Skoči na vsebino

Norčevanje iz motoristov


.T.

Priporočene objave

V sobotnem delu me Pismi bralcev, se direktor triglavskega parka zgraza nad Avto showom, ki se je zgodil v Planici.

Med ostalim je tudi zapisal, da so se mladi motoristi primitivno zaganjali v skakalnico. Mislim od kod mu pravice da se takole norcuje iz motoristov.

Pa tudi ostalo kar je navedel ne drzi.

Tadej

PS. A ima kdo pri roki sobotno delo in naj napise na forum, kaj vse je cez motosport nalozil ta direktor TNP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, moram priznati, da mene tudi moti, ko stalno (predvsdem čez poletje) berem kritike na račun motoristov in motorizma, ampak dejstvo je, da ima vsak svoj mišljenje. Jebi ga, če njemu pač ni všeč, mu pač ni. Kar se pa primitivizma tiče, če gledam iz intelektualnega vidika (kateri predvidevam, da naj bi bil njegov), je tudi norenje avtomobilov po ledu primitivno... torej...?

Vsak svojemu.... tako pač je.... ker je pa pač očitno neka vplivna osebnost, je nažalost lahko to svoje menje podal kar v časopisju.

Ti pa obljubim, da bom prebrala članek. To ti čisto tako nasplošno pišem, ne glede na to, kako je kritiziral "norce" (pa ne tega razumeti v slabem smislu), ki so se podajali v snegu na skakalnico.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater je folk fuk..en!

A ko se pa "naši" nogometaši za žogo podijo po travi je pa to ne vem kakšno intelektualno dejanje al kaj?

Sicer je pa take bedake bolje pustiti pri miru pa je.

Veliko je bilo tudi govora o onesnaževanju okolja ki ga je povzročil omenjeni avto show.Ne vem kako bi lahko potem rekli poletom v Planici,saj ko sem bil tam so bile smeti za odvržene za vsako grmado.

Sicer pa ne vem zakaj je avto moto šport tako popularen v tujini,pa čeprav je "primitiven".

Če pa pogledamo z drugega zornega kota lahko hitro ugotovimo da je večina najbolj priljubljenih športov primitivnih:

-smučanje (norci se vozijo na dveh dilah in tekmujejo kdo bo prej prišel z hriba)

-nogomet (spet en kup norcev ki se podijo za eno žogo,dajte vsakemu svojo pa bo)

Ampak nekako je treba izkoristiti prosti čas,vsak pač počne to na svoj način,pa četudi je tako "primitiven" kot motociklizem.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristi veljamo za divjake...... tako piše tudi že v kartonki za najmlajše prebivalce (avto vozi, vlak puha, motor divja...)

saj so tudi taki..... ampak so v avtomobilih tudi... pa še kje drugje...

ljudje se pač ne morejo sprijazniti, da je tudi motociklizem del užitka in ne le prestiž za adrenalinsko sproščanje in agresivnost...

in kako preprečiti norčevanje in takšno mišljenje..... z množičnostjo motoristov (več nas je, boljše je povprečje) , s tem dokažemo, da smo čisto normalni ljudje...

@ tadej..... oprost, sem pregledala celo sobotno delo, pa ne najdem zapisa na tvoj komentar

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vsak svojemu.... tako pač je.... ker je pa pač očitno neka vplivna osebnost, je nažalost lahko to svoje menje podal kar v časopisju.

Po Zakonu o medijih MORA vsak cajhng objaviti pisma bralcev.

Tadej, napiši mu nazaj pismo in ga pošlji na Delo -> dolžni so ga objaviti.

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, to je bilo v pismu bralcev? No ja potem še vpliven ni treba biti, ampak samo nekaj smisla za pisanje in svoje lastno mnenje..... še toliko slabše!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tadej, napiši mu nazaj pismo in ga pošlji na Delo -> dolžni so ga objaviti.

Se popolnoma strinjam, sestavit bi bilo potrebno eno dobro pismo, da jim damo malo kontra.

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Tadej, napiši mu nazaj pismo in ga pošlji na Delo -> dolžni so ga objaviti.

Se popolnoma strinjam, sestavit bi bilo potrebno eno dobro pismo, da jim damo malo kontra.

Grobnik, 1:39.317

..v sredo v Twinu ?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem priskočim na pomoč pri pisanj pisma. Osredotočil bi se pa na prireditev, ki za Triglavski park pomeni največji možni prestiž in ne vem še kaj, gre pa za največji primitivizem, ki ga je slovenski narod sposoben prikazati na enem mestu. To so skoki v Planici. S športom je vse v redu, samo z ljudmi,ki ga hodijo gledat ni. Da ne rečem, da naj bi bila Planica ponos Slovenije, je pa navadno smetišče in odpad. Ravno Avtoshowu podobne prireditve bi lahko pripomogle,da bi iz Planice naredili športno središče vredno tega naziva.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A ko se pa "naši" nogometaši za žogo podijo po travi je pa to ne vem kakšno intelektualno dejanje al kaj?

