Skoči na vsebino

nakup motorja v TC-ju


strojnik

Priporočene objave

Zdravo!

A kdo slučajno kašne izkušnje z nakupom RABLJENEGA motorja v TC-ju v LJ  :?

...k men za vsak motor rečejo da ga je imel en starejši možakar  :?  :?  :blink:

ja ja :grim sj tastari ne znajo nažigat :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v TC grem z ocetom skor vsak teden tko da povej ker motor te zanima pa ti jest povem kej o njem,po pravic povedan so v Tc-ju sami supki sam slovenija je mejhna in so edini supki k majo kej tko da nimas izbire

pa ce bos ze zberu prodajalca k ga bos vprasu za kaksno informacijo zber enga cak ne vem imena sam tko ene 40-50let pa ma yamaho TDM pa hondo cbr600f po tem ga bos prepoznou :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tolk o tistmu tastarmu ki ima TDM-a: lani takle čas sva s fotrom kupovala motor (rabljen), med drugim sva pogledala tudi v TC in mi je bil ponujen ta TDM, ki je bil oh in sploh,bla bla bla. No na koncu sem res kupil TDM-a ampak od nekoga drugega. No in poanta štorije: letos je fotr neki firbcal po štacunah in v TC-ju se je vrtel okol FJR-ke, pa je padla debata in je ta stari reku da vzamejo tut star motor notr in ko je fotr reku da mamo TDM-a je bil odgovor " o sej jez ga mam tut, sam veste, to ful olje žre, pa nikamor ne gre; se zlo slabo prodaja tko da vam ga prov velik nebi mogli ocent" ; kaj lani je bil pa najbolši in oph in sploh :SS :SS :SS

P.S.:

ne sej zdej sem ugotovu da TDM-a je dejansko najbolši motor :OK: sam hotu sem povedat kako hitro spreminjajo mnenja, odvisno za kaj gre: nakup ali prodajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej,če ne zaupaš trgovcu ali katerikoli prodajalcu motorjev,si kupi NOVEGA

isto sem storil jaz,ker ne zaupam vsakomur,danes te vsak scat pelje,če le ima 5 minut časa

PS:vse stvari ,ki jih kupujem so nove,vsaj veš kaj kupiš

Popravljeno . Popravil curi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej,če ne zaupaš trgovcu ali katerikoli prodajalcu motorjev,si kupi NOVEGA

PS:vse stvari ,ki jih kupujem so nove,vsaj veš kaj kupiš

S polno ritjo je lahko srat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S polno ritjo je lahko srat

strinjam se!!! :OK:

žal ni denarja za novga... verjem če bi bil denar nebi sam motorja kupu ampak še kej druzga...npr. E 320 T AVANTDARD :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej,če ne zaupaš trgovcu ali katerikoli prodajalcu motorjev,si kupi NOVEGA

isto sem storil jaz,ker ne zaupam vsakomur,danes te vsak scat pelje,če le ima 5 minut časa

PS:vse stvari ,ki jih kupujem so nove,vsaj veš kaj kupiš

ja kdo ti je kriv da se pustiš pelat scat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pazi tele tiče v TC-ju nazadnje ko sem gledal tam rabljen motor mi je govoril da je v redu stroj le akumulator je bolj švoh pa še tega dajo oni novega in ne vem kaj še pol si ga pa od bliz pogledal je pa iz vilic olje ven scalo da je bil ves masten po gumi, glede na dejansko stanje motorja pa bi rekel da je imel enih 20 000km več kot so meni tam tupili. K da sem iz lune padu sem mu kar nazaj povedal pa pokazal ne čemu sva pa kaj motorju fali, pa ni mel kej drugega kot priznat da je tisto navadna ropotarnica. sam če naleti na koga ki se glih ne zastop ga pa lahko nafuka.

Denimo pri Habatu pa so mi motor pokazal in če je bil bolj bogi je tud prodajalec sam to povedal da ni glih v najboljšem stanju cena pa je bila tudi temu primerna.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K se glih pogovarjate o rabljenih motorjih, bi vprašu izven kontesta TC ampak vseno. A obstaja v SLO že kak no eden je v LJ-Črnučah, slaba izbira, k uvaža

rabljene motocikle. Matr bl gledam na italjanske oglase, nemške pa se mi zdi da rabljena roba fullll cenej k v SLO. Za novo pa tko al tko SLO zakon, opa za enkrat. Aže obstaja tema o tem, da nov kdo hud name.

lp Primož

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da kdo obstaja... :? čprov mam slabo mnenje od telih hondlarčkov :ph34r: če smem tko rečt :devil:

sm brau u moto.si pa je dost jeba za uvozt motor k morš ful enih dokumentov zrihtat...pa pazt da ti kšne knjižce ne uničjo-italijani :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS:vse stvari ,ki jih kupujem so nove,vsaj veš kaj kupiš

Tole pa je tanajvečja bedarija kar jih berem .... :SS

Sam tko dalje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm brau u moto.si pa je dost jeba za uvozt motor k morš ful enih dokumentov zrihtat...pa pazt da ti kšne knjižce ne uničjo-italijani  :kva2:

Kje že :? :? Tole ni res, nobenih posebnih komplikacij ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so se malo zamerili, ko sem iskal rabljenega er5 in so enega slučajno imeli pri njih. Ob pogovoru s trgovcem, me je le ta na vsak način hotel prepičat kako ugodna kupčija bi to bila in kako se mi splača kupit omenjen motor. <_< Stvar je bila pa taka, da je šlo za Kawasaki er5, letnik 1998, z 20.000km in ceno 800.000sit, če se ne motim. Er5-ke se za tako ceno prodajajo letniki 2001 in 2002 ne pa 98! :angry: Sploh pa ne, če ima motor 20.000km in drugega lastnika. dobiš občutek, da te imajo za bedaka! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto.si Številka 3 ( avgust 2004 )  stran 26  :lol1:

no leteči... a si najdu  :naughty:

Dva tedna nazaj motor pripeljal iz Italije. Nobenih komplikacij in nevem kaj.

