Skoči na vsebino

Radar, laser, detektor, motilci radarjev...


Jado

Priporočene objave

ja in kuko bo pol zgledal premični radar? se prav če boš prehitro vozil te bom slikal in dobil boš položnico po pošti? kako bo vedel da si ravno ti vozil kaj če mam avto napisan na staro mamo ko nima izpita? kako bodo ustavili motorista? ok po barvi celade in kombinezonu samo kako ce ne bo videl tablice od zad razn ce te bo pol 100 m naprej cakala patrulja??? kdo kaj vec o tem ve?

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako slikco sem jaz včeraj dobil ... z lepimi pozdravi in položnico za 30.000,00 SIT. Seveda imam pravico do polovičke.... :OK:

Slikano septembra na Tržaški cesti med dolgim mostom in Paviljonom, kjer je omejitev 50 js sm pa mim "pridivjal" 77 km/h.

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je vozilo tvoje oz. napisano nate in je bil z njim narejen prekršek, plačaš kazen za prekršek ti, ki si lastnik vozila, če ne dokažeš, da je vozilo vozil nekdo drug oz. z njim storil prekršek on.

V teh primerih se zopet pokaže, da je slovenija (ni vredno, da napišem z veliko začetnico .) ) policijska država in kaznuje nekoga, ki mu ni dokazala krivde.

Čeprav naj bi sistem deloval tako, da je potrebno nekomu dokazati krivico, preden se ga obsodi, se pri nas dela obratno. In sicer tako, da se nekoga obdolži na podlagi nepopolnih dejstev (lastništva vozila) ipd in naj sam dokazuje, da ni kriv. :SS

Na ta način delamo namesto policije in nas nihče ne plača za to. Ker policaji niso sami sposobni ugotoviti kdo je kršitelj, nas na tak svinjski :SS način prisilijo, da delamo namesto njih. :SS

Če pogledam z njihove strani, so to verjetno naredili zaradi tega, ker bi se večina verjetno izgovarjala, da je vozil nekdo drug, tega pa nebi mogla dokazati. Vendar to ne pomeni, da so vsi vozniki taki. Lahko bi se potrudili in preprečili take izgovore na kakšen drug način in ne tako, da nam kršijo osnovne pravice glede dokazovanje krivde oz. nedolžnosti. :SS

Dost mam! Grem v dotično temo, da si olajšam želodec...... :cry:

Je mogoče tukaj kakšen, ki se bolje spozna na to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kjer je omejitev 50 js sm pa mim "pridivjal" 77 km/h.

...

Le kako si mogel??? NOREC!!! 77 km/h????? :o

Kaj ne vidiš, po kako nevarnem odseku drviš??? :blink:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa iz slike razberem, da je avtobus prehitel maus-a in je radar izmeril avtobus. Naš miško je pa le po naklučju na tej sliki. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se lepo vidi ... sam moj sken ni boh ve kaj ... tisto ni avtobus ampak je avtopralnica ...

bom drugič probu 200 mim prletet ... mogoče se pa tablica nau vidla :BUA:

:yea2:

p.s.

sj morjo tud oni met božičnico :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če motor prepišeš na 16 letno osebo pol njega obsodjo k je kao tvoj motor njegov kdo pol najeba? kako mu bodo sodil če sploh nima izpita za motor :)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj razločen na sliki je jašek od kanalizacije.

Poskusi s pritožbo, da so verjetno izmerili hitrost jaška, ki je šibal mimo njih in ne tebe.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šestnajst ni dobra številka, to je že starejši mladoletnik in take se že da vlačiti po sodiščih.

Prepiši raje na do 4 leta starega otroka, tak je sodno nedotakljiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako slikco sem jaz včeraj dobil ... z lepimi pozdravi in položnico za 30.000,00 SIT. Seveda imam pravico do polovičke.... :OK: 

Slikano septembra na Tržaški cesti med dolgim mostom in Paviljonom, kjer je omejitev 50 js sm pa mim "pridivjal" 77 km/h.

:hmm: Ali je možno, da pošiljajo s trimesečno zamudo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tisto ni avtobus ampak je avtopralnica ...

Pol je pa ziher nekdo v avtopralnici drvel s 77 km/h. :grim

To, da je jašek drvel mimo je pa res nesmiselno!!! :grrr

Kaj ne vidiš, da je ležečem položaju???? :hmm:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus res moje sožalje to lahko doleti vsakogar najraje bi namesto tebe plačal :) a pa si vsaj videl kašna napravica je to bla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa si vsaj videl kašna napravica je to bla?

Nism vidu ... napisali so mi da je biu radar Gatso :? ...

hvala vsem ki mi stojite ob strani v teh teških časih :OK: :OK:

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari ne plačat položnice in to je to. Pusti da zastara - tudi oni ne bodo šli na nož ker vedo da bo zelo težko kaj dokazat.

ne zastara...

in boljši dokaz kot je slika ga ni, pa še proti policaju nimaš kaj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi js ne vidim kaj drugega kot jašek, tablce se tudi ne vidi, torej mausek dragi nisi bil ti pač pa se jim je pojavil duh, ki je zelo slabo viden na sliki, torej napiši pritožbo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in boljši dokaz kot je slika ga ni, pa še proti policaju nimaš kaj..
Res je, da ni boljšega dokaza kot je slika ampak kokr se jst spovnem iz srednje šole (človekove pravice pa to... ) se slike in video posnetkov ne sme uporabljati v sodnem procesu, ker se jih da dobro ponarejat.

OK-vse lepo in prav, samo zakaj potem naši ˝možje v modrem˝ počnejo prav to?

Mar niso to dvojna merila???!!!

Ni pravice na tem svet´ za reveža...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: ma js bom kr plaču.... sploh se naum šu pregovarjat... 15.000,00 bom dau ... če ne je pa 30.000,00 + povprečnina + še kaj si bodo spomnili...

kaj čm ... bo treba pa bolj počas vozt.. vsaj dokazu sm da mi gre fazerka več kot 50 km/h .. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

če kdo ne verjame mu sliko pokažem :nono:

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne tko hit obupat no, dej se raj mejčke prtoži, tko da si popestriš življenje, pa še nam boš tuki lahko poročal kok se je stvar odvijala.

Mi te podpiramo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni na teh slikah od radarjev tud hitrost, datum, čas ipd.? Vsaj meni bi se zdelo logično, da bi ti podatki bili tudi na sami sliki.

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!