Skoči na vsebino

Radar, laser, detektor, motilci radarjev...


Jado

Priporočene objave

.... Na policiji zanikajo, češ da še nimajo podatkov z radarja.

:lol1: :lol1: :lol1:

radar, v katerem se računalniško hranijo informacije o prekrškarjih in prekrških, ki je povezan z informacijskim sistemom policije, ki nam v ekstra kratkem času pošlje (lahko bi rekel avtomatizirano) nalog/računček/prisrčne pozdrave... in v vseh teh podatkih ne najdejo števila registriranih prekrškov? :eek: koga majo za norca...

upam sam, da nism še jez v tem spisku....prvih 700 :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol1:  :lol1:

...ki je povezan z informacijskim sistemom policije...

"Merilnik hitrosti, ki bo začel delovati 14. marca, je bil kupljen že leta 2002 s pomočjo Darsa. Kompletna naprava z ohišjem in programsko opremo je stala 35 milijonov tolarjev. A ker trenutno še ni povezan z nadzornim centrom, bodo morali zabeležene kršitve prehitrih voznikov ročno obdelati in jih pozneje tudi poslati kršiteljem." DELO, 4.3.2005

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol1:  :lol1:

radar, v katerem se računalniško hranijo informacije o prekrškarjih in prekrških, ki je povezan z informacijskim sistemom policije, ki nam v ekstra kratkem času pošlje  (lahko bi rekel avtomatizirano) nalog/računček/prisrčne pozdrave... in v vseh teh podatkih ne najdejo števila registriranih prekrškov? :eek: koga majo za norca...

upam sam, da nism še jez v tem spisku....prvih 700  :cry:

Problem je ravno v tem ker radar še ni povezan s centralnim čaronalnikom in je potrebno ročno pridet do radarja in podatke dol pobrat na čaronalnik .) (kaj nič dnevno informativnih oddaj ne gledate/poslušate)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa vseen se na čarunalnik prenesejo podatki... numerični...foto....pa na konc kak povzetek?. jebemu še na računu v pajzlu na konc piše skupaj: in DDV... ;)

eh-brezveze, sam da ni mene tm not pa bo vse oki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje glede radarja pod Golovcem,.......... :hmm:

kako dejansko deluje,......a pokriva vse tri pasove, ali sm določen pas,....ali ima neko zaporedje,...... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokriva vse tri pasove, vendar, če so na sliki tri vozila, ne vedo, komu izreči kazen, ker ne vedo, kdo je vozil prehitro. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so na sliki vštric, še ne pomeni, da ni v trenutku slikanja eden vozil 60, drugi, 80 in tretji 160. Zato ne morejo kazni napisati vsem trem.

Ps. Pišem samo zato, ker ne vem ali si se zajebaval. Če si se, se opravičujem. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokriva vse tri pasove, vendar, če so na sliki tri vozila, ne vedo, komu izreči kazen, ker ne vedo, kdo je vozil prehitro.  :lol1:

Ali je to resnica? Čisto slučajno sem bil eden od teh treh avtomobilov, ko se je zabliskalo. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je bilo na TV lepo povedano,da meri vse tri pasove hkrati,če so pa 3 avti skupaj, pa itak, na vsako tisočinko sekundo ,slika in meri hitrost,in vidi, kdo se je kako hitro premikal,tako ,da je to res pametni radar,samo mi se tega ne zavedamo in se slepimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je to resnica? Čisto slučajno sem  bil eden od teh treh avtomobilov, ko se je zabliskalo. :angry2:

No,če boš dobil "pozdrav od štrumfov" nam povej,da se bomo nehali prepucavat kaj je in kaj ni.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu, da sem včeraj z motorciklom peljal mimo radarja pred predorom Golovec, sem vseeno spoštljivo hitrost znižal na 80 km/h.

Nikoli ne veš, kdaj kak štrumfek v grmovju čepi in v blokec prerisuje tablice z zadnje strani. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vam, policisti so razkrinkani. Dobil v roke njihov dokument.

Kolikokrat nam razlagajo, da policisti nimajo norm koliko kazni morajo napisati in da hitrosti prometa ne merijo zaradi kaznovanja, temveč zaradi umirjanja prometa? No in človek malo pobrska (pripravljam članek) in najdem dokument generalne policijske uprave iz junija 2002. Gre za predlog, da bi se pred stacionarnimi radarji postavila obvestilna tabla "Radar - kontrola hitrosti". To bi namreč služilo umirjanju prometa, seveda pa bi veliko manj zakasirali. In kaj piše v dokumentu, ki so ga spisali na policiji? Tole je mnenje policije: "Z morebitno postavitvijo obvestilne table Radar - kontrola hitrosti se načeloma ne strinjamo. Čeprav se v nekaterih evropskih državah takšne rešitve že pojavljajo smo mnenja, da je postavitev takšnih tabel pri nas še preuranjena".

