Skoči na vsebino

WSBK in AMA Superbike 2005


flero

Priporočene objave

WSBK...Valencia...drugi dan testiranj...časi...

Corser (Alstare Suzuki) 1:35.56

Kagayama (Alstare Suzuki) 1:35.698

Vermeulen (Ten Kate Honda) 1:35.724

Laconi (Ducati Xerox) 1:35.881

Muggeridge (Ten Kate Honda) 1:36.084

Haga (Yamaha Italia) 1:36.347

Cardoso (DFXtreme) 1:36.443

Pitt (Yamaha Italia) 1:36.766

Walker (PSG-1 Kawasaki) 1:36.793

Chili (Klaffi Honda) 1:36.813

Martin (Foggy Petronas Racing) 1:37.038

Neukirchner (Klaffi Honda) 1:37.106

Toseland (Ducati Xerox) 1:37.183

Clementi (Kawasaki Bertocchi) 1:37.283

Gimbert (Yamaha France) 1:37.305

Lanzi (Ducati SC Caracchi) 1:37.322

Sanchini (PSG-1 Kawasaki) 1:37.345

Abe (Yamaha France) 1:37.347

Vizziello (Italia Lorenzini) 1:37.369

Alfonsi (DFX) 1:37.437

Borciani (DFXtreme) 1:37.583

Bostrom (Renegade Koji) 1:37.757

Bussei (Kawasaki Bertocchi) 1:37.874

Riba (Kawasaki Racing) 1:37.929

McCoy (Foggy Petronas Racing) 1:38.011

Nieto (Ducati SC Caracchi) 1:38.012

Pedercini (Team Pedercini) 1:38.324

Velini (Team Pedercini) 1:38.950

Praia (DFXtreme) 1:39.313

Nickmans (Zone Rouge) 1:40.606

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zaključek Daytone, pa še malo :topic: Daytone...

...pa vs čestitke Skubi & Co. :OK:

lp flero

post-2086-1110784869_thumb.jpg

post-2086-1110784881_thumb.jpg

post-2086-1110784902_thumb.jpg

post-2086-1110785008_thumb.jpg

post-2086-1110785030_thumb.jpg

post-2086-1110785081_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse čestitke Skubicu in ekipi še iz moje strani... Da se je prebil tako daleč naprej je po moje ful dober dosežek :OK: :OK: :OK: ... škoda edino, za ta vijak :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WSBK...Valencia...drugi dan testiranj...časi...

Corser (Alstare Suzuki) 1:35.56

Kagayama (Alstare Suzuki) 1:35.698

Vermeulen (Ten Kate Honda) 1:35.724

Laconi (Ducati Xerox) 1:35.881

Muggeridge (Ten Kate Honda) 1:36.084

Zgleda da je Honda le našla stik s suzukijem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, sem ravno pogledal tole daytono 200 iz letošnjega leta in sem takoj letu brat tisti intervju na prvi strani motosveta....in glej ga glej (naši fantje so zopet imeli malo preveč dolge jezike, kar se uvrstivtve tiče). Kot prvo, naš Skubic ni bil an celi daytoni nikol bolje uvrščen med dirko kot 45. Tko, da ne vem, al so fantje tok obupani, da soo že tako daleč da se že javnosti na veliko lažejo! Govorim seveda o uvrstitvi na kateri je bil pred 'mehansko okvaro, ki je mogoče prav tako izmišljena'; povedali so da je bil na 22em mestu, kar se mi je že takoj zdelo malo neverjetno ampak zdej k sm pa pogledu celotno dirko pa ne morem bit tih!!

Zdej po ogledani dirki pa lahko samo še rečem: Skubic&Co. če sami sebe s tem tolažte,da ste javnosti naložil da ste bli pred napako 22. (kar tud slučajno ni res) potem prav, drugače pa sramota za slovenski motociklizem, da ste prpravleni naplahtat ves folk s tem bedarijam!!!!!

tko, če kdo ne verjame.....imam še vedno doma, cel posnetek dirke v živo, in komot kej screenov nardim al pa pošljem cd!!!!

pa ne me tukaj narobe razumet, gre se mi sam za to, kar so pač naredili po koncu dirke, da so kuj naložil nekaj da ne bi tko hudo zgledal! Kar večina slovenskih dirkačev počno non-stop (skoz nekaj). Sicer me bk za to, sam pač, da se ve kaj je res, ne da mi bo pol en pametoval, da je bil clo 22. par krogov pred koncem....BULLSHIT!

drugače fante še zmer spoštujem zarad volje in časa, da so se sploh odpravl tja, sam to kar je pa preveč je pa preveč.

