Skoči na vsebino

MotoGP 2005


Jure007

Priporočene objave

ja kot kaze je yamaha dohitela hondo,sam za pikico ma pa se vedno vec

pa fora yamahe je da je slabo vodljiva,sej se ze na oko vid kako plese,hodno pa das lepo po ovinkih in je zelo stabilna

kr poglejte melandrija z yamaho je skor na vsaki tekmi vn zafuru,s hondo je pa perfektn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol, a zdej je pa že yamaha nevodljiva..č.?

pa vedno, je veljalo, da je yamaha bolj vodljiva, oz. je še zmeri, sam ti mal klobase prodajaš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj fantje ne se kregatt, sej ma vsak pravico do svojega mnenja .)

edino kar sem jest na lastne oči opazu je vodljivost ducatija, ki v primerjavi z hondo ali

pa tud yamaho v izhodu iz ovinka ful pleše..

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz osebno mislim da je ROSSI SAJ V TEM ČASU zmožen zmagovati tudi z SUZUKIJEM-če bi mu dali na razpolago 1 mesec da ga spozna!

JAZ MISLIM DA ČE ROSSI DOBI PONUDBO OD KAWASAKIJA-DA GA ON IN NJEGOVI DOBRI MEHANIKI TER NE SMEMO POZABITI INŽINERJA BURGESA

POPELJEJO DO NASLOVA SVETOVNEGA PRVAKA!!!

Kolko pa je "Rossijeva Yamaha" sploh Yamahina? Po moje je Yamaha samo sponzor z nalepko na motociklu. Namesto nje lahko vskoči tudi kdo drug in bo ista pesem. Rossi ni sam, ampak je za njim gigantski team, ki je takorekoč sposoben sam sestavit zmagovalni motocikel. Dvomim, da je sploh kakšen šrauf na motorju iz Yamahine tovarne. Takšni stroji so "laboratorijski" izdelki. Če ti je tehnika kaj domača se lahko zamisliš že pri Superbike motorjih, ki so vse drugo kot pa motor iz trgovine. GP pa nima nobene veze s serijsko proizvodnjo. Važen je dober team in seveda KEŠ. Kaj bo pisalo na motorju pa je v tretjem planu. .)

In kaj si mi ti hotu s tem povedat-da to sploh ni yamahin motor!?

Pa da bi vsak ki bi vozu ta motor kao zmagu!! ALI TI MAL SANJAŠ

al kaj? A si mehanik pri yamahi da veš al kaj -ALI NE PRENESEŠ DA VELE ZMAGUJE Z YAMAHO KI 2 LETI NAZAJ ŽE 12 LET NI BILA PRVAK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha je zadnji dve dirki zelo stabilna in vodljiva. Sploh v Kataloniji je Rossi pokazal, da so Jerry (Burges) in njegovi fantje iz moštva naredili ogromen korak naprej, kar se tiče nastavitve vzmetenja, pa tudi gume so bile pravilno izbrane (hard/hard), za razliko od Honde, ki jo je vozil Sete (medium zadaj,kar je povzročalo zdrsavanje na izhodu iz ovinka).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne seri klanf no  :slap:

Strinjam se, da je Rossi daleč najboljši voznik v moto sceni!

Samo da ti objasnim:

1) Ko je Biaggi vozu Yamaho, je zmagu večkrat z njo, kot so pa , Edwards, Xsaus in

    Elias, ter iz prejšnih let Checa, Melandri, Abe,... do sedaj skupaj dosegli

    zmag....(NA PRIMER  :whistle: ) Se pa strinjam, da je mu Biaggi dostkrat prevelik

    gobec....

2) Res bi rad tebe vidu npr. vsaj v minimoto klasi, kok bi se hitrej pelal vsaj od 5ih, 

    ki so trenutno najhitrejši na tej sceni... Ti ki znaš tko lepo šinfat. A se je Biaggi

    polulu  :?  Hm, zanimivo, da to nikjer nisem zasledil.... Kako bi se pa ti odrezal v

    minimoto? Upam, da nebi lulu če bi te dekletce, ki tudi vozi v tej klasi, prehitelo...

3) VSAK, ki vozi v MOTOGP klasi in v drugih klasah, je vreden vsega spoštovanja

    dirkača, ker vsi vemo, da je biti iz dnevne sobe najlažje pameten.

4) Tle si si pa že sam odgovoru, kako je lahko Yamaha zadnji dve leti tako dobra,

    prej pa 10 let ni bilo z njo nič...

Ti ki si tok pameten-ne obračaj besed po svoje ker se ti vidi da si pristaš Biaggija!

Odgovoril bi ti na 2 odgovor-dobro veš kako polulal pa ne obračaj po svoje!

