Skoči na vsebino

Radar, laser, detektor, motilci radarjev...


Jado

Priporočene objave

Spremljate kej glede radarjev po Sloveniji?

Prevdsem mislim na to!!! :ninja:

Zdej k pride toplota nazaj v nase kraje ne bo vec zajbancija... z motorjem si zelo hitro cez omejitev, bomo morali FUL pazit. :doze: Stala ni kej. Jst sm ze razmisljal da bi med voznjo preko GSMa poslusal radie ki govorijo kje so radarji. Call me strange, ma ne mislim placavat kazni! :fredy:

Kej mislite? :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto na Dekanih ni radar, ki je pred tunelom. Baje naj bi to uporabljali le Dars-ovci za svojo evidenco prometa.

...

ja baje...stavit pa nebi šu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja baje...stavit pa nebi šu!

Tko je men povedu en policaj, ki sem ga prašu.... Dejstvo pa je, da se PRVI stacionarni radar u pondelk odpira pod Golovcem.... Tko da že more bit res. Sicer pa ni nobene škode, če se bomo mal počasnej prpelal tudi v Predor Dekani :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov zanimiva bo statistika kok ludi se bo v telih prvih dneh ujel v radar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo za info:

kako & kaj je s tablami "video nadzor prometa" ? sem jih parkrat opazil npr. cez trojane samo kamere ali podobnega mi ne rata zaspegati. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zjutraj sem se peljal mimo (po nasprotni strani) in lahko rečem, da mi je s tiste strani izgledalo, kot da vsi "normalno" (beri "kot do sedaj") 110-130 pičijo mimo.

moje sožalje vsem, ki bojo prejeli čestitke in pozdrave z MNZ... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kokr jst vem so zaenkrat ti stacionarni radarji taki da slikajo samo sprednji del tko da se motoristi nimamo česa bat :D

Če to drži 100%,potem je radar tega tipa zaenkrat za motoriste neupurabn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo za info:

kako & kaj je s tablami "video nadzor prometa" ? sem jih parkrat opazil npr. cez trojane samo kamere ali podobnega mi ne rata zaspegati. :)

Na tem naslovu dobis kar nekaj kamer po Slo.Ena od teh je tudi na Trojanah.Ce ti je Trojanski klanec znan si bos verjetno lahko predstavljal kje se nahaja kamera, opazil jo bos pa verjetno tezje.

Pa srecno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spremljate kej glede radarjev po Sloveniji?

Prevdsem mislim na to!!!  :ninja:

na tem naslovu sem zasledil glede radarja tipa pod Golovcem sledečo izjavo:

"...Policija je kupila 4 radarje Ramet tipa AD9. Merijo v kotu 22° na cesto, v obe smeri. Enega trenutno..."

tole v obe smeri je mišljeno tako nasproti vozeče, kot tudi tiste na druuuugiiii strani AC?

pišuka, pol bom pa mrbit še seb moru poslat sožalno brzojavko... dans sm ga namreč (kot omenjeno zgoraj) pritišal v nasprotni smeri cca 87km/h in pred znakom 100 še mal natiščal (cca 30m prej) :cry:

vam sporočim (upam da ne) če dobim čestitke in pozdrave z MNZ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če to drži 100%,potem je radar tega tipa zaenkrat za motoriste neupurabn  :P

That's right B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zanesljiv vir pravi, da so včeraj posneli preko 700 prekrškov pod Golovcem.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je ta golovc? Lahko edn malo vec pove, ker ne vem, pa zanima me v kateri smeri te slikajo iz ljubjane proti grosuplju itd al iz grosuplja proti ljubjani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vam, policisti so razkrinkani. Dobil v roke njihov dokument.

Kolikokrat nam razlagajo, da policisti nimajo norm koliko kazni morajo napisati in da hitrosti prometa ne merijo zaradi kaznovanja, temveč zaradi umirjanja prometa? No in človek malo pobrska (pripravljam članek) in najdem dokument generalne policijske uprave iz junija 2002. Gre za predlog, da bi se pred stacionarnimi radarji postavila obvestilna tabla "Radar - kontrola hitrosti". To bi namreč služilo umirjanju prometa, seveda pa bi veliko manj zakasirali. In kaj piše v dokumentu, ki so ga spisali na policiji? Tole je mnenje policije: "Z morebitno postavitvijo obvestilne table Radar - kontrola hitrosti se načeloma ne strinjamo. Čeprav se v nekaterih evropskih državah takšne rešitve že pojavljajo smo mnenja, da je postavitev takšnih tabel pri nas še preuranjena".

Prvi dokumentiran dokaz, da se policisti z radarji gredo lovljenje in kasiranje in nikakor ne umirjanje prometa. To mnogi sumimo že dalj časa. Od zdaj naprej sem še bolj prepričan, da imajo policisti res norme, koliko morajo zakasirati v enem dnevu. :SS

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

700 v enem dnevu... :slap:

Glede sodnih zaostankov pa mal dvomim ker majo zdej urejen tako da ti po ful kratkm času pošlejo položnico kar na dom tko da če računamo da bo pol ljudi brez besede šlo plačat kakih 10.000,20.000SIT majo že samo od enega dneva dobrih 3mio SIT!Je pa nekej tut takih ki bomo na veliko pisal pritožbe :)

@Polž:Kdaj in kje objavlaš članek???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tudi jaz dobil na uho, da je bilo na radar ujetih že čez 700 ljudi. Na policiji zanikajo, češ da še nimajo podatkov z radarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vam, policisti so razkrinkani. Dobil v roke njihov dokument.

da policisti nimajo norm koliko kazni morajo napisati in da hitrosti prometa ne merijo zaradi kaznovanja, temveč zaradi umirjanja prometa?

Prvi dokumentiran dokaz, da se policisti z radarji gredo lovljenje in kasiranje in nikakor ne umirjanje prometa. To mnogi sumimo že dalj časa. Od zdaj naprej sem še bolj prepričan, da imajo policisti res norme, koliko morajo zakasirati v enem dnevu.  :SS

še od mene par besed;

policisti imajo norme definitivno;......to mi je reku "kolega" policaj (kolega zato v navednicah, kr vem da ni nebi pomagal če bi rabu pomoč), je pa vsen informacija iz prve roke.

Namreč,..da vzamem iz konteksta,......komandir PP jim je naložil, dokler nimate toliko (točnega števila se ne spomnim) pokasiranga, da vas nism vidu na postaji.

Pa mu rečem, ma dej nehi, sej ne morm verjet,....pa on men nazaj,....ti povem polhn kurac mam tega sranja ki se dogaja pr nas, za vse smo pa potem krivi mi policaji k smo na cesti, ampak vedi to je resnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!