Skoči na vsebino

MotoGP 2005


Jure007

Priporočene objave

ste vidl, kako je Melandri Rossija prehitel, pošrek v ovinku - mislm, da ta fant še veliko obeta.

Je bla pa dirko zelo zanimivo gledat, kako se se štirje makaronarčki klal med sabo

zakon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Na temo butec in butec filma Jima Carreya :lol1: :lol1: :lol1:

post-2044-1118153551_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni se zdi, da Melandri kar obeta. Letos dosega kar dobre rezultate, nima strahospoštovanja do "džomb", pa še napak ne dela veliko. Dečko dozoreva v rutinerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo Melandri tako nadaljeval še naprej, se nam obetajo še zelo, zelo zanimive dirke :grim

Drgač pa v MotoGP odlična dirka :OK: Ostalih dveh pa, na žalost, ni blo možnosti pogledat :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sete se bo pa pomojem sam še obesil, ker ta sezona mu pa res ne gre.

Že po prvi dirki je eden izmed komentatorjev na ES rekel, da mu je Rossi vso samozavest vzel.

:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sete se bo pa pomojem sam še obesil, ker ta sezona mu pa res ne gre.

Že po prvi dirki je eden izmed komentatorjev na ES rekel, da mu je Rossi vso samozavest vzel.

:blink:

To, da mu je vzel vso samozavest je blo tut opazit, tko kot pred njim Biaggiju :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak izgovor je dober....naj bi Gibernau raje priznal, da se pač ne more kosat z Doctorjem, da mu ni dorasel pa bi blo :whistle: psiha pa itak ni njegova močna točka :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sete se bo pa pomojem sam še obesil, ker ta sezona mu pa res ne gre.

Že po prvi dirki je eden izmed komentatorjev na ES rekel, da mu je Rossi vso samozavest vzel.

:blink:

[/qu

pa pomoje mora bit to zajeban ,da enga pred sabo preganjaš daš vse od sebe pa še več pol ti pa pokaže mojsterstvo pa v dveh ovinkih dokaže ,da si mal bolši od povprečja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne pretiravam!

spomni se sezone Ko je Doohan nehu tekmovt, pol je bil pa Crivillie prvak. Lahko je terat najboljšo mašino pa čeprov si privat moštvo. Zakaj pa pol nikol ni nikjer nobenih Yamah. Sete in Biaggi sta oba starejša od Rossi-ja pa kaj sta naredila NIČ. Jokec Italjanski se je zgovarju da je Yamaha jajc, k je bil pr Camel hondi je reku ,da ni najboljšega materiala. Pa je Mammola reku ,da je eden boljših dirkačev (DRKAČEV) v moto GP. Sete pa tut oba mi počas postajata čedalje bolj podobna Barrichelu. Zgodbice na zgodbice. Zame edini možni naslednik Doctorja je Melandri.

šKODA ,DA NIMA NOBEDEN JAJC PA BI JAVNO PRIZAL, DA JEROSSI BOLJŠI OD VSEH TUDI NA SLABŠEM MOTORJU!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da si ga ti slučajno ne mečeš na rossija? Ker je tvoja ljubezen do njega očitno zelo velika.....

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da si ga ti slučajno ne mečeš na rossija? Ker je tvoja ljubezen do njega očitno zelo velika.....

lp,

jure

ja to bo to zihr :slap: :slap: :slap:

Napisu sem svoje mnenje.

lahko se samo nestrinjate ali pa se strinjate,odločitev je vaša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rosi je odličen na progi, zelo dober je tudi izven nje, ves cirkus, ki ga zganjajo v moto GP uspe obrnit sebi v prid. Kdor zna - zna :OK: , s tem pa samo še dodatno otežuje življenje ostalim...

po drugi strani nima Melandri kaj izgubiti, izgleda, da ga dogajanje zunaj piste ne najeda preveč, je bil pa v preteklosti znan kot dirkač z dosti padci :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame edini možni naslednik Doctorja je Melandri.

šKODA ,DA NIMA NOBEDEN JAJC PA BI JAVNO PRIZAL, DA JE ROSSI BOLJŠI OD VSEH TUDI NA SLABŠEM MOTORJU!

