Skoči na vsebino

Radar, laser, detektor, motilci radarjev...


Jado

Priporočene objave

Tocn tko Yamaha!

V lajfu sem imel xy srecanj z policaji, v njihovi bazi imam kodo 49 (kar pomeni redni krsilec predpisov). Nevem pa ce sem 2x podpisal zapisnik. Od gore prijav in prekrskov sem jih placal tudi mogoce le 5-10%. Vse ostalo pritozbe na pritozbe!!

Je mal dela ampak koji kurac bi jaz njim placeval za nesmiselne kobajagi prekrske. Naj skrbijo za varnost ne pa da probajo kasirat tam kjer je le mogoce in zdravit svoje frustracije!!

To se prav mi po zakonu NI potrebno podpisat zapisnika??? <_< :D

Če je to res ne plačam tud ene kazni v življenju!

Jose, nic bat sem ze in to tko na debelo

Sem mal izzival hehe.. mater sam to bi mogu posnet.

45min sm se vozu v krogu (4 krizisca) pred plavimi 20kmh in jih ne spustu predse.

ko so me frajeri obkolil z 4-5 avti, 2 psa in njih ene 10  :grrr .. so me takoj mel na asfaltu in brcal pa tolkli kjer se je le dal...  :grrr jst pa kok sem bil nabasan nisem cutu ama bas nista... se podzigal sm jih mal... "Ma dej udar ko moski kreten"  :grrr  :grrr  itd...itd..

Posledica: Policaj, ki me je zasledoval ima sodno prepoved priblizevanja.., ce me bo pa poskusal kdaj na cesti ustavljati pa bo po nesrec povozen kar sem na sodiscu v fris rekel tako njemu kot sodniku.

Tole pa meji že na otročje početje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes v kranju videl temno srebrno opel vectra-provida KR 94-62 D, upam da se ne motim, zgleda da jo že popravili :SS

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale mail sem ravnokar dobil. Ne vem, če drži, previdnost pa ni odveč:

Pred pol ure so policaji zaključili montažo radarja

na severni obvoznici pod podutiško cesto.

Na sliki vidiš eno majhno belo škatlo montirano na betonski steber.

Če pelješ iz Viča proti Šiški se tam formalno konča avtocesta in začne cesta

za motorna vozila, kjer je omejitev 100 km/h. Ker znakov itak nihče ne

gleda, cesta pa je še vedno enaka (avtocesta...) bo večina umirjenih

voznikov priletela z 160 km/h na 100 podlage. Če bodo upoštevali, da je to v

naselju, sledi odvzem vijolične izkaznice...

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je ena večjih bedarij ki zadne cajte kroži po mailih. Samo poglej kako je tekst napisan, obvoznica pa naselje :lol1: a je kje sredi Avtoceste in obvoznice tabla za naselje? NI! Zdej bo vsak k ma 5 minut cajta sliku en znak in govoru pazte tuki radar. Mogoče so bli pa plavčki :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, to ne drži popolnoma. Obvoznica se na določenem mestu prekvalificira iz avtoceste (120 km/h) v cesto rezervirano za motorna vozila (100 km/h)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tabla LJ se prične, ko se že pelješ po izvozu iz avtoceste se mi zdi. in od tam naprej je naselje in omejitev 50.

samo - glede na slike bi jaz prej rekel, da gre za opozorilne table "pozor kolona vozil". enako tablo so namontirali še en izvoz naprej. vemo pa da se tam ob jutranjih konicah in še bolj v sezoni nabijajo avti za Austrijo, za izvoz za Šiško... kamere so tud postavljene na drugi strani nadvoza (snemajo proti izvozu Šiška,A in snemajo v bistvu avtomobile od zadaj.

vseeno se že od 1.1. tam peljem 97km/h

:P je res še najbol.. pol lohka polcaju,ki te gleda ob cesti in te ni izmeril tako...ležerno mal zazehaš...ko pelješ mimo... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jaz vidim tisto sliko, je na betonskem stebru od nadvoza (zadaj med nogicami od elektronske opozorilne table) ena bela škatla namontirana :hmm: Povečaj sliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo!

