Skoči na vsebino

MotoGP 2005


Jure007

Priporočene objave

Prov prileglo se bo spet prižgat Eurosport :D

misli mi beres

ta viken bo pa Superbike pa se motoGP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misli mi beres

ta viken bo pa Superbike pa se motoGP :OK:

tako je, po bednem vikendu s še bolj bednimi prenosi F1 končno spet nekaj pravega :OK:

FORZA DUCATI (sedaj je pa res že skrajni čas da Loris & co. nekaj ukrene)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto GP

Free practice 2

1.Capirossi

2.Rossi +0,083

3.Gibernau +0,280

4.Barros +0,296

5.Melandri +0,485

6.Hayden +0,733

:OK:

Popravljeno . Popravil seby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi osvojil pole :rolleyes:

drugače pa zanimive kvalifikacije, Biaggi mel kar dvakrat bližnje srečanje z nasprotniki, prvo bi skor za sopotnika na svoj motor dobil Battainija, ki je zaradi njega padel pol na koncu pa se je srečal še s kolenom Melandrija in bi skor sam padel :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Rossi

2. Sete

3. Melandri

4. Nakano

Tista poteza Melandrija je bla malo preveč optimistična ( sta se z Biaggiem dotaknila in je Max skoraj šel po tleh - pa sploh nista dirkala )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista poteza Melandrija je bla malo preveč optimistična ( sta se z Biaggiem dotaknila in je Max skoraj šel po tleh - pa sploh nista dirkala )

Če se je pa Biaggi v počasnem krogu peljal po idealni liniji in je tako zadržal Melandrija, ki je potem mal popizdil :OK:

Battaini bi pa tud mogel upočasniti, ker je videl da je šel Biaggi čez pesek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za dirko v Assnu pravijo da je "motorisitična akademija" !!!  :OK:

sam res

najdaljsa in najtezja proga pomojem

pa kaj je blo nakonc k je en starejsi gospod napadu Melandrija,baje da en iz Repsola al kva.Neki je blo.Sam melandri je prehitu biaggija pol se je pa pr njem kr ustavu in se zacel zapletat z njim neki,pomojem je bil melandri kriv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimive kvalifikacije :D

Sploh je blo zanimivo zadnje trenutke, ko sta Rossi in Gibernau odvozila še zadnji hitri krog. Napeto do konca :)

Melandri me je pa razočaral s tistim svojim kolenčkom. Izredno ne fer :BUA:

Aja, pa kawasaki je osvojil četrto mesto :grim :yea1: :yea1: :yea1:

Popravljeno . Popravil katja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam a ni Biaggi skoraj vedno zraven, kadar pride do kakršnegakoli prepira? Sem od začetka mislil, da ima pač samo smolo, toda zadnje čase se to moje mišlenje spreminja. Ne vem, če je bila sploh kakšna dirka, kjer Biaggija ne bi spremljala nesreča (al kako naj temu rečem). Če kje nastopijo težave in ko pride do vroče krvi, je Max skor ziher zraven. Zakaj to? :hmm:

post-1665-1119628688.jpg

post-1665-1119628730.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimive kvalifikacije :D

Sploh je blo zanimivo zadnje trenutke, ko sta Rossi in Gibernau odvozila še zadnji hitri krog. Napeto do konca  :)

Melandri me je pa razočaral s tistim svojim kolenčkom. Izredno ne fer  :BUA:

Aja, pa kawasaki je osvojil četrto mesto  :grim  :yea1:  :yea1:  :yea1:

sam a si vidla kako ga je Biaggi z roko,Melandri ga je s kolenckom sam odrinu

nefer je bil Biaggi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma slučajno kdo posnetek od teh bližnih srečanj Biaggi-Melandri :D

Mal sem gledal na eurosport pa nism najdu? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam a si vidla kako ga je Biaggi z roko,Melandri ga je s kolenckom sam odrinu

nefer je bil Biaggi

:hmm: :hmm: men je bol delovalo kot da je melandri nalašč zapeljal njemu ob bok tako blizu glede na to da je še očitno pogledal vanj. <_< gotovo melandri ni hotel ravno tega a biaggi gotovo ni "glavni" krivec <_<

tisti prvi crash mi je pa deloval rahlo komično :P :slap: :slap: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi kreš bi pa tut jest rad vidu, kaj ga je lomu Biaggi, dočim pri trku z melandrijem.... težko bi reku kdo je "uržah" sam glede na to, da je morda Biaggi res zapru idealno linijo (morda ne zanalašč) in s tem razjezil Melandrija, si upam trditi, da je Melandri pobudnik za ravsanje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še uradno poročilo FIM-a:

- On Friday 24 June, during the MotoGP qualifying practice, Italian rider number 3 Massimiliano Biaggi rode in an irresponsible manner, causing danger to other riders, which is an infraction to article 1.21.2 of the FIM Road Racing World Championship Grand Prix Regulations. For this infraction, the Race Direction has decided to penalize the rider with a fine of USD 5000.

- During the same session, Massimiliano Biaggi made start practice on the track before the chequered flag (infraction to Art. 1.21.17). For this, the Race Direction has decided to inflict upon the rider a fine of USD 1000.

- After the practice session, Mr Valerio Biaggi, holder of the pass nr I-1485, grabbed the rider nr 33 Marco Melandri by the throat, resulting in scratches. According to Art. 3.3.1.2 (action prejudicial to the interests of the sport), the Race Direction has decided to withdraw the permanent pass of Mr Valerio Biaggi for the rest of the year.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista poteza Melandrija je bla malo preveč optimistična ( sta se z Biaggiem dotaknila in je Max skoraj šel po tleh - pa sploh nista dirkala )

melandrija označujejo kot izrazito "agresivnega" voznika....borca....komentator na Eurosportu je rekel, da se "z njim ni za igrati....resno!"

:)

sam je tud biaggi kmet če je treniral štart pred koncem kvalifikacij...nam estu kjer je hitrost 150 + mph

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!