Skoči na vsebino

Radar, laser, detektor, motilci radarjev...


Jado

Priporočene objave

Ne vem če je pravi naslov za tale prispevek, samo jaz ga bom kar sem nalimala:

pravi naslov, podatki pa že znani...jeba....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponosno povem, da sem danes kršil zakon. na Brezovici radar, jaz pa do Loga pri Brezovici blendal vsakmu, k je nasprot pršu. cca 15 sem jih rešil prisrčkov in pozdravov s kršenjem zakona.

:devil:

pa mislm da sem bil od 10h avtov pred mano in 2 za mano edini k sm blendu... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi opažam da to blendanje nekako izumira... ni to dobro ni... al so ljudje postali tak fejst privoščljivi, al kaj je to?.....

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tui blendam, k vem kako svinsko je če drugi tebi ne in pole pade par cankarejv u državno blagajno brez pametnga vzroka :SS je pa klapa zmeri bol hitlerska, sploh ne opozorijo ne nč. Motoristi so pa razred zase :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nekaj dnevi je bil v naši vasi spet radar - bel kangoo. Postavljen pa je bil ~ 50m za znakom za naselje, vendar na delu ceste, kjer še ni nobene hiše. Prve hiše se začnejo šele čez kakih 50-80 m. Če me spomin ne vara, sem nekje zasledil, da se za naselje smatra območje, ki je označeno z ustreznim prometnim znakom (črn rob okoli imena naselja) in so tam tudi hiše. Če to drži, potem so inkasanti neupravičeno kasirali. Ali lahko kdo, ki je bolje informiran; ali ima vpogled v ZVCP ali v policijska pravila za opravljanje meritev, to preveri? Dobro bi bilo, če lahko navede tudi člen zakona ali pravilnika kjer je to navedeno, saj bi to lahko prišlo prav v primeru, ko skušaš policistu dopovedat, da goljufa pri meritvi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes po radio,vsi ki so prekoračili hitrost pod Golovcem,dobijo položnice v roku 1 tedna,povedali so še,da sta nadzor delala 2 policaja,ker je bilo to premalo ,jih sedaj dela 10,toliko prekrškov ste -smo -so naredili,in da si manejo roke od zasluška

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm opazu da so dali tablo ki opozarja da je postavljen radar in to enih 20 m pred tistim prvim predorčkom ki je pred radarjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

That's right!

Miličniki so ugotovl,da bodo prehit preveč zaslužil pa da jih bodo ljudje začel še linčat,če bo šlo tko naprej,zato so se usmilil vseh,ki še niso naletel na radar in postavili tole...

post-2058-1112037979_thumb.jpg

post-2058-1112038015_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi opažam da to blendanje nekako izumira... ni to dobro ni... al so ljudje postali tak fejst privoščljivi, al kaj je to?.....

LP

-matej

Jeba je to kar se je zgodil moji prjatlci...vid radar, ko pride mimo pridno poblenda parim avtomobilom, 50m naprej so bli pa se eni policaji in je lepo dobila 10.000 kazni zaradi uporabe dolgih luči v naselju (to je bilo pred cca 3-4 leti, ne vem ce zdej ta zakon se obstaja).

Jest kljub temu blendam, al pa maham z roko ko sm na motorju in sem hvalezen vsem, ki mi pridejo nasproti in opozarjajo,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

And Polž scores again  :OK:

Jap, Polž, tebi hvala in čestitke! :OK:

Upam, da ne bo ostalo pri samo eni tabli! :angry2:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, Polž, tebi hvala in čestitke! :OK:

Upam, da ne bo ostalo pri samo eni tabli! :angry2:

Neće oni tako lako. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, ne vem, če je to lih za v tole temo.. ampak vseeno...

Stacionarni radar "naj bi" se nahajal tudi med Šobcem in Bledom.

Če mogoče kdo ve kaj več o tem.... :hmm:

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa vseen so počakal s tablo RADAR 1 tedn in po nekaterih info izračunih pokrili stroške (vsaj delno) nakupa radarja.

pa še ta novička:

Včeraj so prestavili tablo Lavrica in se naselje začne takoj za ovinkom od križišča z avtocesto (Rudnik). če bo kdo slučajno spregledal tablo za naselje (ob vseh tistih znakih dela na cesti, zožanje ceste,omejitve...ipd) zna bit, da bojo polcaji "preventivno" preventivirali s kakim radarjem za ovinkom.. Naselje se začne 1km prej kot zadnjih nevemkok let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo danes po dnevniku glede radarja pod Golovcem...če je na sliki recimo več vozil in ni jasno kdo je prekoračil hitrost, ne bodo pošiljali plačilcev na dom :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo, danes dobil položnico s sliko,služben avto slikan v celoti,se mene vidi za volanom,potem pa še približana -zumirana tablica,peljal sem 110 kmh,za plačat je 10.000 ,če v 8 dneh pa 5.000sit,dal šefu da je plačal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjič, ko sem reševal razne neprevidneže podobnih položnic in blendal...sem razmišljal..(tudi to se zgodi)... kaj pa če kak tale za naslednjim ovinkom s pretirano hitrostjo zbije koga... ali sem deloma tudi jaz kriv ker mu dajem potuho in si misli..sej če bo radar mi bo že kdo poblendal.. pa gas... :hmm:

res ne vem..a nej še blendam, al ne... vem, da bom vesel, če bo kdo meni poblendal, čeprav se držim po novem v naseljih 99% omejitve.. zunaj pa kvečjemu 5-10km/h več... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!