Skoči na vsebino

MotoGP 2005


Jure007

Priporočene objave

odkrito rečeno je Gibernau svinjsko dobro vozil (ampak ne dost za Rossija prehitet :OK: ).

Zanima me pa zgodba okoli čelade zmagovalca v razredu 250 (Pedrosa) :hmm: ... namreč vozil je s čelado brez kakršnih koli napisov in po vpetju vizirja sodeč zagotovo ni bila Nolan, na oder pa je prišel s povsem drugačno Nolan-ko. Any explanation?

Jeba je to če nosiš čelado zarad dnarja in ne zato ker ti koristi. Če je dež al pa tko kot je blo dons mora met čelada zlo dobro ventilacijo da se ne rosi not. In tut premazi in razni deflektorji ne pomagajo. Pol si morš pač čelado sposodit. In na podiumu vzameš čelado ki jo morš nosit.

Tut Rossi je prej vedn mel arai, dokler niso pr agv dali en kup dnarja pa še čelado sam za njega delajo. Arai pa vse da s polic, in za nobenga dirkača ne nardijo posebej čelade ker so pač vrhunske.

Motogp dirka je bla pa vrhunska :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vam bo, ker smo spet zmagal :D

U. ime: binca

Geslo: bine69

:love1:

Geslo špila celo leto :whistle:

Binca, ti si moj največji prijatelj! :yea1: (vzetoizreklamepress) :worship: :yea2: :yea1: :kva2: :lol1: :lol: :hmm: :fredy: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125ke, dirkalne grand prix, preko 50 KM

Eh pa jih more met več .)

Sej jih ma dirkalna 125 krosa okol 45HP ti tovarniški cestaki pa bi jih lahk mel kej več kot 50!

Sm pričakvov da ma vsaj 65HP .)

A ma kdo idejo kko za boga pridit na kšno tako dirkalno 125ko...dobr ne rab bit lih pripravlena za motoGP dirko ampak kšna taka k bi se jo dal en krog zapelat po kšni pisti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra dirka, je pa Rossi za Edwardsom lepo Seteja počakal...pol pa gasa. :yea2: Lepo so jo šli tud do 250 ccm.... :grim

Popravljeno . Popravil blondini
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Četrta letošnja dirka motociklističnega svetovnega prvenstva je največ uspeha prinesla Italijanu Valentinu Rossiju (Yamaha). Svetovni prvak se je na dirki za VN Francije v Le Mansu s tretjim letošnjim uspehom v elitnem razredu motoGP utrdil v vodstvu skupnega seštevka. Drugi je bil Španec Sete Gibernau (Honda), tretji pa Američan Colin Edwards (Yamaha).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh pa jih more met več 

Sej jih ma dirkalna 125 krosa okol 45HP ti tovarniški cestaki pa bi jih lahk mel kej več kot 50!

Sm pričakvov da ma vsaj 65HP 

A ma kdo idejo kko za boga pridit na kšno tako dirkalno 125ko...dobr ne rab bit lih pripravlena za motoGP dirko ampak kšna taka k bi se jo dal en krog zapelat po kšni pisti!

Ja 125GP jih ma neki čez 60. Vrjetno najbolše tud tja do 70. Drgač ma pa Jure007 v garaži eno Hondo RS 125 s katero je dirku v Slo prvenstvu... Njega vpraš če bi ti jo posodu...Jure sory k sm povedu za tvoj skriti zaklad :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igralec? motogp? priti pliz?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vam bo, ker smo spet zmagal :D

U. ime: binca

Geslo: bine69

:love1:

Geslo špila celo leto :whistle:

RES CAR

THX

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej mormo temo preimenovat v BINCA JE CAR al lahk še naprej o motoGP teče debata?

sj se mu lahk na PM zahvalite ...;) še raj kot pivo pa .. .hja ... pelte motor k njem una srevis, tko mu boste najlepš spoštovanje izkazali :P jst bom tut ,k bom spet mu jamaho :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi so nosili Oliverja po rokah, kaj je pa zdaj nardil. On je res voznik za dež, drgač pa ni konkurenčen. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cestitke rossiju!! :hooray: :worship: :kva2: :OK: in Gibernau-u... :)

Za Edwardsa mi je malo zow, da je padu na tretje mesto in se malo zaostal za njima... pa drugic!! :D

Drgac Olivier - pomoje je njegovemu uspehu na prejsnji dirki ful botrovalo tudi to, da v bistvu ni mel kej za zgubit, si je lahko upal bolj tvegat kot marsikdo tam... Sicer tud zdej na suhem ne vem zakaj si ne bi lahko upal tvegat isto, ampak... bomo vidli cez leto kako bo z njim.. mogoce pa bo kaj, mogoce pa nic :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale dvoboj Sete:Rossi se bo vlekel celo sezono in res zna bit pestro, saj sta razred zase. :worship: :worship: :worship:

Še dobr, da Sete lahko vsaj delno parira Rossiju, ker bi bil sicer res dolgčas in vprašanje če Rossi ne bi počasi izgubil motivacije.