Prvi dokumentiran dokaz, da se policisti z radarji gredo lovljenje in kasiranje in nikakor ne umirjanje prometa. To mnogi sumimo že dalj časa. Od zdaj naprej sem še bolj prepričan, da imajo policisti res norme, koliko morajo zakasirati v enem dnevu.  :SS

Ja pa ljudje božji ka pa mislite, to so navadni cigani, banda prekleta, zato pa pravim vsako sumlivo kišto je treba zbincat, pol pa nej merijo rajš sami seb cuker u krvi!!!! :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Se opravičujem, ker sem spet dobil napad jeze. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu, da sem včeraj z motorciklom peljal mimo radarja pred predorom Golovec, sem vseeno spoštljivo hitrost znižal na 80 km/h.

Nikoli ne veš, kdaj kak štrumfek v grmovju čepi in v blokec prerisuje tablice z zadnje strani.  :lol1:

le kaj mu bodo tvoje cifre od tablice, saj si jo lahk na parkiruscu pred gostilno tut napise

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponoc - bencin - vzigalco - vushhhh - ode 38 milionckov v oblak dima! Tako to frajerji pocnejo v GB. Saj res, ce ne bomo kaj ukrenili v tej policijsko usmerjeni drzavi bomo sam se marjetice lohk nabiral brez, da bi bili kaznovani - pa se to ne dolg! Jebemtis, da je blo u starih cajtih bols...

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo za info....danes v starih Črnučah ob 15,15 kolona da popizdiš čez železniško progo za zavijanje v levo proti Nemški cesti...pa pravim sopotnici matr sam kazni znajo pisat da pa bi kedaj stopil v križišče in pomagal ŠTRUMFEK hitrejše vključevanje ...to pa ne..po 15 minutkah le prilezem na odcep...glej ga zlomka..tam ŠTRUMFEK. sedi v astri in gleda če bo kdo šel v enosmerno da se hitreje vključi

banda prokleta INKASANTSKA ma ni čudno da folk sovraži te pedre policajske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponoc - bencin - vzigalco - vushhhh

Em-bl človeška varjanta je da z sprejem za grafite mal pošpricaš in je mir za neki časa(eno noč) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno prej slišal po radiu BELVI radar v belem polotu pri delavskem mostu ali kdo kaj več ve o tem belem polotu?????????????????

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....banda prokleta INKASANTSKA ma ni čudno da folk sovraži te pedre policajske

jest jih mam fuuuuuuuuuul rad.. res ... men je to ena... ena posebna kasta ljudi... tudi v civilnem lajfu bi jih blo treba vikat!...

če ker od polcajev tole bere: A mi daš kapo za na zadnjo polico od avta pa kako sindikalno značko za na armaturno ploščo? pa kako nalepko "bradrzinarmz" za na zadn del motorja?

Ublubm, da bom plidn...

post-3863-1111095842.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest jih mam fuuuuuuuuuul rad.. res ... men je to ena... ena posebna kasta ljudi... tudi v civilnem lajfu bi jih blo treba vikat!...

če ker od polcajev tole bere: A mi daš kapo za na zadnjo polico od avta pa kako sindikalno značko za na armaturno ploščo? pa kako nalepko "bradrzinarmz" za na zadn del motorja?

Ublubm, da bom plidn...

To, kar si omenil, je prava zgodba. Popolnoma nobenega razloga, razen protekcije, ni, da imajo policisti na svojih lastnih avtih v civilu razne kape na policah, na sprednji šipi pa nalepke od policijskega sindikata ali pa tisto od mednarodnega policijskega združenja (IPF ali nekaj takega). Pred zakonom smo vsi enaki. JAPAJAPAJA :SS Sem bil že zdraven, ko nas je policist spustil naprej brez kazni, ker ima frend na šipi nalepko od IPF, ki jo je dobil od neke bejbe, ki jo je nekoč dol dajal in je imela neko vezo s policijo. Pa še to. To ni nalepka, ampak tista zadeva, ki se prisesa na okno, tako da jo lahko brez problema snameš in prestaviš v drug avto, da ne bi bil slučajno brez, če te ustavijo kolegi policiaji :SS

Skratka poanta je v tem, da sami sebi kar lepo rit brišejo, med tem, ko znajo nam civilistom izdajati samo položnice. Saj nimam nič proti, če naredim prekršek in sem kaznovan, ampak zahtevam, da je enako kaznovan tudi policist, ki naredi prekršek.

DOL NAPEPKE IN POLICIJSKE KAPE!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!