Skoči na vsebino

Norčevanje iz motoristov


.T.

Priporočene objave

ELbarta za podpredzzzzednika!!!!

ZA, .... YESSSSSSSSSSSS!!

(predzedniško mesto sem namreč že obljubil Ice-u )

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hopala....podpredsednik...???

Raje bi bil kaki politsekretar al pa kaj podobnega...:))

Jaz bi ga se raje videl, ko bo pred njim horda z dvokolesniki, kolko bo upal povedat in komu bo takrat grozil

Če mu kaj ne paše, pa .

Obhod naravnih znamenitosti okoli Vojnika pa je treba definitivno izpeljat.

Cya, ElB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav rad bi ga videl s tisto flašo...........

lp.,

bmw

ampak če bo tipo v Vojniku na zaprtem oddelku ne bo nič s flašo samo medikamenti, ha ha.

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

cuont me in................

prav rad bi ga videl s tisto flašo...........

lp.,

bmw

tut jest !

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da sem dosti v blizini krajev kjer kraljuje "lubenica" (vsaka podobnost z njegovo glavo in mozgani je verjetno zgolj nakljucna), je tudi v mojem interesu da ga "umaknem iz prometa".

he he he count me inn, let the bodycount begin!!!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A lohka kdo napise, kaksne barve je ta Octavia TDI!!!!

Tadej

karavan....pa mislim da srebrna (naj me kdo popravi ce se motm)

mogoce elbarto kaj vec ve!

sicer bi se dalo se kaj vec izvedet, sam je bl tko tko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lubenica se nekaj zgovarja....enkrat je bela,drugic svetlo srebrna octavia tdi z najbrz CE-tablico.pa njegova slika je baje na radio fantasy nekje gor,samo je se nisem nasel.easy je nekaj rekel,da je tip tak malo buckast (debeli za vas slovence ).

za vec info mobisux.com -> tabla -> avtomobilizem

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, mamo opcije, da tipa prebutamo. Dobro za dušo, sam so lohka pizdarije potem. .

Ali pa...

Kolikor sem govoril z našimi pravniki tukaj, bi bila dobra ideja, da mu gremo mal oktavijo prehitevat, pa naj nas čimveč pofotka. Potem ga pa tožimo. To dejanje je brez privolitve kaznivo po kazenskem zakoniku. Če hoče kdo vedet podrobnosti, lahko pogledamo... Še posebej, če se potem to objavlja v javnih medijih...

Ali pa kaj tretjega ....

Lp

Rudolfo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rudolfo,opcija dve se slisi dobro ......pa se vozimo se lahko

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na teh mestih sem tudi sam že podobno prehiteval, pa tud mim policajev, pa mi niso nič težil. Bi ga pa rad videl - tega tepca namreč - ko ga dohiti skupina motoristov in ga začne prehitevat. Sem definitivno za, da se ga poišče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

lubenica se nekaj zgovarja....enkrat je bela,drugic svetlo srebrna octavia tdi z najbrz CE-tablico.pa njegova slika je baje na radio fantasy nekje gor,samo je se nisem nasel.easy je nekaj rekel,da je tip tak malo buckast (debeli za vas slovence ).

za vec info mobisux.com -> tabla -> avtomobilizem

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

njegove slike ni gor...se je pa pohvalu da je nekaj od teh slik njegovih

http://www.radiofantasy.com/fantasy/zanimi...te/galerija.php

ime mu je pa Andrej

za tole sliko pa se je pohvalu da jo je slikal sam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

rudolfo,opcija dve se slisi dobro ......pa se vozimo se lahko

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

A nede, Bomo se za par gajb pira dobli .

Sam za pomiritev duše bi ga pa lahko vseeno malce vzgojno sklofutali, pa v jajca (če jih seveda ima ) nabrcal . Tko, po policajsko, da se nič ne vidi .

SAM PEJMO!

Lp

Rudolfo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf... zgodnji ste mal :)

se pa pol pridruzim pri naslednji... kakor zgleda tale slovenski promet pa to bo se dost priloznosti :)

LP,

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobena od fotografij ne zasluži imena drzna vožnja motorista, ampak kvečjemu vožnja mimo kolone! Moti edino polna črta, kar pa policisti tolerirajo. Če je pač tip prenapetež, mu ni pomoči in bo razno izzivanje izzvenelo v prazno!

V premislek pa!

Slikanje med vožnjo je vsaj tako zahtevno kot telefoniranje, kar pa je prekršek ..

Blagor ubogim na duši, saj se ne zaveda ...

quote:

V sobotnem delu me Pismi bralcev, se direktor triglavskega parka zgraza nad Avto showom, ki se je zgodil v Planici.

Tadej

Kaj vse se dogaja v TNP najbolje opisuje spodnji članek! Sposojen je iz 37. številke Grifa - pisma bralcev.

Mimogrede - gospod direktor TNP-ja sploh ni bil zgrožen in šokiran!