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Glih blo na popu reportaža iz Daytone. Govoru sm tut z novinarjem iz časopisa in mal poznajo stvar in na srečo tut ne bodo pisal o tem.

U glavnem pa te neresnice ponavljajo vsi mediji. Mislim da si Skubic&co s tem ne delajo usluge. Prej kot ne delajo škodo drugim, ki zaradi takšnih laži pač ne bodo dobili medijskega prostora.

- Da se letos dirka samo z 600cm zaradi prevelike hitrosti na ovalu?!?!

- Hitrosti na ovalu presegajo 330km/h

- da je bil 22 pred težavami in bi še pridobil par mest do cilja.

Da se da z dirkalno 600 presežti 330km/h še verjamem, ampak ne na dirkališču ki ima tudi notranji del kjer so hitrosti precej manjše in prestavno razmerje pač ne bi bilo primerno za to.

Nastopali so tudi z 1000 kubiki.

Da je bil pa 22 sicer nisem preveril ampak Kawa7rr je pa pravi da je tudi to laž.

Res škoda, da odžirajo prostor drugim z takšnimi lažmi. In tudi mediji ne bodo več pripravljeni pisat če bodo ugotovili da se jih takole na led pelje.

In po drugi strani je vsaj to u redu da tega ni kdo od novinarjev raziskal in tega potem tudi objavil. Verjetn v tem primeru Skubica ne bi bilo drugo leto v Daytoni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravim tudi sam: spoštujem in cenim Skubica in njegovo ekipo za takšen podvig kot je daytona 200 (vem, da je to velik finančni zalogaj, na tone požrtih živcev na pripravah in na vsem kar se suče okoli tega in ogromne volje, ki jo porabijo za to udeležbo) a vendar......da se grejo lagat!!!!???????????

Pa tudi glede tistega dela intercjuja, kjer je omenjal njegovo fizično prpravljenost proti drugim..........proti koncu dirke je bil vedno počasnejši za več kot sekudno od tipa, ki je bil na mestu pred njem, tko, da tukaj ni kaj več razgljabljati!

to mene razpizdi ko nič drugega......

če ne verjameš oz- če bi se rad prepričal o moji trditvi mi poščji sporočilo, da ti prepečem celotno daytono in boš pogledu!

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudi me zakaj ni nkol tle dirkal ( državno, AA...). Al mogoč je?

Je, samo ne vem več, kerega leta je blo to.

Drugače pa: če je to res, da so nas naplahtal z tem 22. mestom potem lahko rečem samo :BUA: Nobena sramota ni, tut če bi bil zadnji, saj se je treba tudi za zadnje mesto potruditi. Ne gre mi pa v račun, zakaj bi se pol hvalil z 22. mestom :hmm:

Ej Skubic&Co: upam da ste tolk profesionalni, da se boste opravičili, če ste res zblefiral o tistem 22. mestu. In nikar se ne sramujte, če je bil Boštjan slabši, saj je že to dovolj, da se je sploh uvrstil na dirko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa se neki zanima. Vceri sem gledu pri sportni sceni prispevek od SKubica in te dirke in me neki zlo cudi. Kako lahko izjavjo da je to najdaljsa dirka in da je to edina dirka z dolivanjem bencina in menjavo gum? Ne vem a sem jst iz druzga planeta a se mi sam zdi da so skoraj vse Endurance dirke dalse in se pri njih itak tudi menja gume in doliva bencin?