Če bo Rossiju tudi letos uspelo osvojiti naslov, me res zanima kaj bo njegova naslednja poteza; mislim da je imel do sedaj vse cilje osvojene v dveh letih če ne že prej (125, 250, 500, GP-Honda, GP-Yamaha). Vsaki dve leti naredi neko spremembo. Kaj bo njegov naslednji podvig? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale dvoboj Sete:Rossi se bo vlekel celo sezono in res zna bit pestro, saj sta razred zase.  :worship:  :worship:  :worship:

Še dobr, da Sete lahko vsaj delno parira Rossiju, ker bi bil sicer res dolgčas in vprašanje če Rossi ne bi počasi izgubil motivacije.

Če bo Rossiju tudi letos uspelo osvojiti naslov, me res zanima kaj bo njegova naslednja poteza; mislim da je imel do sedaj vse cilje osvojene v dveh letih če ne že prej (125, 250, 500, GP-Honda, GP-Yamaha). Vsaki dve leti naredi neko spremembo. Kaj bo njegov naslednji podvig? :hmm:

F 1 upajmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi so nosili Oliverja po rokah, kaj je pa zdaj nardil. On je res voznik za dež, drgač pa ni konkurenčen. :trance_33_sleep:

kva s pa pričakoval? ćlovk skorej en let ni vozu MotoGp motorja, sploh pa ne konkurenčnga, ti pa prčakuješ de bo po treh tednih vožnje kawasakija naredu nevem kva dobr rezultat v suhmu, je pač tok dobr kokr je, je pa po mojem mnenju malo boljši od hofmana, u dežju je pa itak car :OK:

dirka je bila drugač lepa in zanimiva, sam mi je žal za Checo, res sm velik od njega pričakoval poj ga je pa Biaggi vn spravu :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi so nosili Oliverja po rokah, kaj je pa zdaj nardil. On je res voznik za dež, drgač pa ni konkurenčen. :trance_33_sleep:

se mi bolj zdi, da ni konkurenčen motor za najvišja mesta ampak bo še zanimivo - on in kawa delajo lepe korake naprej, pa še šinjota ne smemo pozabit :P

GO KAWA GO!!!!!!!!!!!!! :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi bolj zdi, da ni konkurenčen motor za najvišja mesta

Pomoje pa je motor dovolj konkurenčen, da bi bili lahko vsako dirko med prvih 5. Kar ovira Kawasakija, da bi to dosegel, pa so gume, ki se v suhih pogojih ne obnesejo glih najbolje.

Tko da, če bi bla vsaka dirka dežna, bi blo prov super :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker iamam ravno SV-ja, moram vsako dirko še mal pošpeglat, kako se držita Suzukija. Matr ne vem, stalno imajo neke težave z zaneslivostjo. A so čist zaspal, pa mislijo, da bodo z reklamami med dirko postali bolj opazni, če jih že med dirko ni v ospredju. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo Rossiju tudi letos uspelo osvojiti naslov, me res zanima kaj bo njegova naslednja poteza; mislim da je imel do sedaj vse cilje osvojene v dveh letih če ne že prej (125, 250, 500, GP-Honda, GP-Yamaha). Vsaki dve leti naredi neko spremembo. Kaj bo njegov naslednji podvig? :hmm:

Ducati, upam. :doze: (ampak se bojim, da sanjasvinjakukuruz :ninja: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi upam, da bo Rossi našel dovolj motivacije v MotoGp !!!!!! Saj ma na razpolago še DUCATI, KAWASAKI, SUZUKI,..... pa naj proba še z njimi osvojit prvenstvo..... bo 100 krat bolj zanimivo kot, da gre v F1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi upam, da bo Rossi našel dovolj motivacije v MotoGp !!!!!!  Saj ma na razpolago še DUCATI, KAWASAKI, SUZUKI,..... pa naj proba še z njimi osvojit prvenstvo..... bo 100 krat bolj zanimivo kot, da gre v F1

Ja itak! Formula je preveč nezanimiva, da bi Rossi sploh pomislu kaj takega! Mogoče malo tak kao za hobi kako testno vožnjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da Rossi ostane v MotoGp, saj sta on in Sete rivala, ki naredita dirke zelo zanimive- vsaj zadnji dve! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Alex Criville se podaja v relly!

Alex Criville se podaja v prvenstvo španskega relly prvenstva! Ali lahko svetovnemu prvaku 500ccm iz leta 1999 uspe tudi v avto športu?

Alex bo nastopil že na drugi dirki sezone in namerava odpeljati vse dirke do konca sezone.

Vozil bo Mitsubishi Evo VII , skupine N z modela Evo III,

Kot je povedal Criville je njegov glavni cilj predvsem zabava in pa ukrotiti svoj dirkalnik. Poudaril pa je, da na dirkaški del zabave pač ne bo pozabil in se bo probal uvrstiti kar čimvišje.

post-2044-1116694245.jpg

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za trenutek mislil, da je zgoraj na sliki Biaggi :P (enak motor, ista številka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!