Skoči na vsebino

Norčevanje iz motoristov


.T.

Priporočene objave

Dokler nisem prebral njegovih postov, sem bil malce skeptičen o akciji LUBENICA. Sedaj pa bi ga prav rad srečal da mu .....

Zaradi takih kretenov se hitro znajdeš v škripcih (beri v nevarni situaciji).

Sicer je pa tip ful zakompleksan!!!!

------------------------

Ducati je zakon pa pika.

Twin grmi in drvi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni panike rude....lahko se samo zgodi,da dobis kaksno flaso v glavo - prispevki miki in elbarto.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dokler nisem prebral njegovih postov, sem bil malce skeptičen o akciji LUBENICA. Sedaj pa bi ga prav rad srečal da mu .....

Zaradi takih kretenov se hitro znajdeš v škripcih (beri v nevarni situaciji).

Sicer je pa tip ful zakompleksan!!!!

------------------------

Ducati je zakon pa pika.

Twin grmi in drvi :)

Mene je ta pra**c full spravil v "škripce" (na Frankolovski ravnini je bila še dolgo vidna črna, 30m dolga špura moje Dunlopke - malo je manjkalo, pa bi bila špura še na gatah...) ko mi je namerno izsilil prednost.

TDI Buča, nikol te ne'om pozabo!

LP Sam.

P.S marca računajte na mene!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Dokler nisem prebral njegovih postov, sem bil malce skeptičen o akciji LUBENICA. Sedaj pa bi ga prav rad srečal da mu .....

Zaradi takih kretenov se hitro znajdeš v škripcih (beri v nevarni situaciji).

Sicer je pa tip ful zakompleksan!!!!

------------------------

Ducati je zakon pa pika.

Twin grmi in drvi :)

Mene je ta pra**c full spravil v "škripce" (na Frankolovski ravnini je bila še dolgo vidna črna, 30m dolga špura moje Dunlopke - malo je manjkalo, pa bi bila špura še na gatah...) ko mi je namerno izsilil prednost.

TDI Buča, nikol te ne'om pozabo!

LP Sam.

P.S marca računajte na mene!

pravis da ga ze poznas "osebno"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pravis da ga ze poznas "osebno"?

Ja..., čakam priložnost, da me tudi on spozna

(še dobro, da nisem imel zraven kakega "rekvizita", ker bi naredil 120kg ocvirkov iz njega)

LP Sam.

---------

Bolje hladna plavolaska, kot topli brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ni panike rude....lahko se samo zgodi,da dobis kaksno flaso v glavo - prispevki miki in elbarto.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Sam če bo polna (PIRA)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... sam če bo polna (PIRA) ...

Bo polna, bo ... samo z manjsim popravkom ... bo eden od nas pivo popil, noter pa nasul peska ... :D

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

njegova majbolj veleumna izjava: njegov dizl ima skoraj 100% izkoristek!!

Hahahahah, tema, kap ... ah, ja.

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Računajte še na tri dolenjce,ki se vam bodo pridružili spomladi na bojnem pohodu.

LP

Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pa vi organizirate pravi linč za ubogo lubenico.

kamenjat ga je treba.

lp marijan

pa privezat na štrik, pa ga z motorjem po vasi potegent. Če je on motorist sem jaz PAPEŽ. No papež nisem, zato.....

Spomladi grem jest tudi zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bral njegove umotvore ... kje ma logiko, on lahko prehiti kolesarja s svojim traktorjem, ampak on se pa ne bo umaknil za centimeter, bo raje ogrozal koga ...

Dajte mu kako staro izpusno cev na glavi sesut>

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Dajte mu kako staro izpusno cev na glavi sesut

Lohka mu jo tut kam utaknemo...

