Skoči na vsebino

MotoGP 2005


Jure007

Priporočene objave

matr hondaši so pa iz dirke v dirko boljši :lol1: :lol1: :lol1: Yamaha raztura :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo bravo ROSSI :yea1: :OK:

On pa je taglavn...tazadn krog postavil rekord proge...NORO :kva2:

Čestitke tut Melandriju ki je spet pokazu da je eden izmed najboljših!

Pa tut Edwards je zelo lepo vozu!

Gibernau pa dons ni mel šans za stopničke :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: Tolko sm padla u izpitno obdobje, da nism nc spremljala GPja od prejsnje dirke, prepricana da je danes trening in jutri dirka!!! :angry: In grem gledat trening - "Ah, ga bom spremljala sam s casa na cas, ker mam neki za delat"... pridem pogledat rezultate in pise Lap 9 of 19... :eek: WTF!? Dirka!! :angry:

Nic, bom pac dl-jala dol, da vidim kaj se je pa pred tem dogajalo <_<

However... danes mi je bla najbolj vsec trojica na stopnickah :grim Pa tisti objem je tko bil lep na koncu :rolleyes:

Cestitke vsem, druzga od dirke pa nimam pojma... :glare:

lp ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Melandri je iz vsake dirke v dirko boljši :OK: Tako, da lahko začne Rossija počasi mal skrbet, ker se Marco razvija v hudo konkurenco. Upam, da ne bo Melandri v naslednjih dirkah samo pritiskal na Rossija, temveč da bo tud kaj obojestrankega prehitevanja. Bil bi že čas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Melandri je iz vsake dirke v dirko boljši  :OK:  Tako, da lahko začne Rossija počasi mal skrbet, ker se Marco razvija v hudo konkurenco. Upam, da ne bo Melandri v naslednjih dirkah samo pritiskal na Rossija, temveč da bo tud kaj obojestrankega prehitevanja. Bil bi že čas!

Melandri je pa res car

p.s.Biaggi je pa nesposoben

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je Max povedal o nesreci med njem in Melandrijem

This situation is the ugliest that could ever happened. The crash with Melandri, than my uncle’s hot reaction that passed the limit and at last the decision of the Race Direction that penalized me. I’m very sorry for my uncle’s behaviour because I know he reacted instinctively only to defend me, but he’s the nicest person on earth. Further his act put on a lower level the aggression I had inside the track from Melandri. To understand what really happened you need to see the pictures from above, because only that angle clearly shows the incident. Melandri was coming from behind and he entered the inside of the chicane with one intention only: To throw me out of the track. In fact, he also turned his head to launch a challenging look at me. He hit the body-work of my bike and good faith only kept me on. The scene of my elbow from above shows clearly that it was an extreme tentative to keep the distance between our bikes and not an aggression itself. On the other hand, as answer to it I received a kick. All this is even more pointless because Melandri could not do another fast lap: he had just messed up his last fast lap and with that qualifying tire he could not do another one ( Michelin confirmed it ). Anyhow I have nothing against Melandri, adrenaline attacks happen to anybody. I’m sorry for him and especially for the image that we gave. I’m pretty satisfied with the qualifying session, the team did a good job. The 9th fastest lap that I scored doesn’t tell the truth: we found a good set up for the race. Unfortunatly after the incident with Battaini I had to qualify with bike number 2, wich was slower, but tomorrow we can be with the fastest guys.

Today special presentation for the new HRC hopitality unit and birthday cake for me, two days in advance...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biaggiji ne morejo brez škandalov

Družina Biaggi očitno ne more brez škandalov. Po tem, ko dirkač Max že dolgo ni bil vpleten v kak kontroverzen dogodek, se je v Assnu poleg njega z Marcom Melandrijem zapletel še njegov stric Valerio.

Vse se je začelo med petkovimi kvalifikacijami, ko se je Max še pred iztekom časa ustavil in opravil poskusni štart, čeprav pravila to prepovedujejo. Biaggi je bil sredi steze, ko so mimo njega še švigali dirkači, ki so se borili za štartna mesta. Tako je oviral Marca Melandrija, ta pa mu je vrnil nekoliko kasneje, ko ga je v zadnji šikani poskušal prehiteti po travi in ga odrinil s kolenom, da je Max komajda ostal na motorju.

