Skoči na vsebino

Firestarters jesenski zur


Einherjar

Priporočene objave

Zaenkrat smo prejeli že cca. 20+ prijav za tekmovanje v armwrestlingu in sicer pretežno slovenci in slovenke. Imamo pa tudi prijave iz hrvaške in nemčije!

A je še kdo tolk pogumen da se prijavi na tekmovanje!? Kaj pa tisti, ki ste tekmovali na HAlloween partyju v Clubhouseu Firestarters?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je še kdo tolk pogumen da se prijavi na tekmovanje!? Kaj pa tisti, ki ste tekmovali na HAlloween partyju v Clubhouseu Firestarters?!

Ja kako se že reče temu če nekdo ne upa? Aja REVA!!!!! :baa:

Fantje in dekleta, sej ne bo noben odšel z gipsom na roki domov! Se še ni zgodilo! Garantiram pa iz lastnih izkušenj da je feeling full dober, saj prvo misliš da ne boš nobenega premagal, potem pa ko si dejansko na vrsti ti adrenalin tako poskoči, da se že zaradi tega splača!

:grupni:

Če pa se že odločite da ne boste tekmovali ste pa vseno dobrodošli! Dolgčas ne bo nikomur!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je še kdo tolk pogumen da se prijavi na tekmovanje!? Kaj pa tisti, ki ste tekmovali na HAlloween partyju v Clubhouseu Firestarters?!

Ja kako se že reče temu če nekdo ne upa? Aja REVA!!!!!  :baa:

Jah pol se pa že sam zarad tega moram prijavit. :D

Če ne bom arbajtal, prideva z Mariči v Soboto mal prej pa evo obljubim se bom prjavu.

Tud za wet T-Shirt, če jih bo premalo prijavljenih :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah pol se pa že sam zarad tega moram prijavit. :D

Če ne bom arbajtal, prideva z Mariči v Soboto mal prej pa evo obljubim se bom prjavu.

Tud za wet T-Shirt, če jih bo premalo prijavljenih :OK:

No vidiš, tako se govori!!!! :P Vidva se kr potrudita, pa pridta!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se tudi prijavljam za katego.............................. :hmm: Kako se reče onemu športu, ko si na koncu pijan?

lp DTW B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se tudi prijavljam za katego..............................  :hmm:  Kako se reče onemu športu, ko si na koncu pijan?

lp DTW B)

Ja sej ti si močn, pa bi se res lohka prijavu za Armwrestling, pil ga bomo pa itak tud, tk da zmagaš v obeh primerih!!!!!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja  sej ti si močn, pa bi se res lohka prijavu za Armwrestling, pil ga bomo pa itak tud, tk da zmagaš v obeh primerih!!!!!!!!!!  :OK:

Heheheh, ti pa mi tako na dušo pihaš, da boš mi jo prehladila :D . Jaz nič ne riskiram moje roke, kako pa bom potem krigl dvignil, če bom imel spolamano .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot Ljubitelj motorjev, rock’n’rolla, lepih žensk, dobrih žurov podpiram klub v FIRESTARTER v vseh pogledih. Dan ne bo zamere, faaaousarije od ostalih klubov, mislim, da si je ta klub res zasluzi vse cestitke v letosnji sezoni. VSE ČESTITKE ZA IDEJO JESENSKI ZUR. Od zura pricakujem dobro druzbo, zabavo vsaj do osme ure zjutri. Predvsem pa dejmo navijat za DJ Mateja,…keeeer…se to v Sloveniji ne posluša več

V forumu je kr nekaj debate kdo pride, kdo ne pride, kdo se bo prijavil na Armwrestling. Nekateri pa bi sli v Berlin, zaradi oranznega plakata in hhmm ne vejo če bodo lahk prisli na zur, pa ne me jebat, mislis, da si IIINNN ce vidis ORANGE!!!!! LLLLLOOOOOSERRRJIII!!!!!

A je kdo napisal dejmo čestitat klubu za idejo in organizacijo VRHUNSKEGA jesenskega žura in nabavt kako darilo ??????????

WWW.MOTOCVET.COM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.mednarodno tekmovanje v armwrestlingu je steklo brez zapletov, čeprav so tuje barve zastopali le nemci in hrvatje.

