Skoči na vsebino

ROUTE 66 2005


jalovec

Priporočene objave

Marjan ,kmalu zacenjamo pospeseno z ROUTE 66 .Praznike dejmo skoz ,pol pa gasa. Vsi interesenti se bomo pa itak nek dobil, da se spoznamo , pa skupaj dolocimo termin ,tako da se ze od zacetka sodeluje, da breme samega izleta ne bo samo na enem!!!!!!!!!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No a smo ze kaj premislili ,rad bi videl kdo je RESEN za ROUTE 66 !!!

Potem pa zbor ,da se dogovorimo.

Prosim ,da ne sprasujete kdor ne misli resno z nami , ko pa bo ekipa zbrana bo

objavljeno na straneh moto sveta.

post-2638-1105486778.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je prava beseda, predlagam , da se določi rok za prijavo interesentov in srečanja !! , čas teče , še malo pa je pust . L. P. elgad :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JALOVEC!

Da se ti ne izjalovi plan!

Za takšne oslarije ponavadi ne mrgoli odtrgancev.

Jaz imam od tam eno fejst staro izkušnjo, če bi ti kaj pomagala. Povem ti pa, da je tale 66 bolj legenda, kot zadeva s katero bi se bilo vredno ubadati. Je pa zanimiva, to je res. Od Amerike boš imel vse kaj drugega prej, kot to. Jaz se v glavnem spomnim le neskončnih kilometrov in takratnih 55 milj limita (88 km/h - putana!!!). Sedaj so bolj realni! Tista route 66 je bila pa le ena prašna preteklost, ki so jo ovekovečili na platnu.

Če boš dobil še kakšnega kompanjona, boste imeli kup priprav, izplačalo se pa bo.

Nekaj od tega si lahko ogledaš na straneh "On the road & Off road", pod naslovom: "Čez lužo... Kako z motociklom do ZDA"? Pod datumom 10. in 12. jan. '05. Da ne bo ponavljanja. Loti se posla! Hoj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jalovec!

Potem je b'la pa t'ma...

Nekaj mi je kanilo na misel.

Odpravljate se v ZDA. Ste že pomislili, da bi bilo morda zanimivo obiskati le Zahod. To je fantastična izkušnja. Ni toliko kilometrov in lepot je na kvadrat. Tam nekje, (v Californji) si zarentate motorje in jo kresnete v najlepše kraje "Divjega Zahoda". California, New Mexico, Utah, Colorado, Arizona. Nacionalnih parkov in lepot, da se ti zmeša! Pa še vreme je pustinjsko. Običajno lepo.

Ne potrebujete toliko časa, prišparate na kilometrih, pa še v enem kosu vidite najlepše predele vsega kontinenta. In še Route 66 boste doživeli, puščavo Mojave, Death Valley, Yosemite, Great Canyon, White sands, pa še in još. Lj - San Francisco 95.000 sit. Če se znajdeš pa še manj. Izračunaj kilometre, prosti čas, požrešnost in spanje. To je vse! Po nekaterih nacionalnih parkih imaš Campinge celo zastonj (voda, WC, ground). Koliko zvezdic? V nebo poglej!

Samo v razmislek. Sicer pa ne mislim mešat vaše štrene.

V vsakem primeru je še potrebna količina tistega, kar Melaniji ni več problem.

Hoj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: zbor in prijave

17.02.2005

GODEC BIKERS PUB

RATEČE - PLANICA 29

Kdor gre na route 66 ,zbor v Pubu

ob 19h z predlogi in zeljo po motoristicni avanturi.

Pub se nahaja 7KM od Kranjske Gore -

v smeri proti Planici. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

info:TEL 031420679

Jalovec, počakal sem par dni , da bo še kakšen resen interesent dal pripombo na lokacijo srečanja. Glede na to , da so lahko interesenti od vsepovsod mislim , da bi bilo pametno , da bi se dobili bolj v centru Slovenije ( recimo OLP ) istega dne

in ob isti uri kot si predlagal. Počakajva odzive in L.P. vsem !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko spremenimo lokacijo. po zelji .mislim ,da sva sama in en par kolegov iz mojega konca .zato sem sestanek predlagal na nasem koncu !!!!!!!

Mislim da je bila 3.mesece kar dolga doba za odlocitev, sestanek bo, kdor bo prisel

bo pac prisel ,ekipa je pac nekako ze narejena ni velika je pa !!!!!!!!!!!!!!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko spremenimo lokacijo. po zelji .mislim ,da sva  sama in en par kolegov iz mojega konca .zato  sem sestanek predlagal na nasem koncu !!!!!!!

Mislim da je bila 3.mesece kar dolga doba za odlocitev, sestanek bo, kdor bo prisel

bo pac prisel ,ekipa je pac nekako ze narejena ni velika je pa !!!!!!!!!!!!!!!! :hmm:

O.K. , se vidimo ! L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
O.K. , se vidimo ! L.P.

SESTANEK odpade za 17.02 tako, da naprosam vse clane motosveta ,ki ste bili pripravljeni sodelovati na njemu, naj ne hodijo v ratece

datum za drugi zbor bo objavljen v prihodnjih dneh .

zaradi nekaterih nerešjivih stvari sem moral sestanek prestaviti na drugi datum.

PROSIM ZA RAZUMEVANJE - HVALA

INFO.031420679 ROSKO :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

SESTANEK 17.02 ZA ROUTE 66 ODPADE

***

Kva'zdej, a'ute šli, a'l naute šli??!!

Ja, to tudi mene zanima... jaz sem se ravnokar vrnil iz tistih koncev... Zelo kul del USA :D

post-1-1120010562_thumb.jpg

post-1-1120010575_thumb.jpg

post-1-1120010594_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bit tko škrt... dej še kako sliko in informacije

Nisem bil z motorjem, ampak z avtom, pa niti ne po celi route 66, ampak samo na dveh odsekih... zelo zanimivo, veliko custom+chopper variant (HD+GW, ostalega ne poznajo).

post-1-1120025165_thumb.jpg

post-1-1120025170_thumb.jpg

post-1-1120025175_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

LP

No kaj se je na koncu zgodilo? Sli ali ne? Ali je kdo kandidat za 2006 / September?

'S57CQ'

A ni nekoliko prepozno? :hmm:

V bistvu je vprašanje, za koliko časa greš in KAM greš?

Če greš na jugozahod, bo v redu, če boš boš "plezal" čez Skalno gorovje, si ga pa naj...l!

Pa še nekaj.

Tukaj čisto na vrhu imaš morda kakšen pameten napotek... Samo v razmiselk!

"Route 66"; Zanimivo! Dejstvo pa je, da je še sto drugih stvari, ki so lepše, zanimivejše in jih je škoda izpustiti!

Fantje! Jst' vam rečem: "PEJTE"! Nikoli vam nau' žal!!!

Tega Vam nobeden ne bo mogel več vzeti!

Srečno!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

No kaj se je na koncu zgodilo? Sli ali ne? Ali je kdo kandidat za 2006 / September?

jest imam v planu točno 2006 september, samo ne route 66, ampak wild west varianto po nacionalnih parkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest imam v planu točno 2006 september, samo ne route 66, ampak wild west varianto po nacionalnih parkih.

Sedi, pet!

Odločitev je pravilna.

P.S.

Malo se pozanimaj, kje boš "zarental" motor. Harley je draga varianta!

Raje vzemi kakšen "Rižev narastek"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!