-nogomet (spet en kup norcev ki se podijo za eno žogo,dajte vsakemu svojo pa bo)

LP

Leteči

OK, Leteči, saj se strinjam s teboj, ampak pri milem Bogu kaj pri hudiču ima fuzbal s tem. Je pač najpopularnejši šport na svetu. To je bil in bo! Pa če ti to hočeš ali ne.

Je pa res, da bi kdo od ta velikih iz Triglavskega narodnega parka,

moral počistiti že prej kje drugje. Spomnimo se samo par let nazaj kakšne p.....je so se delale zaradi postavitve vikendic naših politikov ter odstreli gorskih zaščitenih živali v samem srcu Triglavskega narod. parka.

Roko na srce, moto zadeve pa tudi ne spadajo v narodni park. Drži pa, da ni bila povzročena s tem nikakršnja škoda. Zagotovo se več svinjarije nabere ob smučarskih skokih.

Lep pozdrav izpod Pohorja. ROCKY

Uredil - Perla on 21/01/2002 12:18:11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče TNP in Motoshowa v Planici je zagotovo, da TNP ni bil brez zaslužka.

1. da se je prireditev lahko izvedla, so moral dat soglasje

2. da so dal soglasje, so verjetno od organizatorja zahteval del odškodnine (hm na čigav račun)

3. med drugim je bil zaslužek od parkiranja tudi njihov

Pa da ne bi zašli ...... tema je norčevanje iz motoristov

Me zanima, ali si direktor TNP upa primitivno z avtom zagnati v skakalnico????

Nekateri se zgleda tolažijo s tem, da je primitivno vse, kar jim je nedosegljivo, jim ni všeč ali pa jih je celo strah.

(meni se zdi primitivno utapljanje v alkoholu, hm... ker mi ni všeč..., ki se mogoče zdi kritikom motociklizma ful cool

)

Se pa strinjam....... napišimo odgovor!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še morda niste videli na kakšen način se ustvarja in kroji javno mnenje, da potem prihaja do takšnih pisem v medijih...

Vir: Radio Fantasy

http://www.radiofantasy.com/fantasy/zanimi...te/galerija.php

---------------------------------------------------------------------

P.S.

Kot je rekel Noise Data ima vsak pravico do odgovora na objavljeno informacijo... Preberite si spodnji izsek iz zakona o medijih (ZMed).

42. člen

(1) Pravica do odgovora je namenjena zagotavljanju javnega interesa po objektivni, vsestranski in pravočasni informiranosti kot enega od nujnih pogojev demokratičnega odločanja o javnih zadevah.

(2) Vsakdo ima pravico od odgovornega urednika zahtevati, da brezplačno objavi njegov odgovor na objavljeno informacijo, v katerem se z dokazljivimi navedbami zanikajo, bistveno popravljajo ali bistveno dopolnjujejo navedbe o dejstvih in podatkih v objavljeni informaciji.

43. člen

(1) Odgovor se mora objaviti brez sprememb in dopolnitev, razen pravopisnih popravkov.

(2) Odgovorni urednik ima pravico, da od avtorja pred objavo zahteva skrajšanje odgovora.

(3) Glede odgovora se smiselno uporabljajo določbe 31. člena tega zakona, s tem da lahko odgovorni urednik zavrne objavo vsebinsko enakih odgovorov, potem ko je enega že objavil.

(4) Odgovorni urednik lahko zavrne objavo odgovora tudi v primeru, če se v odgovoru navajajo neresnični ali nedokazljivi podatki ali trditve.

(5) Če so po mnenju odgovornega urednika neresnični ali nedokazljivi le nekateri podatki ali trditve, ne sme zavrniti objave, ne da bi prej pozval avtorja, naj take podatke in trditve iz odgovora izloči.

Celoten zakon si lahko preberete tukaj: http://www.gov.si/mk/slo/kdojekdo/mediji/mediji.htm

LP,

Codeine

---

PLX 4Ever

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Če še morda niste videli na kakšen način se ustvarja in kroji javno mnenje, da potem prihaja do takšnih pisem v medijih...

Zanimivo ... ampak vsaj nekaj slik zanesljivo ni ne vem kako drznih, oz. bi ble drzne z avtomobilom, z motorjem (cestni stroji so na slikah) pa se umaknes dovolj zgodaj.

Nekaj je tudi takih ki sicer res zgledajo predrzne, pa mogoce ni tako, ker je motorist visje ... drzi pa da so povsod prekrski ...

Hudo je, da se tipu da to snemat in objavljat ... oz. to ni hudo, nenavadno je, da se je na motoriste spravil. Jaz zase vem, da me se nikoli, ne pes, ne z avtom, ne s kolesom, niso motoristi ogrozal .. bo nekaj na tem. Avtomobili pa stalno - ko sem na kolesu. Pac, takrat ko si sibkejsi v prometu ... takat si upajo

Iz tega sklepam, da bi lahko se marsikaj boljsega pokazal o avtomobilistih, ampak ne, motoristi s(m)o badass motherfuckers haha

Res je samo to, da je izjemno hiter stroj ceneje dobit na dveh kolesih (primerljivo pri avtomoilih stane 50k eurov ...); ampak dejstvo ostane, da ima motorist vec kot dovolj razlogov da se izogiba vsemu ostalemu, pa sploh ni res da se kletkarji tega ne bi zavedali, nasprotno, prav radi izsiljujejo, je bil ze en thread samo na to temo.

