Skoči na vsebino

POKALNO TEKMOVANJE 2005


abn

Priporočene objave

OK, meni je Killroy rekel, da naj bi bilo to 17.3 se pravi 1 mesec po tistem sestanku, i guess he was wrong :? .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr se jst spomnim,je bil to samo okviren datum :hmm: dobil bomo pošto

cagiva:sam pejmo! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pa rad neki prašu odgovorne pri Tomosu:

Tale dečko naj bi bil kot nekakšen testni voznik pri Tomosu ali kaj?

Če je to re, me zanima, kako lahko nekdo kandidatom za resne dirkače, predstavi tehniko in sam motor brez obvezne zaščitne opreme, se pravi kar z navadno trenirko, brez rokavic ter nezavezanih skejtercah :hmm: Dobro da je imel vsaj sončna očala pod čelado....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pa rad neki prašu odgovorne pri Tomosu:

Tale dečko naj bi bil kot nekakšen testni voznik pri Tomosu ali kaj?

Če je to re, me zanima, kako lahko nekdo kandidatom za resne dirkače, predstavi tehniko in sam motor brez obvezne zaščitne opreme, se pravi kar z navadno trenirko, brez rokavic ter nezavezanih skejtercah  :hmm:  Dobro da je imel vsaj sončna očala pod čelado....

Po moje ni tko hudo .)

Abn je že povedov, da fantič ne bo dirkal v klasi, tko da mislm, da je njegov sin, al pa otrok od kakšnga druzga Tomosakijovca, ki je bil v določenem času pač v fabrki in izkoristu prilko, da se je zapelov kakšn krog okrog hal.

Me pa bolj zanima, če imate tisti, ki ste se prijavili že kakšne podatke kdaj in kje bo izbor, ker dirke se bodo ena-dve začele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda da je osip tako velik, ampak neki borcev nas je pa še :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom v murski soboti navijal :D kak je pa zdaj s temi cenejšimi stvarmi za kupit? to sam vi k tekmujete? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

evo vozniki izbrani,se vidmo v murski čez en mesec :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voznikov,ki bodo vozili za točke,bo 9...na žalost jih je kr nekej obupalo :? zravn nej bi pa vozilo še x-voznikov(dva,trije),ki bodo izven konkurence-mogoč bo abn kej več povedal.

imen pa ne vem na pamet,se mormo še mal spoznat.bo pa pred mursko še en dan treninga,tokrat upam da brez dežja <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

evo? kdaj boste meli zdaj to v MS? da se pripeljem vas pogledat pa da gremo na kako pijačo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kakšen je plan za jutri? Kdaj se vse začne? Sem danes gledal malo trening, pa moram reči, da ni kar tako :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe.. če ste v tej megalomanski toči vozli, pol vam plačam pivo :lol.. ale se pa še sploh ni začelo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!