Skoči na vsebino

Prezimovanje motorjev. Potrebujete prostor?


Insallah

Priporočene objave

Sem rekel, da se letos ne bom zajebaval z dragim najemanjem garaže za čez zimo in sem vprašal enega tipa pri Velikih Laščah, ki ima neizkoriščen gospodarski objekt 30 km iz LJ pri Velikih Laščah, če čahko moj moped spravim pri njem za štiri mesece čez zimo. Sva se zmenla za 20 jurjev :OK: Imam ga pod ključem, pred vhodom pa je privezan še gigantski rotvajler :yea2: Možakar ima bajto zraven.

Če koga zanima

041/639 440 Smrekar Edo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sranje, zdaj si me spomnu, da ga bom moral spet po štengah vlačt. :?

Ma kdo kake dolge fosne za posodit... :hmm:

Hehehehe.Jaz ga bom pa kar lepo noter zapelal pa pokril :afro1: Pa nič priklepanja v garaži, pa zajebavanja z alarmi :SS .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi ga mel kar pri sebi, aja off topic sam, če celo leto niste nucali centralnih stojal, dajte mal pogledat njihovo stanje. Tole spodaj se je naredilo enmu pacientu v ZDA, ko je dajal motor gor, ga je komaj ujel. :? :kva2:

lp

Rudi

post-482-1097506759_thumb.jpg

post-482-1097506973_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Saint
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se zmenil s temlem Smrekarjem, da mi bo zašvasal stojalo za motor, da ga bom lahko dvignil v zrak. Sicer pa, prostor je velik, pokličte ga. Če nas bo več, bo bolj veselo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  drgac je iz 3h al pa 4ih slikc sestavlena... pa se menajo... aja pa najbols okvire dela baje  Roman Lipnik (žirovnica-041 411 501)

PEACE

če kdo rabi nov stojalo za motor od lipnika mam za prodat lokacija KR

pa tud ene 5/6 motorjev se da shraniti v garaži za pametn dnar :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!