Drama se je nadaljevala v boksih, kjer je Biaggijev stric Valerio Melandrija napadel in za zgrabil za vrat. Razburjenega Italijana so odvlekli, a praske na Melandrijevem vratu so ostale. Melandri ni bil edini, ki se je pritoževal nad počasno Biaggijevo vožno po dirkalni liniji ob koncu kvalifikacij in Valentino Rossi je ob novici le skomignil z rameni, češ, nič novega. Max je bil med kvalifikacijami vpleten tudi v padec Franca Battainija. Rimljan je zletel s steze in se vrnil nanjo tik pred rojaka, ki se mu ni mogel izogniti in je padel, zaradi česar je moral Max seči v žep po šest dolarskih tisočakov.

Vir:http://motogp.avtomania.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na žalost zamudil dirko....za nas malce bolj blond za čarovnalnike, a mi lahko kdo pomaga s kakšnim linkom za skint....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj takole!

Odpri widows media player, potem pa daj namesto open file, daj open URL location.

Potem pa skopirat tole not, pa bi skoraj moralo delati. Pa mej najnovejšo različico playerja.

mms://wm.motogp-emea-secure.speedera.net/wm.motogp-emea-secure/ppv_multimedia2/360/360268_44632.wmv?HashKey=d21daf8581283e64bb555ffb70ac460a

PS: Pr men dela sem sprobal! Mate pa celo dirko :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Assen danes in nikoli več!

Kot je blo slišati, bo drugo leto Assen skrajšan za več kot dva kilometra. Tako nikoli več ne bomo gledali Assna takšnega, kot ga poznamo. Na ostankih stare steze pa naj bi zgradili parkirišča in hotel.

Slišati je že kritike z vseh strani, tudi dirkaške, saj je ta steza ena najbolj priljubljenih v koledarju sv. prvenstva ali kot je povedal Valentino Rossi, ki je mimogrede, tako ppostal zadnji zmagovalec legendarne steze: "Vsem nam dirkačem je nekako težko pri srcu, saj je steza v Assnu res prava umetnina in se vidi, da ni bila grajena s pomočjo računalnika."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na žalost zamudil dirko....za nas malce bolj blond za čarovnalnike, a mi lahko kdo pomaga s kakšnim linkom za skint....

www.zmerajzamudimpikakom.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali morda kdo ve kaj več ali bo dirka v prihodnje tudi v Laguni Seci v USA?

Sem slišal da so baje stezo prenovili?

To bi bilo fantastično!

:kva2: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali morda kdo ve kaj več ali bo dirka v prihodnje tudi v Laguni Seci v USA?

Sem slišal da so baje stezo prenovili?

To bi bilo fantastično!

:kva2:  :eek:

Druga nedelja (10.6.) dirka v Laguni. Samo MotoGP.. 125 in 250 zaenkrat še ne.

Eurosport live, mislim da ob 23:00.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me pa res zanima ali jo bodo bolje odnesli dirkači z izkušnjami na tej progi, napram Rossiju ki bo tukaj prvič !? :hmm: zanimivo bo vsekakor !

tokrat stavim na Edwardsa ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druga nedelja (10.6.) dirka v Laguni. Samo MotoGP.. 125 in 250 zaenkrat še ne.

Eurosport live, mislim da ob 23:00.

LP

se popravljam..

dirka je seveda 10.7. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

laguna seca je fenomenalna proga, sicer je kar kratka (rekord iz superbika je 1'24.833 ), največ izziv bo ovinek 'The Corkscrew', tam se proga spusti s kar precejšnim naklonom.

še slika tega ovinka:

001124_laguna_seca_032.jpg

sicer bo na sporedu sam motogp dirka ker baje so premejhni boksi še za 250 in 125

Popravljeno . Popravil nekdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst stavim na Edwardsa in upam, da mu bo uspelo, sej pisto ful dobr pozna. :OK:

Je pa ta ovinek v živo res precej ubijalski, ampak za tele k to obvladajo je to mala malca. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me pa res zanima ali jo bodo bolje odnesli dirkači z izkušnjami na tej progi, napram Rossiju ki bo tukaj prvič !?  :hmm: zanimivo bo vsekakor !

tokrat stavim na Edwardsa !  :OK:

Mislim, da bo spet dokazal zakaj je THE DOCTOR!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo zanimivo!

Pol pravte da je to prvič odkar je motoGP na tej progi???

Rossi bo pa valda spet pokazu da ni kr tko svetovni prvak :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!