Skoči na vsebino

nakup motorja v TC-ju


strojnik

Priporočene objave

Kakor koli že: vsak prodajalec (če je normalen) te bo probal "nategnit" da bo sam bolje čez prišel....

Kar pa se uvoza tiče, ne glede na to kako v Moto.si opisujejo kompleksnost zadeve (poznam nekaj ljudi, ki so to delali in niso imeli nikakršnih težav, če so si le dobili potrebne papirje, Leteči je eden izmed njih) še vedno obstajajo podjetja (prej individualci), ki bodo to storili zate ob primernem poplačilu seveda (v tem primeru ne prišparaš nič).

V vsakem primeru pa se moraš zavedati, da je le redko kateri izmed nas (trenutno 4262) uporabnikov foruma, dovolj finančno sposoben, da mu nakup motorja ne pomeni odrekanja pri čem drugem (jaz recimo sem prodal avto, tako da pozimi uporabljam LPP).

Dobrodošel na Forumu, čarobna dežela, kjer s pravim odnosom lahko marsikaj dobiš/dosežeš, le privditi se moraš,

U bistvu je moto tega foruma nekako takole: It's our way or the highway.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se lahko malo vrnem na temo, z TC-jem imam zelo dobre izkušnje pri prodaji svojega motorja(BTW je bil v zelo dobrem stanju) pa tudi kvaliteta ostalih storitev se mi je zdela zelo na nivoju.

V prodajalni so imeli veliko rabljenih motorjev, valjda pa so bile razlike pri letu ali dveh starih modelih, ki so zgledali kot novi v primerjavi z motorji starimi preko 5,6 let.

Pri ogledu vsakega rabljenega motorja, pa četudi starejšega je zato toliko bolj pomembno pogledati si servisno knjigo(potrjeno), kjer lahko ne samo vidiš vsa popravila, temveč tudi ali so kilometri na števcu realni. Motorji brez serv.knjig so rizični saj moraš verjet človeku-to pa vemo kako je. :hmm: :hmm:

Na splošno pa ne vidim neke razlike med nakupom v TC-ju ali privat, na koncu se moraš odločiti sam in s tem prevzeti odgovornost nase.

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cistka. pustil sem tri objave glede prerekanja okoli spolzke zajfe.

ce ima kdo nepoteseno voljo se prerekati/stukati/jebati drug drugega v glavo...... v za to primernem forumu prosim in NE V FORUMU MOTOCIKLI! :angry:

ce komu zgoraj napisano ni jasno ne vem kaj dela za ekranom pred tipkovnico. ocitnianalfabetizempress.

tema je rabljeni motorji v TC-ju.

(climbing from the soap box).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

A kdo slučajno kašne izkušnje z nakupom RABLJENEGA motorja v TC-ju v LJ  :?

In zakaj prav TC.Zakaj pa ne iz kakšne druge trgovine npr.Habat,Tinta.Elisa in drugi.Kamor koli boš prišel nikjer niso angelčki(npr.pri Habatu že skoraj cca 2 leti prodajajo rumeno Yamaho 1300 XJR...ZAKAJ NEKI A)Pri TC pa še nisem zasledil,da bi motor prodajal 2 leti.Sicer pa je ta tema :topic:

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj prav TC.Zakaj pa ne iz kakšne druge trgovine npr.Habat,Tinta.Elisa in drugi.Kamor koli boš prišel nikjer niso angelčki(npr.pri Habatu že skoraj cca 2 leti prodajajo rumeno Yamaho 1300 ...ZAKAJ NEKI A)Pri TC pa še nisem zasledil,da bi motor prodajal 2 leti.Sicer pa je ta tema :topic:

Pa sej ta rumena sploh ni edina stvar,ki že tok cajta not stoji....men je bla simpatična....pa sem jim reku....dam 1,4 mio....pa še prefarbate jo.......pa cifro pustu....nič odgovora.

Naj omenim,da so mojega....nekoč davno mojega trofija prodajal 4 mesce......TC pa ga je u promet spravu u 14 dneh!!!!!!!

Tinta......super stvar za prodajat........razbite, poklamfane in stare zgonene stvari.....nekoč zasledil čudovitega BMW......s sklečko pod njim,kjer so preko noči lovili olje....ipaQ je takih madežev ne da takoj in enostavno spraviti iz tapisona.

Vse je GLIH........vedno in povsod velja eno pravilo..........OČI NA PECLJE!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej ta rumena sploh ni edina stvar,ki že tok cajta not stoji....men je bla simpatična....pa sem jim reku....dam 1,4 mio....pa še prefarbate jo.......pa cifro pustu....nič odgovora.

Naj omenim,da so mojega....nekoč davno mojega trofija prodajal 4 mesce......TC pa ga je u promet spravu u 14 dneh!!!!!!!

Tinta......super stvar za prodajat........razbite, poklamfane in stare zgonene stvari.....nekoč zasledil čudovitega BMW......s sklečko pod njim,kjer so preko noči lovili olje....ipaQ je takih madežev ne da takoj in enostavno spraviti iz tapisona.

Vse je GLIH........vedno in povsod velja eno pravilo..........OČI NA PECLJE!!!!

Klimbra, saj ti dobro veš, kaj sem s tem mislu a ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...(npr.pri Habatu že skoraj cca 2 leti prodajajo rumeno Yamaho 1300 XJR...ZAKAJ NEKI A)

Noup, yamahco prodajajo manj kot 1 leto. Vem, ker poznam (ne)srečnega lastnika. Zakaj tako dolgo, tega pa res ne vem. Mojega bivšega mopyja so npr prodali izredno hitro. In (po moji oceni) za solidne cekine.

Aygor, natolcuješ :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noup, yamahco prodajajo manj kot 1 leto. ... Zakaj tako dolgo, tega pa res ne vem. ...

Ker ima preveč osebne note. Prebarvane feltne, plug itd. In premal km. Sumljivo za vse tiste, ki motorja ne poznajo. Zame pa predrago. Pa je škoda, ker je zelo fejst mopi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobi rad bi sam dodal sledeče, sej u končni fazi nobeden trgovec ne sili nikogar, da kaj kupi pri njemu, (no obstajajo sicer posileni trgovci tudi) in če imaš občutek da te bo nasankal, se pač obrneš in greš drugam, najbl ziher je pa itak nova zadeva a ne :doze: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!