Skoči na vsebino

Radar, laser, detektor, motilci radarjev...


Jado

Priporočene objave

Eh kurc, slabše ne more bit glih, probat ni greh. Saj to ni pritožba ampak samo pojasnilo, kako ga bodo sprejeli pa je njihova stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 73km/h, oz. 23km/h preveč, nakažeš 30.000sit in še točko dobiš (zastonj).

Čas za pritožbo, ugovor imaš osem dni. Vendar pazi, če ne boš imela pametnega ugovora dobiš še dodatnih 10.000sit, ker so morali tvoj ugovor prebrati.

Nasvet: če nisi sama ali s pravniškimi fintami podkovanimi prijatelji sposobna spisati pametnega ugovora, plačaj.

Aja polovičke ni, žal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva men kle nč ni jasn kva a si dobla položnco al ne? kva bluzis? kasn fles ce ti je reku da te ni slikal kva ti se ni jasn? dj povej kva je blo z poloznco naprej a si jo ze dobla ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res hvala, da ste me vrgli v temo z 62 stranmi in moje vprašanje je močno povezano z ;ali je radar v rdečm ali belem tvingotu in kakšne naprave to pravzaprav so in ves ostali balast .. in koliko jih je poslikal po Golovcem...in vse ostalo skupaj predvsem leto 2001 je na moč uporabno ....v glavnem....

TRPIM :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res hvala, da ste me vrgli v temo z 62 stranmi in moje vprašanje je močno povezano z ;ali je radar v rdečm ali belem tvingotu in kakšne naprave to pravzaprav so in ves ostali balast .. in koliko jih je poslikal po Golovcem...in vse ostalo skupaj predvsem leto 2001 je na moč uporabno ....v glavnem....

TRPIM  :SS

drugič pa vozi po omejitvah.. :lol1:

prase špilferderbersko, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LINA če bi jest tebe kej zastopu kva hočš povedat bi blo tud fajn, sam povej k dobiš fleš al te kj ustavjo al dobiš samo položnco na dom????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva men kle nč ni jasn kva a si dobla položnco al ne? kva bluzis? kasn fles ce ti je reku da te ni slikal kva ti se ni jasn? dj povej kva je blo z poloznco naprej a si jo ze dobla ?

Lastnik avtomobila je dobil obvestilo o prekršku in možnost da poda izjavo zakaj je vozil tako hitro.

To obvestilo je dal meni ker sem jaz vozila in sedaj jaz odgovarjam za celotno zadevo.

Ja videla sem fleš in vedela sem za kaj gre zato sem šla (ko sem mačka odrajtala) nazaj vprašat...in hotela na licu mesta rešit zadevo o temu kdo vozi in čigav je avto...da bi začeli postopek proti meni in ne lastniku avta.

Položnice ni zraven ker, ko je prekoračitev preko 20km/h greš v postopek...ni samo položnica in čao bela.

Pa sej je vse jasno napisano

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja rdeč ferari....in imel je lite feltne....in un tip notri je imel privihane brke...po moje mu jih striže žena, ki je mrzla sestrična od une- bivše sosede od Toneta :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugič pa vozi po omejitvah.. :lol1:

prase špilferderbersko, a?

Bom, takoj ko kupim BMW R1150R Roadster 2003, rdeče barve (hitrejša različica), ki baje več sploh ne gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom, takoj ko kupim BMW R1150R Roadster 2003, rdeče barve (hitrejša različica), ki baje več sploh ne gre.

:lol1: nizek prag provociranja :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

03. 06. - če ne bi videl in doživel, ne bi verjel! Se peljem skozi Šmarje pri Jelšah in na avtobusni postaji stojita dva modra angela, eden od niju ima v roki laser pištolo, ki jo drži kot kavboj in me cilj, halo!!! A to da mora bit prislonjena pištola na trdo podlago sta pa pozabila, sicer pa sta bila tako lesena, da me nista uspelai pravočasno ustavit, kljub temu da sta si to želela. Jaz sem ju pozdravil in se odplejal naprej! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja rdeč ferari....in imel je lite feltne....in un tip notri je imel privihane brke...po moje mu jih striže žena, ki je mrzla sestrična od une- bivše sosede od Toneta :blink:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

03. 06. - če ne bi videl in doživel, ne bi verjel! Se peljem skozi Šmarje pri Jelšah in na avtobusni postaji stojita dva modra angela, eden od niju ima v roki laser pištolo, ki jo drži kot kavboj in me cilj, halo!!! A to da mora bit prislonjena pištola na trdo podlago sta pa pozabila, sicer pa sta bila tako lesena, da me nista uspelai pravočasno ustavit, kljub temu da sta si to želela. Jaz sem ju pozdravil in se odplejal naprej!  :kva2:

" .....prislonjena pistola na trdo podlago" S tem pa se ne strinjam !!! V ta namen pa imajo laserski merilniki hitrosti naslon za ramo in si s tem fiksirajo LMH. S tem k si pa pobegnu si pa "lep" vzgled za ostale motoriste tu na forumu oz. udlezence v cestnem prometu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva gospoda v modrem sta z laserjem v roku čakala v črnivcu na ovinku proti kranju pri gostilni in pizzeriji MOBY D*CK, hvala bogu me ni ujel god bless the zanič pištolca ali nespretnost gospoda v modrem :SS ninjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva gospoda v modrem sta z laserjem v roku čakala v črnivcu na ovinku proti kranju pri gostilni in pizzeriji MOBY D*CK, hvala bogu me ni ujel god bless the zanič pištolca ali nespretnost gospoda v modrem :SS        ninjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Včeraj ravno tako dva modra s pištolo na cesti iz Bleda proti Bohinju - na koncu dolgega ravnega odseka pred super hitrim desnim ovinkom okoli hriba.

Spet se je pokazala prednost serijskega izpuha, saj sta me zaslišala in opazila, ko sem se pripeljal iz druge smeri šele, ko je hitrost že zdavnaj padla pod 120 km/h. :D

Na tej cesti torej pozor, lahko vas čaka tudi bel Kangoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri na relaciji senožeče - divača. Kontrola z laserjem. Možicl sedel v avtu, predn je vzel pištolo pa naslonu na šipo in stisnu petelina je že gledu v ritko prasičke... Ta drug zravn se je sam smeju pa odkimavu :lol: Blo je pa izvem naselja tko d se ne sekiram kej prevč. V naseljih pa me lahko merjo in ne bo pokazalo več ko 50km/h.

Pa dejte se jih pazit zdej ko je sonce nižje ob zahodu k se jih sploh ne vidi smrkcov in te takoj začapnejo :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm mel pa že dvakrat srečo in me ni ujel pa je meru samo mene....zgleda nekaj o tem da je težko zmerit motorista le res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!