Glede 22.mesta pa-ce je ze bila tam-cestitke. Ce pa ni bil, bi blo pa vseen bols da povejo tko kot je blo pa bi se zmer vsi bli bl veseli 'realnega' stiridesetega mesta kot 'izmisljenega' (ce je?) 22-ega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, maco.....še enkrat napišem...pošlji mi zs če hočeš, da ti presnamem celoten prenos dirke in se boš kasnej čudil :)

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je, samo ne vem več, kerega leta je blo to.

Drugače pa: če je to res, da so nas naplahtal z tem 22. mestom potem lahko rečem samo  :BUA:  Nobena sramota ni, tut če bi bil zadnji, saj se je treba tudi za zadnje mesto potruditi. Ne gre mi pa v račun, zakaj bi se pol hvalil z 22. mestom  :hmm:

Ej Skubic&Co: upam da ste tolk profesionalni, da se boste opravičili, če ste res zblefiral o tistem 22. mestu. In nikar se ne sramujte, če je bil Boštjan slabši, saj je že to dovolj, da se je sploh uvrstil na dirko  :OK:

Točn tko. Povejte resnico pa kakršna kol je že bla. Sj res nismo na nekem drugem planetu. Resnično gre po stopinjah Strela. Tut on je pobral pol miljona evrov za projekt ki je bil sam sebi namen. In ta denar potem ne dobijo tisti k trenirajo velik več in tekmujejo v konkurenci. On je pa razlagal da trenira 8 ur na dan, vamp ma pa tak da ti je slabo.......

In to je pol slabo za vse skupi. Posebej še motoriste, ki dirkajo in se borijo za vsak tolar.. Glede na to da obstaja posnetek res ne vem kak izgovor bodo našli.

Škoda da kradejo medijsko pozornost dirkačem kot je Jerman kjer vsi živijo za dirkanje, in še velik takih dirkaških družin je pri nas ki se borijo za vsak tolar da ga poženejo za bencin.

Direktor ekipe Keržišnik je bivši novinar in vsej on bi lohk vedel kako se tem rečem streže. Verjetn pa cela ekipa celo leto živi na ta račun in pol je treba neki pokazat. Pa tut če ni res.

Kot sm reku lohk pa v Ekipi tut glede tega kej napišejo sam mislim da to ne bo dobro za slo moto sceno. Naj se vsej nam motoristom opravičijo če že druge tko na led pelejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mal presekam tole debato, vam sporočam, da se ekipa Camlek motosport pripravlja s pospešenim tempom na dirko WSBK v Valencii, kamor odpotujemo 19. aprila. Konkurenca je letos dosti močnejša kot lani in težko bo ponoviti lansko 15. mesto iz Magny Coursa.

Naša Yamaha lepo napreduje, nared bo za test na Grobniku v ponedeljek 4. aprila.

Kmalu bo končana tudi naša nova spletna stran, kjer bo mogoče vse kar se dogaja v naši ekipi spremljati malce pobližje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Salsa ko si ze lih v Spanijo odpelu temo pa lohk se jst tuki dodam da ima Igorjev mlajsi brat Marko prav tako v istem terminu dirko v Valenciji, saj bo letos peljal celotno prvenstvo 1000 STK, ki steje za FIM pokal. Dirke bodo organizirane ob istih terminih skupaj s svetovnim SBK. Marko bo vozil Suzukija, team se bo imenoval MD - Team Jerman. Kaj vec bo pa jasno po prvi dirki. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črno zlato za letošnjo sezono....

Joj joj to pa je res zlato !!!! Tak od oka ene 700.000,00 SIT na toti sliki.... :eek:

Držimo pesti za Bertla :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj joj to pa je res zlato !!!! Tak od oka ene 700.000,00 SIT na toti sliki.... :eek:

Držimo pesti za Bertla  :yea1:

Ja, bi blo super, če bi takle kup gum dobil za 700k :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res....bo treba kr krat 2 množit, pa še mal prštet, pol smo pa bliz cene.

Aja pa še popust na keš je bil kr velik...

Iba, ti bi lahk bil manager.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res....bo treba kr krat 2 množit, pa še mal prštet, pol smo pa bliz cene.

Aja pa še popust na keš je bil kr velik...

Iba, ti bi lahk bil manager.. .)

Ha Ha Ha dober manager bi bil, ko bi se že v štartu tak zakalkuliral....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!