Skoči na vsebino

Norčevanje iz motoristov


.T.

Priporočene objave

si predstavljte kako bo zgubljen,ce mu mobitel z*ebemo?!

(hobby=...paz´sadto:telefoniranje!press)

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takim tipim kot je tale lubenica bi pa jest glavo odtrgala pa v roke dala....

jest sem kar za akcijo da ga naučimo kozjih molitvic ...s takimi je treba kar s silo obračunati sej drugiga tak ne razumejo po tintari pa je. pol si bo pa zapomil kdaj je motoriste zafrkaval....

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hu hu hu....Na smeh me sili, pa malo na jok, in ipika me trga. To je "lubenica" spesnil?

Veste kakšno obravnavo bi rabil? Strah, ponižanje.... Kar bom napisal ni izmišljeno.

Prijateju, bivšemu trenerju karateja, so ukradli motor, ki smo ga pa nato z skupnimi močmi in veliko sreče le uspeli najti. Fant, ki ga je ukradel, je bil sprva deležen grobe obravnave, nato pa so ga zvlekli na policijo. Kasneje je nepridiprava večkrat klical in se z njim poskušal dogovorit za odškodnino zaradi demoliranega motorja, pa ni šlo. Po nekaj neuspešnih pogovorih je šel k njemu na dom, prestrašenega fanta zvlekel v avto, ter odpeljal k "Trem ribnikom". Tam ga je v največjem nalivi počil iz avta in zahteval, da se je fant slekel do spodnjic.

Ko je potem tako, skoraj nag, stal tam na dežju, si je moral potipati kolena, rebra, zobe... In to ob poduku, da če nebo plačal, nebo več vse tako celo in neboleče. Nato je vzel njegove stvari in se odpeljal, revčka pa tam v dežju, pustil na pol nagega.

Poduk je bil dober, čeprav ni kaj dosti zalegel, ker je dečko zatem izpuhtel, se potuhnil. Njegova mama je govorila celo nekaj o tujini.

Od takrat naslednjih 6 mesecev, do prometne, ki sva jo imela in je prijatelj v njej umrl, ni bilo o fantu ne duha ne sluha.

Ne rečem, da so možnosti ukrepanja tu iste, bi pa bilo lepo doseči isti rezultat - lulanje v hlače vsakokrat ko vidiš motorista!

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta Lubenica je res osel PRVE klase. Ampak s praznimi grožnjami in neumnimi idejami (ki pa so zelo smešne in inovativne...-pohvala avtorjem za domišlijo) se spuščamo na njegovo neandertalsko raven!

Sem za foro pregledal tale mobisux-ov forum in ugotovil, da tudi mobisux-ovci berejo naš forum... in da o Lubenici nimajo kaj dobrega mnenja. Poudariti pa je treba, da tudi o nas ne, ker je nekaj motosvetovcev oz. motorisov javno grozilo in zmerjalo Lubenico na Mobisuxu. Grožnje pa tudi niso bile ravno inteligentne...

Torej predlagam, da se ne spuščamo na Lubenicino raven in ne grozimo in zmerjamo vse povprek, saj s tem ni učinka - slabšamo le še bolj naš že tako slab glas! Bodimo bolj pametni in se o zadevi raje pogovorimo na FS na štiri oči (ali več...)

Jebat ga, takav ti je život!!! Pol pa itak crkneš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je ugotovil, da se je bolje malo potuhnit. Glede intelektualnosti debate pa: taki bedaki so itak gluhi za pametne argumente, zato se jim lahko kaj dopove samo na primitiven način. Zase vem, da nisem pristaš nasilja. Če pa bi me ta (ali kakšen podoben) kreten kje tako izsilil, bi verjetno popizdil im mu jih naložil enih par po lubenici, saj sem se zaradi takih že prevečkrat spogledoval z onostranstvom. No, ja, bomo videli, kakšni bojo (morebitni) odmevi. Če pa se bo kakorkoli ukrepalo, sem definitivno zraven!

Iggy

UZDAJ SE U SE I U SVOJE KLJUSE!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Kake dva meseca že berem Objave od lubenice na mobisuxu in sem šele sedaj videl slike zarad katerih so bili lansko leto taki problemi tukaj gor! Zadnjič je en njegov kolega prodal Skodo Octavio TDI 90 PS tunano na 150 :lol: Z vso možno opremo letnik 99 za 3.2 mio bp. Mater passatov imaš letnik 2000 za ta denar kolikor češ pa z malo boljšo opremo kot tista octavia

tale Lubenica je res zakon na Mobisuxu pa Vseved tud ni daleč od njega :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, gobe so prišle k nam! :twisted:

Lubenici se ni nič žalega zgodilo.

Drugače pa je negova oktavija itak en hud stroj, ki pri 200km/h z počitniko prikolico porabi 3'9L na 100 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se lubenica še ne zaveda, da se lahko zgodi, da bo njegov sin tud mogoče kdaj imel motor in bodo njega jebal taki primitivneži kot je njegov oče.. :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste šli potem na tisto furo okoli njegove bajte?

Predlagam, da uvedemo mesečne fure tam okoli... :) Nas gre ene 20-70, pa prav počasi, vsi z odprtimi rori, ki jih imajo, pa to ::) Saj bomo itak na izlete hodili tja naokoli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, če bom pretrgal nit o Lubenici in se vrnil na izvorno temo.

Sem motorist in sem na žalost srečal že veliko drugih motoristov, ki so bili le kup kretenov v ledru. In sem se velikokrat zamislil, da če ljudje gledajo take cepce, da potem tudi mene mečejo v isti koš kot njih. Samo zato, ker imam motor, ali pa že čelada v rokah je dovolj.