Preberi mal temo o uvozu motorjev !! In ne slepo verjet vsemu kar piše v motoSI pa še to ta revija je izšla kdaj? mal po maju al juniju ko se dejansko še ni vedlo kako in kaj ... zdej je pa vse lepo ž v teku!

zakaj raje ne prebereš kako revijo letnik 1997 pa ti bo tkoj jasno da sploh ne moreš uvozit motorja :doze: :devil:

pismo ej ... niti motorja nimaš in neveš kaj bi in nabijaš tuki kako in kaj je pri uvozu .... jao jao cel smeh ....

Jst pa leteči in še marsikdo pa vemo ipak kako je ... :P

kr kr verjemi vsemu ... pa ti svetujem pojd kr v TC po motor pa za unga ki ti bodo rekl da je tanar bulš unga vzem brez razmišljat!

:blink: texas ...

Popravljeno . Popravil Dr. _MAXXI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr Maxxi!!!

po tvojem odgovoru sodeč nimaš narejene niti osnovne šole kaj šele doktorat!!! :devil:

kot drugo pa: če maš pr 25 letih že 10 let delovne dobe ( od sedam do tri ) ni problem kupt novga motorja :angry: če si pa še študent pa ŠE mislš študirat vsaj mag. ali dr. boš pa pošteno premislu kam boš utaknu teško prigaran tolar!!! :rtfm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto.si Številka 3 ( avgust 2004 )  stran 26  :lol1:

no leteči... a si najdu  :naughty:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Še dobro da sem ravno uvažal pred tremi meseci. Tak kot si ti naj gre v kmetijsko zadrugo kupit karjolo pa se naj z njo okol vozi tam nimaš kej zajebat .)

Pa še nekaj poba, če misliš ti s takole razgledanostjo narest magisterij oziroma bog ne daj celo doktorat se nam je potrebno pa res zasekirat kam plove naše šolstvo. PA prosim spizdi dol s foruma in nehaj nam strojnikom delat sramote, ker če ne boš šel sam bo verjetno že ICe ali kdo drug poskrbel za to.

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj tolk šimfate. V TCju vas lahko ravno tolk nategnejo kot kak privat prodajalec, na vsakemu pa je ali se pusti. Kdor je neizkušen naj vsekakor vzame s sabo koga ki se spozna in ki bo pogledal vsaj osnovne stvari. Tudi na motosvetu se jih gotov najde nekaj ki bodo šli z vami za kakšno pivo pogledat zadevo pred nakupom.

LP.

Sicer pa mislim da so cene tam res pretirane. Neka ninja '99 stane 1.450.000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kako bo poskrbu... :hmm:

...a so že kšnga od računalnika preč nesl  :xx:

drgač pa vidm da se prou hudo ne morm pomagat s temule forumam...bl plozate k pa kej druzga! :hmm:

Ja res je ubog tisti student, ki mora narest se vsaj doktorat in tezko gara za svoje tolarje, medtem ko mu davkoplacevalski denar krije prehrano, bivanje, vsakdanje stroske (npr. mobitel) in solanje.

Kako nej to povem, da ne bo (prevec) nesramno...

Le malokdo na tem forumu si z lahkoto kupi motor in tvoje nabijanje o tem kako si zapostavljen naletava na bolj ali manj gluha usesa natancno zato. Ce nimas denarja in so ti druge stvari bolj pomembne kot to, potem je to OK, sam ne racunat na to, da se bomo vsi ob tla metal zato ker si ne mores kupit igrace za 1 MIO SIT+ in zraven se narest kariere. Poleg tega se mi zdi tvoje stalisce v smislu "Valjda si lahko vi vse privoscite, ce ste pa neizobrazeni kmetavzi" skregano z realnostjo in tudi rahlo zaljivo.

O tem koliko si lahko pomagas s temle forumom pa takole - do sedaj si tudi mi nismo kej bistveno pomagali s tvojimi posti. Preprosto povedano - forum ne obstaja zgolj zato, da nekdo pride, ga izrabi in odide. Fora forumov (no pun intended) je v izmenjavi koristnih informacij, tako vsakdo profitira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj tolk šimfate. V TCju vas lahko ravno tolk nategnejo kot kak privat prodajalec, na vsakemu pa je ali se pusti. Kdor je neizkušen naj vsekakor vzame s sabo koga ki se spozna in ki bo pogledal vsaj osnovne stvari. Tudi na motosvetu se jih gotov najde nekaj ki bodo šli z vami za kakšno pivo pogledat zadevo pred nakupom.

Sicer pa mislim da so cene tam res pretirane. Neka ninja '99 stane 1.450.000.

Cene niso pretirane tako dolgo dokler ljudje motorje tudi kupijo. Sej v bistvu se strinjam s tabo, res je pa tudi to (po drugi strani), da jim na zacetku sezone nikoli ne ostanejo motorji. Vsak si pa seveda lahko misli svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!