...saj ni treba,da se NE drzi vec vozila

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al ap nabavimo kako ultra staro sfukano lado nivo & Co., valda nezavarovano, neregistrirano itn. pa roll bare uspredi našraufamo, pa bum u njega, polj pa štirje v motorističnih oblekah ven, pa na motorje in se naprej vozit. Polj pa naj se joka z razbitim avtom, pa brez zavarovanja pa to :) . To bi bilo kewl, pa še poceni bi blo, 500 DEM pa že družno spravmo skupi, pa kak švas aparat pa železje tudi .

Lp

Rudolfo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še malo pa bo te besede nekdo uporabil za scenarij in nato novi slovenski film-PRELUKNJANA LUBENICA. in to brez koprodukcije drugih držav. kje ste žeriserji saj ste že nekje nekaj pripravljali, sedaj imate možnost za dober film-knjiga je že skoraj napisana.

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah kaj nucas knjigo......prosto po presernu pa gasa .....glasen ima pa taaaaaakooooo fajn digi-kamero

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A se vam ne zdi, da ta Lubenica ni vreden tok besedi (pa konckoncev tud placa na serverju)?

Lojzi ma vas rad

Lojzi ma nas rad in tudi pameten zelo on je.

Predlog: zakleniti topic ... temo odpremo malo pred trenutkom obračuna ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja niti ne:

quote:.Kar je ceste moje, je moje! Ce pa si jo na silo hoce vzeti vlačilec mu jo bom prepustil; ne bom je pa prepustil kaksnemu idiotu ki vozi motor; NE BOM! Če pa ne verjamete, bodite pripričani, da bo tisti od soočenja z mano na cesti še začutil težko roko mojega kalibra (če bo še sposoben kaj čutiti....). Po omejitvah se vozi; če pa še niste slišali reka šoferjev, ti ga pa jaz povem;...

"....raje vidim, da poči,ko me prehitevajo, kot pa da spustim gas v klanec..."

-to je izjava človeka, ki ga NAVIDEZ poznam in vozi tovornjaka že skoraj 20 let! Enostavno ko od tišči v npr. Črni Kal ga lahko prehitiš samo če imaš dobre živce in dovolj konjev/navora itd...! On ne bo spustil gasa...bodi prepričan!....!:-)) A ga rabi morda? Da potem izgubi še potovalno hitrost, itd...?

Tudi jaz ne nameravam zavirati zaradi motoristov in njim podobnih bedakov, ki se svojeglavo dokazujejo na cesti!

Ko bo počilo se bom že ven izvlekel; tisti ki bo prehiteval...he he.. še žal mu bo!....! Zaviram šele, ko je.... he he.. "varno..." !

Nisem manijak, e pa ne pustim na cesti, niti kje drugje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhuhu......ce je to res,bi ga pa morali povabiti na eno resno diskusijo.ali se bolje na ponovno opravljanje vozniskega izpita.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

juhuhu......ce je to res,bi ga pa morali povabiti na eno resno diskusijo.ali se bolje na ponovno opravljanje vozniskega izpita.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

...To je on pisal in nben drug!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuck, mislim, tole je pa prvoklasen idiot. Takim izpit takoj vzet, pa prebutat, pa avto vzet. Ta bi res kr enga fental, zaradi njegovega egota. Sicer pa ko sem prebral njegove poste, ga je ena sama hvalnica. Jest mam motor (sicer se ne more odločit, a je 250 al 1100 ali...), pa mam bicikl, ko je po parih leti še vedno vreden 5000 DEM, pa mam črni pas iz karateja, pa mam itak najboljši avto, pa itak sem mag. elektrotehnike (v kar bi močno dvomil sicer) itn....

Kreten, Ne maram nasilja in ga nikakor ne odobravam, sam mislim, da bi nam bilo dosti ljudi, tako bajkerjev kot avtomobilistov prekleto hvaležnih, če bi ga prebutali, pa dali mal za mislit. Z lepimi besedami in argumenti pri takem idiotu itak ne moreš uspet. Nažalost.

Lp

Rudolfo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!