Tako, da jaz kar razumem, zakaj imajo ljudje slabo mnenje o motoristih: do izraza vedno pridejo tisti najbolj glasni in neumni.

Glede Lubenice pa: tip je kreten - certifiable. Se mi pa zdi, da ni vreden, da bi se spuščali v kakšna fizična ali drugačna obravnavanja, saj to lahko sproži le različna maščevanja (in na koncu se noben ne bo več v miru vozil) ali pa kakšne sodne obravnave (a bi šli v zapor zaradi lubenice :?: :!: ).

Če se pa kaj takega ponovi, je treba pa ukrepat takoj in na mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se pa kaj takega ponovi, je treba pa ukrepat takoj in na mestu.

Se strinjam.

Takoj, na mestu, predlagam verbalni direkt, aperkat ali kroše :) Fizikalije odsvetujemo, ker se lahko potem tip samo zahvali za brezplačno dosmrtno finančno podporo :)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheh...sem prebrala malo....važno da ima stric enga malega čoperja s 5000 km, da pol lahko reče da je objektiven :twisted: :twisted: .......pol bi se pa na podlagi tega dalo razpravljat kdo bolj ogroža splošno varnost v prometu :wink: :twisted: :wink:

..drugace pa ...motociklisti bodo imeli slab glas in slabo podobo tako dolgo dokler se ne bodo/bomo odločili da jo bomo izboljsali.....dokler se motocilkistom ne bo zdelo potrebno delati na svoji pozitivni podobi, jo bodo krojili drugi ....tako kot se bo njim zdelo....tako da lahko kar lepo zlezemo nazaj v tisto luknjo iz katere smo prilezli :wink:

....osebno nisem nikoli naredila nic za izboljsanje imiđa motociklistov in se zaradi slabega glasu ne razburjam. pač racunam na odziv okolice glede na dosedanje izkušnje in jih upoštevam.

....ko sem kupila moped sem vse sranje ki pride z motociklizmom vzela z zakup, kar sicer ne pomeni da bom po nesreci ki jo je povzorčil vehementnež z mobitelom preprosto tiho odšla...ampak.....vem da se mi to v avtomobilu najbrz ne bi zgodilo in ce mi bo kdaj tega tako zelo dovolj da ne bo več za prenašat, če mi vožnja z mopedom ne bo več v užitek ki odtehta vse ostalo sranje...bom moped prodala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da poenostavim: ni važno ali si motorist ali avtomobilist ali ... kreteni so povsod. in z njimi je potrebno obračunat takoj. verbalno, fizično, analno,... kakor pač kdo želi.

lp, slavc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav...v tole pljuvanje po motociklistih kot udelezencih v prometu...tu se da tako fino katarzicno ocistit dušo :twisted: ....no jest sem izbrala namesto motoristov raje une kurce z velikimi audiji :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki bi radi reševali zadevo z Lubenico z pestmi: Uporaba fizične sile navadno izvira iz tega, da se v vašem socializacijskem procesu v družini niste naučili reševati problemov z besedami in se zato zatekate k sili.......ali pa ste samo nekoliko bebavi, prav tako kot tisti, ki se z kroskami zaganjajo po planiški skakalnici.

Res ne vem, zakaj ste na vsako pisanje o motoristih tako občutljivi. Sam sem eden izmed njih, pa se mi kritika (članka nisem videl) popolnoma vmesna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vsi mate v nečem prav!Samo če stojiš pred Namo sredi LJ in pol ure gledaš promet,boš vidu vsaj pet norcev(motoristov),ki bodo prehitevali vse živo na vse možne in ne možne načine čez dve polni črti(se mi zdi da sta dve) in na vse kriplje nategovali svoje mašine.Na vsake tolko se še kdo po zadnji mim pripelje.....Sej razumem da je filing ko te vsi gledajo,sam na tak način si pač krojimo podobo(v večini mimoidočih slabo) in tako pač je.Pa se ne delam nič angelčka ,ker sem tud sam včasih kej podobnega izvajal,samo me je hvala Bogu minil :D :D Drugače pa še nisem nikjer doživel ,da bi bil kaj prikrajšan ali drugače obravnavan ker sem motorist!Zaenkrat!

Glede Lubenice pa ne bi več,ker ste že vse napisal :evil: :evil: :D

ja tko je če dobim kakšne nočne prebliske :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki bi radi reševali zadevo z Lubenico z pestmi: Uporaba fizične sile navadno izvira iz tega, da se v vašem socializacijskem procesu v družini niste naučili reševati problemov z besedami in se zato zatekate k sili.......ali pa ste samo nekoliko bebavi, prav tako kot tisti, ki se z kroskami zaganjajo po planiški skakalnici.

Res ne vem, zakaj ste na vsako pisanje o motoristih tako občutljivi. Sam sem eden izmed njih, pa se mi kritika (članka nisem videl) popolnoma vmesna.

Se čisto strinjam z reševanjem konfliktov na verbalni ravni, ampak se zatakne takrat, kadar sogovornik tega ni sposoben. Ali zaradi stopnje njegovega čustevno-mentalnega razvoja ali pa zaradi trenutnega vpliva čustev, ki zameglijo razum.

Pri lubenici se človek vpraša že, kaj hudiča je mislil, ko si je nadel ime lubenica :? (sounds like dumbshit to me)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Javno mnenje o motoristih bomo težko obrnil na hitro,ker vedno kdo kaj u špič in to gre z svetlobno hitrostjo naprej.Dobra humana stvar se pa slabo čuje.Pa budal je gotov med avtomobilisti dost več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja...ampak samo zato ker jih je stevilčno več...ne zato ker so motociklisti v kakršnemkoli pogledu boljši, pozornejši ali uvidevnejši vozniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!