Skoči na vsebino

Radar, laser, detektor, motilci radarjev...


Jado

Priporočene objave

pa saj pravim moje podatke si je zapisal na kuverto . in dvomim da me je utegnil ulovit na radar ker me je še komaj pravilno ustavil pa sploh ni imel pištolce v rokah .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v vsakem primeru pa je to da nisi dobil zapisnika zlo sumljivo :glare:

o kakem zapisniku ti to :huh:

....aja pa ZVCP v poglavju o hitrosti ne omenja voznika začetnika, tako da ti nimajo nobenih 'privilegijev' ;)

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(7) Voznik, ki prekorači s prometnim pravilom ali prometnim znakom omejeno hitrost na cesti v naselju, se kaznuje za prekršek z globo:

a) če prekorači hitrost do vključno 10 km/h, z 10.000 tolarjev;

B) če prekorači hitrost nad 10 do vključno 20 km/h, s 30.000 tolarjev. Enako se kaznuje voznik, ki do vključno 10 km/h prekorači dovoljeno hitrost v območju za pešce ali v območju umirjenega prometa. Vozniku motornega vozila se izreče tudi 1 kazenska točka;

c) če prekorači hitrost nad 20 do vključno 30 km/h, s 60.000 tolarjev. Enako se kaznuje voznik, ki nad 10 do vključno 20 km/h prekorači dovoljeno hitrost v območju za pešce ali v območju umirjenega prometa. Vozniku motornega vozila se izreče tudi 3 kazenske točke;

d) če prekorači hitrost za več kot 30 km/h, z najmanj 120.000 tolarjev. Enako se kaznuje voznik, ki za več kot 20 km/h prekorači dovoljeno hitrost v območju za pešce ali v območju umirjenega prometa. Vozniku motornega vozila se izreče tudi najmanj 5 kazenskih točk in prepoved vožnje motornega vozila.

No toliko je kazen, računat moreš še na stroške postopka, ki znašajo tudi okoli 10.000 SIT!

Vozniško dovoljenje ti OSTANE!! Saj nisi prekoračil več k 50 v naselju + (toleranca laserskega merilnika).

Prepoved vožnje motornega vozila - odvzem VD za kakšen mesen in NE za vedno!

Zapisnika o preizkusu z alkotestom pa nisi dobil, kjer se po novem za neg. rezultate ne piše! Dobil bi ga v primeru pozitivnega rezultata!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o kakem zapisniku ti to  :huh:

....aja pa ZVCP v poglavju o hitrosti ne omenja voznika začetnika, tako da ti nimajo nobenih 'privilegijev'  ;)

O tistem ki ti ga da policaj pa gor napiše kaj vse si ušpiču...pol pa kopijo dobiš ti original ma pa on,a ne

Pa a ni tko da vozniki začetniki prekoračjo hitrost v naselju za 50%(to se prav tam kje je omejitev 50km/h peljejo 25km/h več)in zgubijo izpit??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa a ni tko da vozniki začetniki prekoračjo hitrost v naselju za 50%(to se prav tam kje je omejitev 50km/h peljejo 25km/h več)in zgubijo izpit??? :?

Začetniki se ne ločijo od ostalih voznikov pri prekoračitvi hitrosti. Tu velja za vse, da če prekoračiš v naselju za več 50 km/h (+ toleranca merilca hitrosti - so različne odvisno od merilnika) gre za odvzem VD!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. dajte me prosim malo pomirit ker sem zelo zaskrbljen. zanima ne tudi kje pišejo predloge za sodnika verjetno po službi napiše prijave  :SS  dejal je pa tudi da me sodnica verjetno sploh nebo klicala na zagovor in bo to zadevo rešila sama on bom vse skupaj dobil po pošti

Bodi pomirjen, saj se ti ni zgodilo nič hudega. Ostaneš lahko kvečjemu brez neka jtolarjev in vozniškega dovoljenja - še vedno bolje, kot pa, če bi te dali prebičat, ti odsekali roko, te javno zasmehovali, ali če bi umiral od lakote, kot otroci v Afriki... Se pač morda nekaj časa ne boš smel voziti z motorjem - pa kaj pol? Ni konec sveta ...

