Skoči na vsebino

MotoGP 2005


Jure007

Priporočene objave

Rezultati kvalifikacij: KLIK!

Men se zdi zanimivo naslednje:

- med prvimi desetimi so samo tri honde, :hmm:

- Melandri celo sekundo pred Rossijem :OK:

- Checa: 342.9 km/h :kva2: To je pa blizu rekorda, a ni?

- prvih devet: 3 Španci, 3 Italijani, 3 Američani :D

- škoda za Biaggija (14.) pa mislil sem, da bo Barros po zmagi na Portugalskem kaj več dosegel.

Razlika so še kar velike, kajti proga je zelo dolga (5381 m). Daljše so samo proge: Assen, Brno, Sepang, v Qataru je pa 1m krajša :P

Tukaj je pa nedeljski spored na eurosportu.

Me ful zanima, kakšno taktiko bo Sete izbral. A se bo le spet že na začetku odcepil od ostalih. Sam me je potem kr strah, da bo spet padel... Če bo šel naprej, se zna zgodit, da ne bo zanimivega boja za zmago. Bo pa zato huda borba za ostale pozicije.

Popravljeno . Popravil Gionni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem da je treba pazit, da je spored napisan po CET, kar pomeni da je GP ob 9:30 po nasem casu...

lp

če se ne motim pod CET - central european time spadajo Ljubljana, Zagreb, Dunaj..., uro naprej pa po GMT - Greenwich mean time.

sepravi dirka na eurosport ob 8.30 .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

cez 7 urc! :D

:drunk: eh, js pa ne vem, če se mi splača sploh it spat - čez uro in pol bo že veselo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kašna dirka :kva2: :yea1: :yea1:

Olivier Jacque: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Marco Melandri: :OK: :OK: :yea2: :yea2:

Sete Gibernau: :BUA: :BUA:

Max Biaggi: :slap:

Kenny Roberts: :hmm:

Rossi je pa tako ali tako razred zase

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemu ne morem gledat deje mal več napisat! Kawsiprvsaki 2?????? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemu ne morem gledat deje mal več napisat! Kawsiprvsaki 2?????? :kva2:

Dirka v totalnem dežju, zmagu rossi, olivier jacque fenomenalno prebijanje v ospredje in na koncu dobre 3 sek. za rossijem na drugem mestu. Melandi zadnji krog prehitel Gibernauva, ki je zopet neki joku pa bil obleden na konc dirke, vd Goorbergh na 6 mestu za Biaggijem...

Uglavnem, lepa dirka, v kateri sta povedla oba Suzukija, nato kmalu crkoslav pri Robertsu in en izlet v pesek Hopkinsa, ki je končal potem nekje med 7 in 10. mestom se mi zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Valentino :worship: :worship: :worship: , bravo Jacq :worship: , bravo Melandri :worship: , Gibernau pa spet dooooolgi nos :yea2:, zares dobra dirka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAWASAKI 2 :kva2: :kva2: :yea1: :yea1: :yea1: :yea2: :yea2: :OK:

Škoda za Robertsa :( ga že dolgo časa nismo vidl da bi tok spredi vozu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kašna dirka  :kva2:  :yea1:  :yea1:

Olivier Jacque:  :worship:  :worship:  :worship:  :worship:  :worship:  :worship:

Marco Melandri:  :OK:  :OK:  :yea2:  :yea2:

Sete Gibernau:  :BUA:  :BUA:

Max Biaggi:  :slap:

Kenny Roberts:  :hmm:

Rossi je pa tako ali tako razred zase

That's exactly what I'm thinking about!!!!!

kaka dirkaaaa :kva2: :kva2: :lol1: sm bla :eek:

Kar se tice OJ sm bla samo :eek: :eek: Hehe, Rossi tudi pomoje ko je na tabli prebral OJ! Ampak svaka mu cast!!!!! :worship: :worship: :worship:

Melandri cestitke! :worship:

Gibarnau :BUA: :BUA:

in cestitke vd Goorberghu! :yes: :worship:

Rossi pa... :hooray: :D :OK: :kva2: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he , OJ care :OK:

Sam najbol sm se pa režov, k je komentator(ne vem, a je bil Mamola :hmm: ) reku,da je njemu najboljša izjava od van der Goorbergha, k je prjavu "da je Honda tok stabilen motor, da si loh pr 300 na uro vrta po nosu" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sej ste že vse napisal,ne vem kaj bi sploh še dodal.. :OK: :OK: ...moja dva "ljubljenčka" sta spet na stopničkah 1. in 3. :yea1: :yea1:

...se mi zdi,da Hoffman ne bo več velik vozil letos... :P

...o Gibernau pa ne bom zgubljal besed....sej je bla spet tehnika kriva <_< :lol1: :lol1:

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se mi zdi,da Hoffman ne bo več velik vozil letos... :P

A pa smejo kr tko zamenjat voznika?? :hmm: A niso tle v igri pogodbe, ki zavezujejo voznika na firmo in obratno za dobo enega leta??

Drgac pa bi mi blo malo zal OJ-ja, da ne bi bil "poplacan" za tole danes... reku je, da se ze 3 leta trudi prist not... danes kar :eek: :worship:

...o Gibernau pa ne bom zgubljal besed....sej je bla spet tehnika kriva <_<  :lol1:  :lol1:

lp cagiva B)

Kaj, a ne verjames da je tehnika kriva??? :angry:

:P :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na zmajevanje z glavo seteja je kot kaže bla tehnika kriva - letos ma pa res smolo <_<

kot kaže pa lahko drugo sezono pričakujemo da bojo deževale ponudbe za Jacqueja v motogp. :D :lol: Valeta je varjetn na koncu že skrbelo za 1. mesto, da nebi zadnji krog pred ciljem mim nega žvignlo neki zelenega, z dirkačem ki že nekaj časa ni sedel na motogp mašini :lol1: :lol1: :lol1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zameno za eno pivo ob prvi priliki bi prosu če ma kdo posnetek dirke al pa da vsaj kdo da link kje bi se dal to zlovdat!

Smo spet prespal dirko :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal sem sam par zadnjih krogov in ej :OK: , OJ matr mu ej, še dva kroga pa bi rossija prehitu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamudu tekmo

Oliver...car ce gre on notr bom zanjga naviju,vedno se mi je zdel dobr voznik pa ceprov je biil pr yamahi(ne maram nje)

Mogoce bosta OLi pa Shinya spet skp,aaaaaa nostalgija :D

pa nesmemo ga OJ klicat,k tko je blo unmu morilcu ime(Simpson) :D

rabmo nujno link od tekme gor nujno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!