Skoči na vsebino

Capirossijev GP dirkalnik v Ljubljani


Bostjan_Claas

Priporočene objave

Ljubitelji motociklizma vabljeni na ogled pravega moto gp dirkalnika DUCATI D16GP4 (Cappirossi).Ogled je možen v prodajnem salonu Ducati Skupine CLAAS na Zaloški cesti 171 v Ljubljani danes do 18.00 ure in jutri od 8.00 do 19.00.

:yea2: :OK: :fight2: :wub: :notworthy:

Motoristični pozdrav!

Boštjan Urbančič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuuuuuuu...to pa grem pogledat---pa še digitalca sabo vzamem :photo: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa jes dečki? danes sem morala domov :( ker je mami tak rekla, pa ne morm bit na "zboru" :( kaj pa če bi ju3 podaljšali tam do 23.00? te se že valda dofuram z vlakecom? aja, pa bolj poceni opremo bi tudi rabila, ker mam samo čelado. te pa se en plašč pa ledvičnik rabim!!!!

nebi upoštevali moje potrebe? O:-)

ajd, dečki, mejte se pa vozte po pamet (kolko se pač vozite)

LP, nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil tam...ravn takrat ko je en s črnim motorjm(nism sigurn ampak mislm da je bil KTM Duke .) )krog narisu direkt na sred dogajanja uzuni :kva2: :yea2:

Tud Ducatijevo zverinco vidu in morm rečt da je res motor o katerem lahk samo sanjamo :kva2: :wub: :yea2: ...pa čeprov nism ljubitelj Ducatijev me je motor kr mal prevzel :)

Ja tud z digitalcem vse skupej poslikov...kakšno slikco obesm tud tlelele na net samo jutri ;)

P.S.:

Motor pa ni bil Capirossijev kot piše v naslovu teme ampak je bil od Troya Bailisa :yea2: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po čem pa si vidu da je od Baylisa,men se zdi da je od Capirosija ker ma 65 cifro gor O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povsod okol je pisal Troy Baylis pa pod motorjem je bla slika na katero je bil podpisan Baylis :)

Slike sledijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

P.S.:

Motor pa ni bil Capirossijev kot piše v naslovu teme ampak je bil od Troya Bailisa :yea2:  B)

Povsod okol je pisal Troy Baylis pa pod motorjem je bla slika na katero je bil podpisan Baylis :)

Slike sledijo...

Ups...ja motor je res Capirossijev(#65),sam me je pa zmedl k je povsod okol samo Baylis omenjan tko da sm mislu da je tud motor Troyev O:-)

slike... :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!