Točno tko je kot sem ti povedal -ko je Rossi prišel v GP JE biaggi rekel da je Rossi

za njega TERIJERČEK- SAMO tolk ne , ne ti men z minimotom!ČE BI ME PREHITELA

ženska bi bil čisto tiho , če pa bi prehitela tebe ali pa BIAGGIJA pa bi sigurno rekla da je nje lahko ker ma tolk dober tim ali pa motor ali pa bi že kakšen izgovor dobila!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist vseen je Če rečeš Jerry(ker ga tko tud v paddocku kličejo) drgač je pa pravlino res Jeremy.Drgač pa Rossi je res razred zase izjem občutek in sposobnosti Biaggi pa ne mormo reč da nima pojma sam je res en velk gobc.Ko je sedeu na Yamahi je stalno šinfal motr on govoril da bi na Hondi zlahka slediu prvaku.Nato sej je situacija obrnila in ne samo to celo v repsol je prišel in tko dobil enak motor kot pred 2 leti Rossi.A kje je?Sedej je zanj pretrd oreh ša "zeleni" Melandri tako da...

Popravljeno . Popravil Markofumi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ki si tok pameten-ne obračaj besed po svoje ker se ti vidi da si pristaš Biaggija!

Odgovoril bi ti na 2 odgovor-dobro veš kako polulal pa ne obračaj po svoje!

Točno tko je kot sem ti povedal -ko je Rossi prišel v GP JE biaggi rekel da je Rossi

za njega TERIJERČEK- SAMO tolk ne , ne ti men z minimotom!ČE BI ME PREHITELA

ženska bi bil čisto tiho , če pa bi prehitela tebe ali pa BIAGGIJA pa bi sigurno rekla da je nje lahko ker ma tolk dober tim ali pa motor ali pa bi že kakšen izgovor dobila!!!

Veš koko ti bom povedu:

prvo kot prvo: Mogoče sm res na nek način pristaš Biaggija, nimam pa nič proti tudi, če zmaga Rossi, ker je dečko pač res najboljši.

Sam ti, ki pa govoriš oz. pluvaš po Biaggiju in Seteju, pač ne veš, kakšen standard je trenutno v MotoGP. A mislš, da če sta oba tko slaba in se "polulata", da bi se vozila med prvimi petimi? Sevede, najlaži je bit pameten za televizijo.

Glede ženske: glede na to, da že nekaj časa tudi sam dirkam in da nikoli nismo vlagali v razvoj motorja toliko, kot vlagajo nekateri naši vrhunski dirkači, ki so mimogrede, res odlični v svojih dirkah, sem vesel, da me do zdej še nobena deklina ni prehtela. Ti pa boš pač tiho, ker te pač nobena ne bo mogla prehitet, ker še nisi pelu nobene dirke najbrž in ne veš, kako se morta tud Biaggi in Gibernau, ter navsezadnje sam Rossi, še kako potruditi za zmago!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Jure007: ignoriri take in podobne poste, ker jim itaq kaj zdravega ne boš nikol vliv v njihov 'poun debilizma' lonec....

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Jure007: ignoriri take in podobne poste, ker jim itaq kaj zdravega ne boš nikol vliv v njihov 'poun debilizma' lonec....

lp,

jure

Maš čist prov. Brez zveze se je ukvarjat s takimi "televizijskimi dirkači". Tisti, ki bolj podrobno spremljamo motoGP in to stran na forumu, itak vemo, kdo od vas/nas se na to spozna in kdo ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je Jure eden izmed boljših poznavalcev motoGP scene na tem forumu. Vse kar napiše drži-pika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš koko ti bom povedu:

prvo kot prvo: Mogoče sm res na nek način pristaš Biaggija, nimam pa nič proti tudi, če zmaga Rossi, ker je dečko pač res najboljši.

Sam ti, ki pa govoriš oz. pluvaš po Biaggiju in Seteju, pač ne veš, kakšen standard je trenutno v MotoGP. A mislš, da če sta oba tko slaba in se "polulata", da bi se vozila med prvimi petimi? Sevede, najlaži je bit pameten za televizijo.

Glede ženske: glede na to, da že nekaj časa tudi sam dirkam in da nikoli nismo vlagali v razvoj motorja toliko, kot vlagajo nekateri naši vrhunski dirkači, ki so mimogrede, res odlični v svojih dirkah, sem vesel, da me do zdej še nobena deklina ni prehtela. Ti pa boš pač tiho, ker te pač nobena ne bo mogla prehitet, ker še nisi pelu nobene dirke najbrž in ne veš, kako se morta tud Biaggi in Gibernau, ter navsezadnje sam Rossi, še kako potruditi za zmago!!

Poglej no da ti povem!Nočem se kregati s tabo in upam da je tudi s tvoje strani isto. Pa še nekaj:nisem šinfal niti BIAGGIJA niti GIBEJA samo povedal sem kako obadva jokata in se zgovarjata, posebaj pa sedaj GIBBERNAU- V NEDELJO (IZGOVOR NA GUME-jaz mislim da imajo vsi eneke možnosti za izbiro gum-eni imajo večjo eni pa manjšo srečo pri izbiri).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi blo pošteno po vsem sranju z F1 v Ameriki pogledat spet eno ornk motoGP dirko,kenede :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nevem kaj tok vidte na formuli

predolga,predolgocasna,nc lepa za gledat

motoGP tekme so pa ta let ble cist vse zanimive in hude(razn Estoril je biu mau bedn)

pa sam resno,je razlika med RIGHT pa WRIGHT :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!