Skoči na vsebino

Firestarters jesenski zur


Einherjar

Priporočene objave

Fantje in support dekleta, nea se sekirajte preveč, vsi ki smo bili prisotni v "podrumu" smo itak takoj vedel za kaj gre in si nismo pustili kvariti zabave.

Ste tako kot vedno še vedno NUMERO UNO :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor pa mene najde na sliki dobi za pivo  :D

Sem vedu, da moram zlico sabo nosit (sem se tako zmesal z okolico... :OK: )

Pri šanku niso slikali. :P

Drugače pa čestitke Tinchi, Pimpi limpi, Sari, Katrci, Mariči in pa seveda tebi Kruse za osvojena mesta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krusetu čestitke, prav tako deklcam - Jerneju pa želim, da bi mu enkrat ratalo premagat te razne Krpane in Najmočnejše... Sm ga sreču v soboto pred Ortobarom pa sva na to temo izmenjala par stavkov ... Zgleda, da bom mogu jst mal natrenirat svojo desnico ... SAm ne vem, kako bo zgledlo, ko bo levica še zmer atrofirana, desnica pa najmočnejša na svetu... Bo treba prav posebne majčke nosit (take, kt jih ma Bizovičar v TLP :) ) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

INN CLUB SUCKS!!!!!!!!!!

Kelnarco sem vprašal zakaj pir stane pri vas 600SIT? Odgovor je bil: Zato!

Potem sem jo zopet vprašal zakaj je pir 600SIT? Odgovor je bil: Zato!

In potem sem jo spet vprašal, da me res zanima zakaj je pir 600SIT? Odgovor je bil: Zato!!! Ker je to nočni klub!!!

OK, potem bom pa spil enga, ker je dobra muzika.

Nekaj časa nazaj sem šel tja na kavo v poznih urah, ni blo nobenga, Kelnarca je imela čist plavo uč,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IGI-ju,Uzzyju, KRUSE-ju in vsem ostalim hvala za podporo!

Uzzyju hvala za sodelovanje, Kruzeju čestitke nad osvojenim mestom(na sliki si se pa res dobro zlil z ozadnjem), IGI-ju pa...pizda zakaj se nisi predstavil, da bi ti dal za pir k soi zadnjič tolk dobr napisu tist?!

Kakorkoli že..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja blo je UFB (Ultra Fabulous). Sam sem bil zapisnikar in ni blo velik časa za fotkanje. Tut nos je kapljal in curljal tako da sem ob ca 12. uri odšel. No pa še fotke in obvezni komentarji:

Uziju hvala za obisk (tako kot vsem ostalim) in naj si ob gledanju te fotke zavrti od Zlatih Uhančkov: Going to the Run.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Icy, sej vem da si že mal starejši ampak štet pa ziher nisi pozabu :OK:

Ma kje pa, sam Matej kot vrhovni sodnik se je kot Kruse tako pomešal, da ga ni videti na tej fotki. Je biw pa skoz zraven. Znam štet Uzzy, znam .) . Tista trojka je bila namerno vpisana.

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!