Jump to content
  • Sign Up
  1. BloodWolf

BloodWolf

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Dr.SPEED
      Peru se izteka,samo še tranzit. Kar sem imel namen, sem obiskal😄tam, kjer je turistična točka(Machu Picchu) tam je urejeno, drugače pa ni velike razlike med Pakistanom, Indijo in Perujem po št. smeti😠sem se danes vozil, in si mislil, v Pakistanu, ni bilo takšnih smetišč, kot tukaj....Spiš v hotelu, motor pa pri policijiRudari on(dobesedno)) včeraj ni šlo po načrtu, zaradi plazu, je bila cesta zaprta zajtrkkosilovečerja
    • marincspeedshop
      Vceraj stestiral barvo v spreju. Odlicno prime. Cel dan hard enduro+vleku motor iz vlake. Grip se ni premaknil niti milimeter.
    • Mavti
      nekaj me zeza brskalnik pa je odrezalo del objave ,vglavnem za februar odlično vreme, ki ga bom verjetno pogrešal maja meseca (ker bo vsak dan dež)  Kilometri pa kar letijo na števcu spet utripa lučka za servis ,a se jo da odklopit  
    • Mavti
      V soboto proti Murski soboti v šoping v nedeljo pa čez Pavličevo sedlo najvišja točka prehoda kjer so ob normalni zimi več meterski nanosi snega danes komaj za vzorec nato Jezerski vrh nato pa proti Kranju vmes pa en čuden znak
    • Loba
      Izbira Pravege oblacila je zame najmanj tako pomembna kot motor. Najvecji filing mi je seveda v usnju, ki ga pa ne uporabljam pri nizkih temperaturah. Takrat imam tekstil, ampak komaj cakam da so pogoji za leder. Zaradi dobrega obcutka v voznji nimam rad velikih touring vizirjev  zato je prava izbira obleke se bolj vazna. Oprijet leder je ziher najboljsi in najvarnejsi ni pa tako vsestranski kot kaksni touring kompeti ki so nekako komot ampak pri bolj resni voznji so lahko moteci. Se mi pa zdi da se kakovosti usnjenin kompleti v cenovnih razredih bolj razlikujejo od tekstila. Poceni leder je skoraj vedno zanic, poceni tekstil pa se nekako gre skozi Vsekakor pa je seveda vazno pri izbiri obleke vrsta motorja in nacin voznje. Mislim da treba menjati nekaj kompetov da ugotovis kaj ti pase. Ampak dobra roba se pozna v vrocini, ma mraz ni problem, biti zasciten v vrocini in pri tem ne prevec trpeti je pa tezje.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!