Skoči na vsebino

MotoGP 2005


Jure007

Priporočene objave

Jure, hvala za odgovor. Tudi sam nisem zasledil niti najmanjše informacije, razen tega da resno razmišljajo vstopiti v SuperBike, to pa je tudi vse...... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure, hvala za odgovor.

Ja thanks jure tut v mojem imenu,me je ze resno skrbel da biaggija nov notr,poskodba pa to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja thanks jure tut v mojem imenu,me je ze resno skrbel da biaggija nov notr,poskodba pa to

Ja, damn, k nekdo more bit tretji. :devil: (sori, nisem si mogel pomagat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BATMAX bo v kratkem "prvič" preizkusil letošnjo Hondico...... :OK: Poškodka se je zacelila, okrevanje po planih! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če se je poškodba 100 % zacelila, je šele pred kratkim prvič stopu na nogo.

Sam je uzjavu, da bo popolnoma prpravlen do začetka sezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče koga zanima:

Gpstore forum

Na tem forumu je nekaj povezav do raznih filmčkov. Niso glih najnovejši.

Domnevam, da boste veseli - glede na vaše odzive nekaj dni nazaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha to present 2005 line-up in Italy

The Yamaha Factory Team will organize a special pre-season event on the occasion of the FIS Alpine Ski World Championship in Bormio, Italy, on the 2nd of February.

The event will include a press conference with MotoGP World Champion Valentino Rossi and his new team-mate, Colin Edwards. The team’s 2005 Yamaha YZR-M1 will also be on display.

This event will take place just two weeks after the team resumed its winter testing schedule in Sepang, Malaysia. As 2005 is Yamaha’s 50th anniversary year, MotoGP enthusiasts expect that this event will provide the occasion to discover a possible commemorative livery of the Championship winning YZR-M1.

It will also be Colin Edwards first official appearance as a Yamaha rider. The former World Superbike Champion rejoins the Japanese factory, with which he started his professionnal career in ’86.

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, damn, k nekdo more bit tretji.  :devil: (sori, nisem si mogel pomagat)

ha bomo vidl to leto

NISM SE OBUPU NAD TABO MAX,NE RAZOCARI ME :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FONSI NIETO Informacije potrjene:

Fonsi Nieto zapušča grand prix sceno in se seli v svetovno prvenstvo Superbike k moštvu NCR, kjer bo dirkal s tovarniškim ducatijem 999 RS. Fonzi je nastopil na 99 dirkah in na njih petkrat zmagal. Ob tem mu je uspelo osvojiti še 12 najboljših štartnih položajev, sedem najhitrejših krogov na dirki in osemnajst mest na stopničkah za zmagovalce.

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FIM pomagala žrtvam cunamijev v Aziji

Mednarodna motociklistična zveza FIM je izkazala solidarnost žrtvam cunamijev in jim namenila okoli 39.000 Eurov denarne pomoči .

Vsaka čast :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FIM pomagala žrtvam cunamijev v Aziji

Mednarodna motociklistična zveza FIM je izkazala solidarnost žrtvam cunamijev in jim namenila okoli 39.000 Eurov denarne pomoči .

Vsaka čast  :worship:  :worship:

za tole dobro gesto si pa FIM zasluži enga :004 :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Delu piše,da je Rossi na smučišču zbil enga drugega smučarja :) pol je pa počakal pr njemu do prihoda reševalcev, pa ga je un tip vseen prijavil policiji :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Delu piše,da je Rossi na smučišču zbil enga drugega smučarja :)  pol je pa počakal pr njemu do prihoda reševalcev, pa ga je un tip vseen prijavil policiji :BUA:

...ta dogodek nam ponovno potrdi, da je Rossi res fest fant :grim ...uni na tleh, je pa verjetno cel kup dnarja zavohal, ko je videl kdo ga je zbil :grrr ...nesreca pac, se naredi tudi najboljsim...hmm...

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Delu piše,da je Rossi na smučišču zbil enga drugega smučarja :)  pol je pa počakal pr njemu do prihoda reševalcev, pa ga je un tip vseen prijavil policiji :BUA:

Kaj ti pa nekoga ki te poškoduje (po možnosti hudo) nebi prijavil samo zato ker je bil prijazen in poćakal ob tebi?! Shit happens :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je letos pokasiru 22 miljonov $, zato ne bo propadu, če bo temu stričku kej nakazu na račun :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti pa nekoga ki te poškoduje (po možnosti hudo) nebi prijavil samo zato ker je bil prijazen in poćakal ob tebi?! Shit happens :blush:

Če bi me Rossi ga sigurno ne bi :D

Lepo bi se zmenila, da mi zrihta eno VIP vstopnico za dirko MotoGP in vse bi bilo lepo :grim

Pa še podpisat bi se mi moral na motor in čelado :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi me Rossi ga sigurno ne bi :D

Lepo bi se zmenila, da mi zrihta eno VIP vstopnico za dirko MotoGP in vse bi bilo lepo  :grim

Pa še podpisat bi se mi moral na motor in čelado :D

Dober deal ni kej. No Cagiva, če se ti to slučajn kdaj zgodi, še eno Vip zame plis zrihti, podpis bom pa že pol nafehtu na dirki, k bojo Eurosport kamere zravn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober deal ni kej. No Cagiva, če se ti to slučajn kdaj zgodi, še eno Vip zame plis zrihti, podpis bom pa že pol nafehtu  na dirki, k bojo Eurosport kamere zravn ;)

Ja bom, sam eno veliko težavo imam, namreč jaz ne smučam :xx:

Bo treba kej drugega se spomnit, magar v njegovem kraju al pa v Londonu mal čez prehode za pešce skakat :naughty: in čakat da me povozi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse Fane Biaggija:

MAX KONČNO NA NOGAH!

Max Biaggi je dokončno okreval po poškodbi ki jo je staknil na enem izmed trenungov s Supermoto lani kmalu po koncu sezone in se že pripravlja da bo še ta mesec z ekipo odpotoval v Sepang na prva testiranja. Voznik HRC Honde je prvič stopil na nogo med božičnimi prazniki ki jih je s familijo preživel v Mehiki.

Še zanimivost: v Cilinica Mobile, ki jo vodi Dr. Costa razvijajo poseben škorenj, ki bo nudil dodatno zaščito poškodovanim kostem na Maxovi nogi.

post-2044-1105553728_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!