Se strinjam, da je Melandri zelo dober .... samo, če je res tako dober kot Rossi pa ne verjamem, ker prejšnjo sezono na Yamahi tud ni imel posebnega uspeha. Je pa potrebno upoštevat, da nekateri pri slabših moštvih nimajo tako dobrih pogojev kot npr. Rossi ... je pa spet res, da, če bi bili najboljši bi pripeljal tud slabšo ekipo na sam vrh tako, da ... ni dovolj, da je dober dirkač! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdi se mi da je neumno omejevat kobaturo, vsaj pri motogp nej jim pustijo prosto pot, ce ze pr f1 komblicirajo :slap: , sej se dirka madona

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sete in Biaggi sta oba starejša od Rossi-ja pa kaj sta naredila NIČ.

Pa je Mammola reku ,da je eden boljših dirkačev (DRKAČEV) v moto GP.

Sete pa tut oba mi počas postajata čedalje bolj podobna Barrichelu. Zgodbice na zgodbice. Zame edini možni naslednik Doctorja je Melandri.

šKODA ,DA NIMA NOBEDEN JAJC PA BI JAVNO PRIZAL, DA JEROSSI BOLJŠI OD VSEH TUDI NA SLABŠEM MOTORJU!

Glede Biaggija: nekaj postov nazaj sem objavil statistiko Biaggijeve dirkaške kariere, kar potrjuje tudi Mamolova izjava o enem najboljših dirkačev v motogp (tudi 500ccm) oz. enem največjih v zgodovini motociklizma. Zdej ne vem, kaj si ti razlagaš pod "enem največjih". Jaz si to razlagam tako, da to NE POMENI DA JE DEJANSKO NAJVEČJI IN NAJBOLJŠI, pač pa, da je MNOGO takšnih, ki niso nikoli uspeli doseči tisto, kar je npr. Biaggi.

Tukaj npr.

Glede Seteja. Se strinjam da skos neki joka pa jamra, ampak ko ne pade in ko je na stezi, je pa trenutno edini, ki nekako sledi Rossiju zadnji 2 leti.

Glede Melandrija: Dečko se dobr pele, tut sam mi privoščim uspehe ampak dragi moj, Melandri je še daaaaleč od tega, da bi lahko nasledil Rossija....

Glede jajc: Rossi ma morda res slabši motor od Honde, ampak Yamaha se je v dveh letih popravila za vseh 10 let nazaj. Sevede pa le Rossi zna izkoristit tiste potenciale v katerih je Yamaha nekoliko slabša od Honde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravite na novico o omejitvi kubature v razredu motoGP za sezono 2007 na 800 ccm?

Meni je to kul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravite na novico o omejitvi kubature v razredu motoGP za sezono 2007 na 800 ccm?

Se posebej v luci tega, da se suslja, da Honda ze razvija 800 kubicni trivaljnik in da ce obstojecim petim cilindrom odbijes dva dobis ravno 800 ccm (baje nimajo iste kubature)...

O tem je veliko polemik na crash.net.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@mkosir:

nisem rekel da rossi ni najboljši (to je le dejstvo podprto z rezultati :grim ), pravim ti le da ne pretiravaj glede maxa in seteja, ker če bi bila res le malo boljša od povprečja potem tudi ti nebi govoril o njima ampak bi bilo govora o kakem Nakanotu, Edvardsu, Haydnu, Hofmanu, Tamadi,... ampak ker sta onadva res edina ki sta mogoče zmožna slediti rossiju.... torej nista le malo nad povprečjem, pač pa malo pod rossijem, ki pa je špička na ledeniku :OK:

bodi fer in priznaj da nista zanič voznika, sta le slabša od Rossija (še vedno pa močno pred ostalimi v karavani - če je Sete res tako zanič, zakaj je potem na prvi dirki imel tako prednost pred 3. uvrščenim in to kljub izletu s steze :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tole s kubaturo zna bit še zanimivo!

Po moje bodo tovarne tok napilile mašine da razlika v pospešku pa končni ne bo velika samo vrtelo se pa bo ko formula :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena novica .... OJ pri Kawasakiju!

OJ & Kawasaki

Ta ideja o 800 ccm pri motoGP razredu se mi pa čist nič ne dopade! :nono:

To, da so 998 ccm mašine je tud lepo komercalna fora, da se 1000 ccm motorji prodajajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!