Pomirjen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se je danes zgodilo podobno .ustavi me policaj prekoračitev v naselju 99 km .nisem pa videl da bi me izmeril  ker je pištolca ležala na strehci avtomobila pistolo mi je pokazal in je pisalo 99 km. potem pa model ni zapisal nobenega uradnega zapisnika moje podatke si je zapisal na neko kuverto ki jo je našel v avtomobilu nobenega podpisa nič .zdaj me pa zanima kako je s tem ker mi je grozil z odvzemom vožniške sem namreč mlad šofer in prekoračitev ni glih majhna . dajte me prosim malo pomirit ker sem zelo zaskrbljen. zanima ne tudi kje pišejo predloge za sodnika verjetno po službi napiše prijave  :SS  dejal je pa tudi da me sodnica verjetno sploh nebo klicala na zagovor in bo to zadevo rešila sama on bom vse skupaj dobil po pošti

men se zdi to tok sunljiv k mi je že par jih rekl da so mel točno 99km/h v naselju!

kot da bi blo naštiman?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bna  !  pa si slucajno pogledu policaja da ni slucajno Franci Kek in njegova skrita kamera  a a a  :naughty:

pa srecno

saveda sem ga pogledo je moj stari prijtelj :fight2: vedno ko naredim kakšen kiks me on ustavi

petarda je zakon :SS

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene pa sam zanima...ce se ni bilo omenjeno :whistle: kok ti gospa policija zaracuna ce vozim premocan motor(zaenkrat imam omejitev do 25kw :cry: ). pa ne me kregat ce je blo to ze omenjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če imaš v prometni 25kw in maš pol odblokeran motor...a je možno da te dobijo....sorry :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če imaš v prometni 25kw in maš pol odblokeran motor...a je možno da te dobijo....sorry :topic:

dobijo te lahko na radar, če boš pelju 200 km/h oz. več kot vi dosegel motor z blokado na 25kW! Motor pelejo na izredni pregled in če ugotovijo, da je motor brez blokade, si ga najebu :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kazen je najmanj 120.000 sit in še 8 kazenskih točk zraven

A ni tko da ti odvzamejo kategorijo in jo 2 leti ne smeš delat??? :hmm:

Ja če se policistu zdi ti odredi izredni tehnični pregled če te pa tm dobijo si pa naj*** .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kazen je najmanj 120.000 sit in še 8 kazenskih točk zraven

Hvlal za VELIKOOOOOOOOO razocaranje :cry: .se pravi da dobim isto kazen ce "poskusim zbezat"?!?in je veliko ceneje skrivljena tablica.

mater so dragi.in to zaradi nekaj kW?!!!!!!

:rtfm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kazen je najmanj 120.000 sit in še 8 kazenskih točk zraven

Hvlal za VELIKOOOOOOOOO razocaranje :cry: .se pravi da dobim isto kazen ce "poskusim zbezat"?!?in je veliko ceneje skrivljena tablica.

mater so dragi.in to zaradi nekaj kW?!!!!!!

:rtfm:

pol ti dodajo še kazen za skrivljeno tablico :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...kdo ve kolkšna je kazen če te dobijo na radar,hočjo ustavt ti pa zbežiš?

Seveda takoj vedo tvojo identiteto .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni čudn,da folk okol govori kakšni norci in huligani so motoristi.

:slap:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...kdo ve kolkšna je kazen če te dobijo na radar,hočjo ustavt ti pa zbežiš?

najmanj 120.000 sit, dodajo še 6 kazenskih točk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni čudn,da folk okol govori kakšni norci in huligani so motoristi.

Zakaj bi placeval 120k sit ce mam 10kW vec v masinci??? :? ker motorja

ne mislim menjati po enem ali dveh letih raje kupim mocnejsega za

dlje casa.

mar ni tko???? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!