Lani 23.12.04 sem že spraševal kaj se dogaja na tem delu ceste , ker sem sam videl fante iz G7 ki so montirali.Na avtocesti Vič- odcep Šiška ali Brezovica je zaenkrat res samo kamera , na tem podvozu pa ne bi bil prepričan da je samo prazen golobnjak.Kjer je dim je ponavadi tudi nekaj ognja,tko da stvar je prepuščena posamezniku.

Vseeno bodimo zahvalni za take informacije kajti bolje 10 dezinformacij kot ena prava zamujena informacija.

Le tako naprej , pa hvala vsaj v mojem imenu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, to ne drži popolnoma. Obvoznica se na določenem mestu prekvalificira iz avtoceste (120 km/h) v cesto rezervirano za motorna vozila (100 km/h)

Verjetno si mislu z 130 km/h na 100 km/h!!!???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja ,pa znižanje hitrosti iz avtoceste je iz 130 km/h pa na dol.

Polž verjetno je šlo tukaj samo za lapsus.

Kolk je pa hitrost na LJ obvoznici mi je bila pa vedno neznanka.

Pred zadnjim zakonom ko so bile samo tri hitrost ( 130 , 90 , 50 - če ni bilo dopolnilnih tabel ) sm še vedu , dons pa ne vem kajti obstaja modra tabla - in se vozim vedno 100-110 km/h.

Vendar imam učke vedno tudi na vzvratnem ogledalu.

Zaenkrat !!! uspešno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jaz vidim tisto sliko, je na betonskem stebru od nadvoza (zadaj med nogicami od elektronske opozorilne table) ena bela škatla namontirana :hmm: Povečaj sliko.

Če je ta bela škatla res radar, potem lahko slika približajoča se vozila od spredaj. Torej smo na tem mestu motoristi varni! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je ta bela škatla res radar, potem lahko slika približajoča se vozila od spredaj. Torej smo na tem mestu motoristi varni! :)

Pol pa kar do konca po gasu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po tv-ju so rekli da v Slo ni še nikjer nameščen stacionarni radar(škatle na mostovih)...do marca bo komaj eden nameščen pred tistim tunelom...vse drugo so same neumnosti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DA VAS NE BI SLUČAJNO NATEGNILI ...

Posebej zanimiv je podatek o temperaturnem območju delovanja: 0 do 50

°C. (7. člen)

Torej

pozimi nimajo radarji na cesti kaj iskati, saj lahko izpodbijate

rezultate.

PA VENDAR, NE DIVJATI!

1114. PRAVILNIK O MEROSLOVNIH ZAHTEVAH ZA MERILNIKE HITROSTI V CESTNEM PROMETU, STRAN 2045

V priponki vam pošiljam ta del sam otpreti ga morate s programom Adobe Reader

PRAVILNIK_o_meroslovnih_zahtevah_za_merilnike_hitrosti_v_cestnem_prometu.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem smo se enkrat že pogovarjali tu na Motosvetu. Pravilnik je bil celo objavljen na forumu. Če koga zanima, naj malce pobrska po iskalniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DA VAS NE BI SLUČAJNO NATEGNILI ...

Posebej zanimiv je podatek o temperaturnem območju delovanja: 0 do 50

°C. (7. člen)

1114. PRAVILNIK O MEROSLOVNIH ZAHTEVAH ZA MERILNIKE HITROSTI V CESTNEM PROMETU, STRAN 2045

:zzz: - pozno je že, pa sem raje dvakrat prebral naslov pravilnika...spregledal si najmanj dva izraza v naslovu ali pa ni razumljiv njihov pomen :?

Radarji, ki so v uporabi, konkretno presegajo zahteve pravilnika.... :doze:

Kapiš? Tvoji zaključki bojo malce drugačni...upam, že zaradi vseh, ki berejo temo.

LP,RED.

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:zzz: - pozno je že, pa sem raje dvakrat prebral naslov pravilnika...spregledal si najmanj dva izraza v naslovu ali pa ni razumljiv njihov pomen :?

Radarji, ki so v uporabi, konkretno presegajo zahteve pravilnika.... :doze:

Kapiš? Tvoji zaključki bojo malce drugačni...upam, že zaradi vseh, ki berejo temo.

LP,RED.

Pač dobu sm po mejlu PREPOZN, pa sm sam na limu v temo, žal je nism prebral, poisku kje je kkšna tema pa gor dal!

sorry to all :? :? :?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!