Skoči na vsebino

ROUTE 66 2005


jalovec

Priporočene objave

res je :)

ampak uprašanje kolk maš ti tm tut "prostga cjata" glede na to da si skos s skupino (saj tako si predstavljam) :) ne moreš glih prosto po prešernu letat naokol :D

Men se pa lih to fajn zdi, ker se prvič na tako potovanje ne bi odpravljala sama (vsaj zaenkrat tko mislim, sam se hit loh spremeni :naughty: )... Da vidš, kako zgleda, kakšna je situacija....

Naslednjič pač pičiš sam... pa maš več užitkov....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo kdo planiral za naslednje leto kako tako turo po USA v takem stilu, kot ga predlaga motorider in rabi družbo, mi naj sporoči. Jaz sem tud razmišljal, da bi šel sam, ampak potem vsakič prelagaš na naslednje leto.

kolikor sem do sedaj gledal po netu rentanje, so japonski motorji zelo poceni, harleyi pa malo dražji. Če bo ugodneje, bom šel tudi v varianto nakup in nato prodaja nazaj kakemu dilerju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa lih to fajn zdi, ker se prvič na tako potovanje ne bi odpravljala sama (vsaj zaenkrat tko mislim, sam se hit loh spremeni :naughty: )... Da vidš, kako zgleda, kakšna je situacija....

Naslednjič pač pičiš sam... pa maš več užitkov....

toj res. ampak poj morš šenkrat šparat :P haha.. in zato so dvakratni stroški.. kva morm, pač gorenc :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena 849 eur vključuje let iz Nemčije in nazaj,pot vodi iz Orlanda na Floridi do Los Angelesa,2700 milj,HD in gorivo,dve osebi na motorju in nočitve.Ne zajema nobene hrane ali pijače

ta cena zajem samo najem motorja in povratno letalsko karto.

kolikor jaz razumem nemško.

dr..looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko daš gor link,kje si gledal najem motorjev?

na googlu sem nekaj variant našel, za HD pa eagleriders

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

..če je še vedno kdo zainteresiran za te variante po Ameriki...sem zraven !!! Že dolgo si želim potovanja po route 66 in resno, če gre kdo še v tem letu (najraje avgusta), sem zraven...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff že dolgo se nisem posluževala tega foruma..pa sem se pod starim nickom prijavila... za zgornje povabilo za potovanje po Ameriki mi pišite na ta nick... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta cena zajem samo najem motorja in povratno letalsko karto.

kolikor jaz razumem nemško.

dr..looney :alien1:

Meni se zdi to ugodno, tudi brez hrane in pijače.

S punco sva šla letos okoli novega leta v Kanado in USA, pa je bila povratna karta Brnik - Frankfurt - Toronto - Zurih - Brnik okoli 700€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Glede na to ja je zadnji post nekaj časa nazaj me zanima ali še kdo razmišlja o tej turi ? Je že kaj konkretno planiranega ?

Sam imam namen in pa željo to pot prevozit (če bo vse po sreči leta 2010), tura bi trajala do nekje 3 tedne...štart bi bil v chicago in kolkr berem najbol priporočajo rentanje motorjev pri eagleriders ( ampak še vedno pod 130$ na dan ne gre ) tako da mi najbolj jasno od kot je tukaj taka cana vključno z hotelom...http://bikethebest.de/news_container/route_66/ ??

Potem takem bi v lastni režiji prišel skoz bistveno cenej..ker v hotelih ravno nimam namena bivat!

No če ma kdo kakšne predloge, kje rentat, kolk okvirno planirat denarja, kaj nikakor ne izpustit ob ogledu itd. se priporočam...

Se nameravam tud sam lotit pisanja enega krajšega priročnika v naslednjih mesecih ko bo več časa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jz grem učeraj kupila letalsko vozovnico štartamo 2.septembra 09iz benetk do Londona potem pa za Los angeles tam kupimo oz najamemo motorje(tuki še ni čist dorečeno)potem prevozimo rute66 z obiskom las vegasa mal iz poti in štartamo 30.septembra iz New Yorka do Londona ter iz londona do benetk letalska vozovnica je prišla z rizikom odpovedi 680€

nagibamo se k varjanti nakupa motorja in uvoz v slovenijo,tako da to je zdej v teku s pridobivanjem informaciji,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!