Ognjemet v Triglavskem narodnem parku

V soboto, 14. 7. 2001, sem se še z dvema prijateljema nahajal v bližini Doma v Tamarju (PD Medvode). Lep poletni večer po vročem dnevu. In potem se je začelo. Ob 22 uri, ko se je dovolj stemnilo, se je izpred planinskega doma začelo izstreljevanje. Kakšnih trideset metrov stran od vhoda je bilo postavljeno izstrelišče, na sami terasi pa dve bakli, ki sta metali ogenj in iskre. Mislim, da si lahko predstavljate kako odmeva pokanje v zaprti, z navpičnimi stenami obdani dolini.

Na začetku sploh nisem mogel verjeti, da je kaj takega sploh mogoče, saj smo bili vendar v osrednjem območju TNP. Po nekaj minutah, ko sem dojel, da se stvar ne namerava hitro končati in da ni vse skupaj plod moje domišljije, sem se med ognjem in dimom odpravil proti koči. Gospo, ki se je predstavila kot oskrbnica koče, sem zmotil med občudovanjem ognjemeta. Vprašal sem jo, kako lahko kot oskrbnica koče dovoli tako početje pred njenim pragom. Razložila mi je, da so to Gostje iz Švice, ki pridejo vsako leto in da tukaj praznujejo svoj praznik. Zraven je še dodala, da ona od tega živi, med vrsticami pa sem prebral da seveda ne more odgnati takih gostov, ki verjetno doprinesejo dobršen del denarja k proračunu planinskega doma. Potem mi je zatrdila, da se v TNP dogajajo še mnogo hujše stvari za katere mi sploh ne vemo in da naj kar malo potrpim ker bo čez 20 minut tako ali tako vsega konec. Ob tem dogodku se mi poraja nešteto misli in vprašanj. Tukaj jih je le nekaj.

Za začetek bi moral oskrbnik planinske koče ob desetih zvečer poskrbeti za

mir, da se lahko tisti, ki nameravajo naslednje jutro zgodaj na turo, naspijo.

Švicarji so pametni ljudje. Ker verjetno v lastni državi ne smejo pokati kjer in

kadar se jim zljubi, se odpeljejo v majhno balkansko državico, kjer jih zaradi

njihovih finančnih zmožnosti vsi gledajo kot bogove in si v zavarovanem območju

priredijo privatno "praznovanje" z ognjem.

Ali ni v TNP prepovedana uporaba odprtega ognja?

Menda je v Sloveniji prepovedana uporaba pirotehničnih sredstev razen v času

okoli Novega leta.

Kolikokrat se je to že zgodilo (oskrbnica je namreč rekla, da pridejo vsako leto)?

Kje so varuhi Triglavskega narodnega parka? Če lahko najdejo večino "čeških

turistov" in skromnih plezalcev, ki spijo v gozdičku zraven avta, kako lahko

"spregledajo" dobesedno v nebo vpijoč trideset minutni ognjemet?

Kje so zaščitniki ptic in drugih divjih živali, na katere detonacije prav gotovo ne

deluje blagodejno?

Kaj so tiste hujše stvari ki se dogajajo v TNP za katere mi sploh ne vemo?

Kdo je pravzaprav za to odgovoren in komu je treba potrkati na vrata oziroma

na vest, da se bo kaj spremenilo in predvsem da se ne bo to ponovilo, kajti

Gostje menda pridejo vsako leto.

Miha Valič, Trubarjeva 77, Ljubljana

http://www.motomedia.si/grif/

Be & on the road!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kolko me spomin ne vara, se mi zdi da je škodulja srebrna (opa bato, metalik, da nebo pomote...dodatna vrednost...)

S kakim osebkom je tu igra dobite lastno mnenje, če malo njegove poste pogledate...nimam izraza za kaj takega

...mogoče ameba...nene...

Ja fura bi bila taka lepa spomladanska,ko bo že malo toplo, nedeljska, da ga pomožnosti dobimo, ko bo škoduljo loščil in drgnil, pa da ga vidimo korenjaka, kak debeli so kostanji pod pasom.

Glede slikanja je pa točno tako. Tožba zaradi razžalitve, slabega počutja, kaj vem kaj....na oni sliki ki je tu par topicov gor je sigurno modela z BČSko slikal, kako nezaslišano divja po travniko z kross kolesi na svojem dvokolesniku, da trava kar dol pada za njim. Nezaslišano. Vmes je pac en motor nehote priletel :))

Cya, ElB

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar sem prebral je grozno, lubenica je glavni. ha, ha,

pazimo da tudi naš forum ne bo šel v podobni smeri.

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi tudi neki napisou glede TNP-ja in primitivizma. Kljub temu, da sem strasten ljubitelj vsega kar se premika s pomočjo bencina mislim, da tovrstne zadeve ne spadajo v TNP. Kar se pa primitivizma tiče; je pa treba tudi malo samokritičnosti vklopit pa prebrat topic "Kaj storiti, da se ne ponovi" pa tudi par izjav iz tega topica, ki omenjajo razne predelave ksihtov pa policjske prijeme pa... Sorry ampak meni to ne deluje glih intelektualno !!! Če hočemo, da bojo nemotoristi drugačno mnenje o nas imeli se mormo tudi sami malo potruditi.

Glede fotoidiota v TDI traktorju pa bi se tudi sam rad pridružil skupinskem mimohodu samo, če ne bo vseboval fizičnih obračunavanj.

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!