Nastopalo je preko 40 tekmovalcev in tekmovalk iz hrvaške, nemčije in cele slovenije. Pripravljenih smo imeli 7 kategorij od katerih je ena moška odpadla in se združila z drugo. Tako smo imeli po teži tekmovalcev in tekmovalk naslednje kategorije:

- ženske do 65 kg

- ženske nad 65 kg

- moški do 80 kg(najbolj številčna kategorija)

- moški 80 - 90 kg

- moški 90 - 110 kg

- moški 110 + kg

REZULTATI:

Ženske do 65 kg:

1.mesto Marija Mehle(Škofja loka)

2.Mesto Sara Arko(Sodražica)

3.mesto Sonja Kremesec(Ljubljana)

Ženske nad 65 kg:

1.Mesto Tina Starc (Sodražica)

2.Mesto Katarina Krepfl(LJubljana)

3.mesto Marija Lavtižar (Ljubljana)

Moški do 80 kg:

1.mesto Dejan Kržičnik

2.mesto Jaka Blažko(Ljubljana)

3.mesto Blaž Bršec

Moški 80 - 90 kg:

1-mesto: Branko Malus(Ribnica)

2.mesto Stane Špajzer

3.Mesto Frenk Valjevec(Kranj)

Moški 90 - 110 kg

1.mesto: Jožko Pirnat(najmočnejši slovenec - MArtin Krpan 2004)

2.mesto Jernej Paulič (LJubljana)

3.mesto Primož Grešak

Moški 110+

1.mesto: Martin MAtjašič (Martin Krpan 2003 - Metlika)

2.Mesto: Matjaž Burnik

3.mesto Tomaž Plevanč

Pohvale vsem tekmovalkam in tekmovalcem za res športno obnašanje.

Kot sem že omenil je prvi del stekel tekoče in brez zapletov, občinstvo se j zabavalo, tekmovalci so se borili za čudovite pokale od SMART LTD...

Po koncu smo imeli podelitev pokalov in tiskovno konferenco, nato pa vse udeležence povabili v INN CLUB(pod hotel) kjer naj bi imeli AFTER PARTY na katetrem smo obljubljali skoraj vse....

INN CLUB je drugače nočni klub, nič kaj dobrega slovesa, vendar ima zanimiv ambijent in deklice, ki se rade slačijo. V hotelu smo za tekmovanje v armwrestlingu imeli navadno dvorano in z lastnico nočnega kluba INN KLUB smo se dogovorili, da ji mi - BREZ NAŠIH PROCENTOV in ZASLUŽKA pripeljemo goste, ona pa naj spusti cene, da bodo enake kot tiste v hotelu(DNEVNE CENE PIJAČE) in da kakšno brezplačno striptizeto!

Zadevo smo dorekli že pred dobrim mesecem zato smo v hotelu povedali da bomo imeli tekmovanje do 20:00 - 21:00 ure, nato pa se bomo preselili v spodnje prostore kjer je bolj "ugoden" ambijent.

Lastnica INN CLUBA se je še sama ponudila da bo pripravila welcome drinke za cca. 200 obiskovalcev, kar smo sprva želeli narediti mi.

Zadeve so bile dorečene in tudi ob 19:00 uri, ko smo bili nazadnje v kontaktu(telefonskem) z lastnico je bilo vse OK, ko pa smo prišli v "podrum" so bile zadeve drugačne!

Vsakdo je lahko ugotovil, da welcopme drinka NI! Plesačice so se po 5 minutah pobrale v separe, nato pa "nekam drugam", pijača pa je bila po dnevnih ja...kurac...cenah!!! Malo pivo za 600 sit! Mislim, da v sloveniji ni nikjer takšne dnevne cene za malo pivo!!!!

NAjprej smo pomislili, da gre za pomoto pri strežnem osebju. Govorili smo z lastnico, ki se je le nasmehnila in šla stran. Halo!?

Porajali so se pomisleki po takojšnji adaptaciji lokala vendar zaradi verjetnih posledic na organizatorja tega nismo naredili. Enostavno nateg nategov! Vsaj kar se tiče našega kluba!

Še dobro da smo imeli srečelov, da smo pobrali nekaj denarja in nato v INN CLUBU vsem udeležencem plačali 1 rundo. Vsaj nekaj, čeprav je bil žur popolnoma uničen. TAko tudi nismo izvedli izbora za najboljši in najbolj sexy tattoo, pa tudi natečaja za miss mokre majice ni bilo! Seveda je lastnica odpeljala vse plesačice, tako da o stripteasu sploh ni bilo več govora.

Pizde!!!!ž

V glavnem ostaja grenak priokus po hudem nategu s strani INN CLUBA in v bodoče bomo sigurno imeli VSE na papirju, če že ne zaradi drugega, da ne pokvarimo žura obiskovalcem!

VSEM UDELEŽENCEM AFTERPARTYJA SE IZKRENO OPRAVIČUJEMO !!!!!!

Moto klub FIRESTARTERS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..sem pozabil pripomniti.......

Smo imeli srečo, da je od začetka zapletov v INN CLUBU prisustvoval tudi novinar Mladine, ki je vse videl in slišal tako, da pričakujemo odziv tudi v medijih!

INN CLUB SUCKS!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..sem pozabil pripomniti.......

Smo imeli srečo, da je od začetka zapletov v INN CLUBU prisustvoval tudi novinar Mladine, ki je vse videl in slišal tako, da pričakujemo odziv tudi v medijih!

INN CLUB SUCKS!!!!!!!!!!

Sej veš kaj pravijo WHAT GOES AROUND COMES AROUND!

Bo prasi.. že dobila svoje!!!! :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!