Skoči na vsebino

ROUTE 66 2005


jalovec

Priporočene objave

Spoznal sem 2 .Ameriška motorista, ki sta me povabila na rajžo po Ameriki,

obenem pa povabilo velja tudi vse motosvetovce ki bi si lahko otrgali mesec

dni za svoj motor in obilo žura .Akcija zbiranja fin .sredstev se začenja po novem

letu 2005 program in vse ostalo .Imate 2 meseca ,da se odločite!!!!!!!!!!

:kva2:

post-2638-1097564383.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boš motor tam rental, al ga boš sabo vleku. mi imamo nekaj podobnega v planu za 2006 (10 obletnica kluba).

Smo v dogovoru z ameriškimi prjatelji če nas bo dost se pa splaca kontejner!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MENI SO REKLI ENAKO. ZAENKRAT ŽE IMAM CENE ZBIRNIKA, VENDAR TO POMENI, DA KONTEJNER GRE KO JE POLN. ZDEJ MI EN ŠPEDITER RAČUNA KOLK BI PRIŠEL CEL 20-FEET KONTEJNER.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tole ful zanima. kolk približno bi pa tole stalo ? tako mal, da vem kolk bi morala dinačkov pršparat.

pa kaki kontejneri so to . a morš motor razstavit. a ti lahko kej poškodujejo??

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tole ful zanima.  kolk približno bi pa tole stalo ?  tako mal,  da vem kolk bi morala dinačkov pršparat.

pa kaki kontejneri so to . a morš motor  razstavit. a ti lahko kej poškodujejo??

dr.looney :devil:

to je kontejner v katerega grejo 4 avtomobili tko za predstavo za točno ceno se bom

pa pozanimal več nas bo cnej bo !!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tole ful zanima.  kolk približno bi pa tole stalo ?  tako mal,  da vem kolk bi morala dinačkov pršparat.

pa kaki kontejneri so to . a morš motor  razstavit. a ti lahko kej poškodujejo??

dr.looney :devil:

Enkrat sem se pogovarjal z enim modelom k je ene eksotične avtomobile uvažal iz ZDA in mi je rekel da je bila cena za kontejner tam okrog 250.000SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem se pogovarjal z enim modelom k je ene eksotične avtomobile uvažal iz ZDA in mi je rekel da je bila cena za kontejner tam okrog 250.000SIT

no če nas gre 10 je to 25 jurjev na osebo!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj let zapored sem prezivljala ta dolg dopust pri prijateljih v Arizoni in Californiji :OK: . Tudi route 66 je bila v mojem voznem planu, samo, da sem takrat sofirala avto, ne pa sedela na motorju. Ameriske ceste, vsaj te na jugu, so doooolge in raaaaaaavne. Zdi se ti, da se vozis v neskoncnost. Se pa po indijanskih rezervatih, malo bolj v hribovitih predelih, najdejo tudi lepe ride in zeeelo romanticna brezpotja. Treba je samo pazit, da ne zgresis kaksnega napisa "private property" (ma tam ima vsak pusko, pa mors biti kar hiter, ce ces bezat :kva2: ). Dobro je tudi upostevat hitrostne omejitve zaradi Highway patrola, ki so skriti po vseh moznih vogalih in grmovjih.

Drgac mi je bila pa Amerika vsec. Ne za tam zivet, ampak kot destinacija za prezivet dopust in videt nekaj drugacnega, novega pa zagotovo. Ljudje so naceloma zelo priajzni in radovedni in ce ne drezas po cudnih vogalih in dvomljivih cetrtih, se ti ni treba bati, da bos pristal na straneh crne kronike :(

Motoristke in motoristi, ki boste sli.....zelim vam obilo zabave in lepih vtisov. Na zalost ne morem z vami. :cry:

Lp, Karmen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je slisat pozitivno mišlenje ,kar ta članek za gotovo je ,lepa hvala za spodbudo

če nam rata ti pošljemo kaksno kartico .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

LP

Ja jest in moja sopotnica sva tudi za vendar nama Junij bolj pase.... ali pa v drugi polovici Julija...

LP DaNe (tokrat na extremno hitro iz Ljubljane....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je bilo z motosvetovo stranjo nekaj narobe in ker se je nekaj tudi zbrisalo,vam lahko sporocim ,da so priprave v polnem teku, tako da nove informacije sledijio v naslednjih tednih. Na vas je pa ,da se odlocite za to potovanje.Organizirali bomo tudi spoznaven vecer kjer boste - ste vabljeni vsi

ki bi zeleli iti in vas zanima kaj vec o temu potovanju. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zadnjič iskal ene info o kontejnerjih za ZDA in pride tavelik kontejner (mislim da 80kubičnih metrov) iz Kopra v New York taM NEKJE 420 000 sit, kakšna je cena za manjšega pa ne vem. Če kontejnerja ne bi mogli napolniti se obrnite na Intereuropo in oni zrihtajo vse da gre vaš motor še z drugo robo gor plačate pa ne celega kontejnerja ampak le prostor ki ga je zasedel vaš tovor.Vi sam poveste kje in kdaj naj bo zadeva.

Upam da vam bo to kaj v pomoč.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede kontejnerjev ....

Lani mi je en razlagal kako so šli v USA iz Francije al GB in jih je kontejner prišel cca 1000€, V glavnem so motorje čez prpelali napol zastonj.

Dejte mal prečekirat pomorske družbe ki majo linijo iz GB ali F v USA ... morda pride v poštev tudi Genova v Italiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Valagentu v MB stane 20 feetni kontejner 2000 - 2500 USA$ iz Kopra do NY. V njega gre 8 - 10 motorjev. Mere so 2,30 * 5,85 m. Za pot do tja rabi 18 - 20 dni. Vse podrobnejše informacije lahko dobite na 02 251 22 45 ali 041 427 060.

Ne pozabite preveriti kako je z veljavnostjo evropskih čelad v ZDA. Baje imajo neke svoje predpise glede čelad.

Upam, da vam bodo te informacije koristile in srečno vožnjo po Ameriki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 .December vecja posiljka informacij iz AMERIKE.

Pustimo se presenetiti ,obenem pa se povabilo za vse- GREMO RAJŽAT PO AMERIKI. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lep pozdrav vsem Moto Svet uzivalcem .Ker je moj frend podaljsav potovanje v

USA zaenkrat , podaljsujemo samo informiranje na tej moji strani. Nocem ,da kar neki besedicimo, je ze bolj ,da pridemo do konkretnih informacij , tako da bo tudi cena stvarna .Vidimo se pa itak na vele ZURU NA POHORJU pa bomo tam kaksno

rekl v tej smeri, pa se spoznal se bomo, da vidmo ce gremo sploh skupi !!!!!!!!

lepo se imejte se vidimo na zuru :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!