da se vsem zainteresiranim 17/02.2005 prikaže sam pokal oz. potek in pogoji le-tega. Po vseh teoreticnih predstavitvah sledi poiskusna vožnja (na cas), ki bo dejansko odlocala o tem, kdo bo izbran.

evo.. tako naj bi ta selekcija izgledala. Sem dobu odgovor zelo hitro :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Selekcija bo okvirno potekala tako, da se vsem zainteresiranim 17/02.2005 prikaže sam pokal oz. potek in pogoji le-tega. Po vseh teoreticnih predstavitvah sledi poiskusna vožnja (na cas), ki bo dejansko odlocala o tem, kdo bo izbran.

evo.. tako naj bi ta selekcija izgledala. Sem dobu odgovor zelo hitro  :P

tu moram dodati, da se bo vožnja na čas izvajala predvideno čez en mesec po tem datumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na preizkušnji vožje, ki ne bo 17/02 ampak enkarat kasneje (v roku enega meseca po informativnem srecanju), moraš nujno imeti kombinezon. Ni pa nujno imeti naš kombinezon. Torej 17/02.2005 je zelo priporocljivo, da so interesenti že odloceni na kakšen nacin bodo prišli do kombinezona.

heh :blink: vedno me nekdo prehiti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm,tole zna bit zanimivo.....vsekakor se pa splača 17. šolo špricat zarad tega.

Pa tud če ti pol na poskusni vožnji ne uspe-si vsaj vozu Tomosovo 125 SM žverco :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil kdo dons v Kopru na Tomosu?

Jest sm bil pa batzajla je bil tud ostalih pa ne poznam. Blo je zanimivo zvedl smo precej informacij vsec mi je tud moznost nakupa motorja. :OK:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bli bli......zvedl veliko informacij....in pa seveda,koliko €€€ bo treba z to odštet......bo treba šparovčk razbit :P

PS: Fabo,a si mi ti neki od enih grelcev za gume govoru... ?

Popravljeno . Popravil Killroy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste že lahko pokazali svoje znanje in sposobnosti?

:fight1:

Koliko kandidatov je pa bilo? Bo potrebno izločiti koga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no,da še jest povem-dol nas je blo okol 35-40 se mi zdi :hmm: ,predstavl so nam kratko zgodovino tomosa in njihove načrte za prihodnost... seveda je blo največ besede okrog pokala:večino že veste,novo je samo to,da so ponudili tudi možnost odkupa motorja oz. plačila kavcije za obdobje dirk,da lahko motor odpelješ domov.čez približno en mesec se spet dobimo,takrat se bo izbralo do 20 voznikov,potem pa samo še gaasaaaa :OK:

super zadeva,upam da bo uspelo :)

aja,objavljene bodo tudi slike in življenjepisi kandidatov,za katere boste lahko glasovali prek televotinga-nekej tacga kot popstars :lol: šalamala :fredy:

prilagam sliko motorja, ki še NI DOKONČNO OPREMLJEN (druge gume,zavore,vzmetenje) ampak samo tolk mal..za tiste najbl firbčne :naughty:

post-1275-1108675253_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pa zgodi v primeru, da tekmovalec motor razbije? A mora sam pokrit škodo? Je treba vnaprej dati kakšno akontacijo iz katere potem pokrijejo stroške popravila, kakor je to urejeno pri Seicento pokalu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pa zgodi v primeru, da tekmovalec motor razbije? A mora sam pokrit škodo? Je treba vnaprej dati kakšno akontacijo iz katere potem pokrijejo stroške popravila, kakor je to urejeno pri Seicento pokalu?

Če je škoda na delih ki ne vplivajo na vožnjo(plastike...) krije tomos. Primer če pa vilce skriviš morš pa sam plačat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi tisti, ki niste bili (in ste se prijavili) boste povabljeni na testno vožnjo, ki bo

v drugi polovici marca.Za točen datum in lokacijo boste obveščeni preko e-maila.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bli bli......zvedl veliko informacij....in pa seveda,koliko  €€€ bo treba z to odštet......bo treba šparovčk razbit  :P

PS: Fabo,a si mi ti neki od enih grelcev za gume govoru... ?

Ja sm ja :D morm it gledat v pravilnik ce so dovoljeni. ABN ti si sigurno seznanjen s tem a se bojo grelci lahko uporabljal? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm ja :D  morm it gledat v pravilnik ce so dovoljeni.  ABN ti si sigurno seznanjen s tem a se bojo grelci lahko uporabljal?  :hmm:

Aha sm ze pogledal se prav da so dovoljeni. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej motor pa ful lepo zgleda...svaka čast tomosu za všečn dizajn...

P.S. A bomo lahko tud kšni dirkači minimota čist tko za foro pršl na testno vožnjo in naredl kšng krog z motorjem, tud če se nismo prjavl?? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tukej so že mal novejše slike-upsidedown vilice, radialna zavora, platišča... skoz bolš zgleda :OK: zdej razmišljajo, če se bo montiralo popolnoma nastavljivo vzmetenje ali ne... namreč tukaj bo lahko prihajalo do razlik-nekateri si bodo lahko privoščili natančne nastavitve,drugi mogoče ne... :hmm: mal povejte kaj mislite o tem.pa še ena informacija-če se odločiš,da motor odpelješ domov,tistih 2500 eur ni potrebno plačati v denarju temveč samo zagotoviti z neko garancijo.mogoče se bo kdo zdej lažje odločil .)

post-1275-1109420086_thumb.jpg

post-1275-1109420113_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ce bom izbran ga kupim 100%. .) Motor vidm da je zakon. (ej kesi pa slike dobil). Hm kdo je pa tist na slikah... :hmm: Joj no sam zdj si me pa do konca zrajcal.. :D

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam tud kratek filmček.za 125 4T zgleda kr okej,tud zvok je daleč od prdenja daelimov,SR-k,hyosungov...(zdej jih bom pa slišal :whistle: ) ampak mislm da več kot 15 KM nima :hmm:

slike so pa direkt iz kopra .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr nastav se,da jih boš dobr slišov :fight1: :devil:

Sicer je pa baje tale mašinca ocenjena na 12KM,z akrapijem pa še mal več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam tud kratek filmček.za 125 4T zgleda kr okej,tud zvok je daleč od prdenja daelimov,SR-k,hyosungov...(zdej jih bom pa slišal :whistle: ) ampak mislm da več kot 15 KM nima :hmm:

slike so pa direkt iz kopra .)

Ja sej iz Kopra...Sam kje si jih dobil pa kdo se je vozu mene zanima... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud mene zanima kdo se je že vozu, da ne bo kkšnih privilegijev :angry2: , pa bodo eni motor vozil že pred izborom tistih 20tih :hmm: :hmm: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!