Jaz takih izkusenj na motorju pac ne morem imet, jih mam pa vec kot dovolj s kolesa na zalogi in me prav pogreje ko vidim taka modrovanja ...

OK, se ne bom delal angelcka, tudi avtomobilisit so ze zarad mene moral bremzat fino, ampak je precej nesorazmerno z obratnimi situacijami ...

--

Andraz, cyc

Uredil - cyc on 21/01/2002 23:02:02

Uredil - cyc on 30/01/2002 01:12:48

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nadarjeni fotograf z digitalcem je najverjetneje (!) Lubenica, tako se je poimenoval na mobisuxovem forumu.

"Digitalca sem sam sponzoriral zarad kretenov in budal na cesti; žal ! Imam pa dokaz, kateri tudi nekaj šteje, če se kaj zgodi...

Študiram o montaži kamere; samo moja Sony je malo prevelika; morda cez kaksno leto ! "

Prihaja iz CE okrožja, je dosti na cesti, je zelo nestrpen do motoristov, ne odstopa niti za milimeter in je užaljen, če kdo njegov avto,(ki ima klimo) ki je mimogrede najboljši na svetu (octavia tdi 90 km)prehiti. Baje je tudi sam motorist. Naj bi imel malega čoperja. Skrunitev.

Obvlada tudi vse kar je za obvladat, in to v nulo. Ima se tudi za policaja. Primer ko je slikal enega...:

"Ja; GROZIM ti; pa še kaj ti bom povedal; največ pa naložil po tvoji butasti tintari ! Pripravi se, da te spustim skozi roke !!!

Pa še prej te bom dal v POP TV z avtom in tblco vred in TV SLO1/2 in vsem bom poslal tudi na PP tvoje slike pred in po obdelavi; JASNO?

Netakeri po posredovanju izgubijo dar govora, hoje, itd... le zakaj?

A si zaštekal kaj se bo napravilo s tabo? "

In podobne si lahko preberete na avto forumu na mobisux.com (malo reklame)

Pa se njegov mail, če mu hočete sporočit npr kje se naj postavi s svojim vozilom, da bo vaša slika na internetu ali pa mogoče povabit na partijo ping-ponga ( v trdi izvedbi:) :

lubenica@sux.nu

LP, ElB.

p.s. OZNA sve dozna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se kaj bl konkretnega o njemu se lahko pove, sam s ze ti dovolj povedal. Je pa res iz tesne okolice Celja.

Uredil - Ice on 22/01/2002 09:54:21

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elbarto dej se mal napis, na kateri relaciji se ga lahko najvec vidi (Trojane?)

Kaksne barve je octavija in kako tip izgleda?

komi cakam, da ga srecam.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neizživeta policijska duša. Kakšen bi šele bil, če bi lahko v uniformi z laserskim merilnikom okoli streljal

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E/b komentarje tega veleuma sem nekajkrat bral na onem forumu im moram rect, da je res veleum v negativno smer

Ce ga pa res mislis "malo spametovati" se pa v redi "potrudi"

Pa seveda cez tdi-ja ga pa ni!

Uredil - Ice on 22/01/2002 10:23:39

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

E/b komentarje tega veleuma sem nekajkrat bral na onem forumu im moram rect, da je res veleum v negativno smer

Ce ga pa res mislis "malo spametovati" se pa v redi "potrudi"

Pa seveda cez tdi-ja ga pa ni!

Uredil - Ice on 22/01/2002 10:23:39

njegova majbolj veleumna izjava: njegov dizl ima skoraj 100% izkoristek!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se bat. Tudi če te slika in pošlje sliko policiji, te na osnovi le-te ne morejo oglobiti. Če pa bi že slučajno poskušali, potem pa ... odvetnik, varovanje podatkov, odkriti vir informacij, civilna tožba (TDIby-bypress), bližnje srečanje boleče vrste in še bi lahko naštevali ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne se bat. Tudi če te slika in pošlje sliko policiji, te na osnovi le-te ne morejo oglobiti. Če pa bi že slučajno poskušali, potem pa ... odvetnik, varovanje podatkov, odkriti vir informacij, civilna tožba (TDIby-bypress), bližnje srečanje boleče vrste in še bi lahko naštevali ...

lp Easyrider

easy kr zrihti, sej je tvoj sosed!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

... sej je tvoj sosed ...

Daj mi malo več podatkov!

lp Easyrider

men je oblubu da bom dobu flaso v glavo al pa kko vedro vode, ce se bom "pretirano" fural okol Celja (Skofja vas, Vojnik) Tam nekje stanuje (sosed od Stepančiča Alfa Romeo). Pa malo je buckast (beri razvampan), fura pa Octavijo TDI, pa lasi mu gredo pokonc ko motorista vidi. Za u Vojnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!