Skoči na vsebino

Norčevanje iz motoristov


.T.

Priporočene objave

Meni je pa povsem vseeno, kaj si mislijo ljudje o meni ko se peljem po cesti.

Splošno mnenje, ki velja, pa ne bom spremenil, če se bom peljal za 50 km/h na uro manj ali kaj podobnega.

Vidim, da si tukaj pripisujemo kako smo dobri in oh in sploh, pa da kakšen od nas res včasih le malce pretirava itd.

Ker če se bomo vsi vozili zgledno (pa karkoli že to pomeni) in se bo en sam white sox (dečko, ki je komaj skupaj zmetal za zeleno Ninjo in se vozi na njej v teniskah z belimi nogavicami) pripeljal brez lonca 150 km/h mimo Name (ko smo jo že omenjali) bo itak vsega konec. Pa tud če se jaz vozim tam vsak dan. Zgledno.

Skratka: BMK. boli me kurac kaj si mislijo o motoristih nemotoristi.

Pa srečno vožnjo,

Slavc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole....s krosko se zelo počasi vozim po asfaltni cesti, ki ni nikakor omejena zgolj za pešce in rekreativce, kateri jo dosti uporabljajo, temveč je čisto običajna povezovalna cesta, vendar od bencinskega prometa zelo malo obremenjena, ponavljam,...vozim se s krosko s hitrostjo avtomobila, kateremu širina že lahko dela probleme med ljudmi...do tu vse OK, dokler mi nek tekač ne zateži, kaj se tu voziš, v redu, grem mimo brez besed in se pripeljem do nekega makadama, kjer sem hotel kolegu dati motor v preizkus :twisted: , pa priteča ta rekreativec do mene in mi začne najedat, da se nimam kej tu vozit, pač, kaj bi ga poslušal, potegnem in človek ostane v dimu, kar ga je, kaj ga ne bi, razkurilo do konca

meni nič tebi nič se ustavim na koncu makadamčka, tip priteče do mene, me fizično napade in zahteva pretep z mano; česar pa kljub prošnjam ne doživi...ker z odrivanjem ne preneha si prisluži brco v trebuh in strah v glavo, ter z roko na razbolenem abdomnu odkrevlja naprej, vmes pa že vpije neslanosti...za brco se mu iskreno opravičujem, ter ga opozarjam, da jo je sam izzval, vendar ni učinka

druga štorija; z odpuščeno roko na gasu se peljem po makadamu mimo nekih hiš; ravnotako je šlo za dovozno pot, vendar si sam v sebi omejujem prevrtavanje zadnjega kolesa, ker vem, da je zvok in prah lahko zelo moteč v soseski

ko se tako počasi vozim mimo prve hiše v vrsti, začne nek starejši možakar kot nek živčen pes skakati proti meni. cepetajoč in mahajoč z rokami nakazuje na svojo živčnost, nerazumevanje situacije ipd

ko se mu pripeljem vštric, potegne model nož in začne z njim mahat proti mojemu vratu!!!!!!!, stari moj, men se je odtrgalo, naj mi kakršenkoli mirovnik in intelektualni inteligentnež :lol: , ki bi situacijo reševal z besedami svetuje kakšno pametno reakcijo na to situacijo, jaz ne vidim drugega kot skoči dol z motorja, ga razoroži in zbrcaj ko cucka, ki bi ravno npr oklal tvojega ljubljenega psa

no ravnal sem drugače, v trenutku mahanja sem začel izmikati glavo, dodajati gas, ter se s tem izognil fizičnemu napadu z hladnim orožjem

malo naprej, na varni razdalji sem se ustavil in tuhtal, kaj naj storim, medtem pa je osebek mahal naj pridem nazaj, če upam in pri tem še nakazoval na orožje

sicer se noža v vseh tistih enduro oblačilih, čeladi nisem bal, bal sem se, kaj bi se zgodilo človeku, če bi ga napadel

edina stvar, ki me pravzaprav odvrnila od razorožitvenega vzgojnega ukrepa, je bila registracija (prepoznavni znak) na motorju

človek je imel srečo, ne zaradi mojega človeškega razmišljanja temveč zaradi okoliščine- možnosti lokacije človeka(mene), ki bi ubogemu starejšemu možu poskušal the hard way povedati, da se to tako ne dela

kaj druzga kot batine!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D.J.

v tej državi se ti ne splača it na policijo, se tožit in vlačit po sodiščih.

Poizkušaj najprej s prijazno besedo. Poizkušaj. S tem imaš clear mind, da nisi tudi ti takoj skočil. Seveda, dostikrat to ne zaleže in takrat..., takrat ga razbij kot prasca. Zlomi mu roko, tolči po ledvicah in brcni ga v jajca. Glavo pusti. Tu so poškodbe lahko prehude (ne pozabi, si v afektu!). Ko to opraviš, se čimprej umakni, saj je verjetnost, da je ta dogodek kdo videl velika in ni hudič, da so varuhi zakona že na poti. Seveda če te dobijo si ga naj****. Pa neglede, da ti je on mahal z nožem in ti grozil... Seveda je problem tablica motorja. Def. jo ne sme videti nihče.

Če pa si dovolj agresiven in pameten pa pojdi v takem primeru domov in se vrni čez nekaj dni. Res je, da te zna agresija zapustiti a ti povem, da ti jo pogled na njegov fris vrne v flashu. Potem pa po že zgoraj opisanem postopku. Ne pozabi: zlomi roko!

LP, Slavc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemti, DJ sm mislu, da si bl švoh. Ku te člouk taku vidi, bi reku sama kust jeno koža..

Yebiga, videz vara :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v redu, grem mimo brez besed in se pripeljem do nekega makadama, kjer sem hotel kolegu dati motor v preizkus :twisted: , pa priteča ta rekreativec do mene in mi začne najedat, da se nimam kej tu vozit, pač, kaj bi ga poslušal, potegnem in človek ostane v dimu, kar ga je, kaj ga ne bi, razkurilo do konca

Pa si imel tam dovoljeno vožnjo? Sicer pa - razorožiš ga in mu potem lepo počasi, človeško, brez agresije, poveš, da si miren človek in da naj si mal porihta stvari... Pa naj si motor kupi...

kaj druzga kot batine!!!!!

Jah, žal ne tako,da te te batine lahko stanejo veliko $$$. in uni jih s tem pridobi. Če te je napadel z nožem, imaš pravico do samoobrambe/silobran... Torej - go ahead, make his day... Seveda pa je shit, če si sam - un lahko ima kmalu deset prič (vse mame nad 60 let, samske, un jih rihta... pa bojo valjda zanjga se zavzele...

tko da - najbolje je samo stran, pa si rečt, da niso vredni... Potem pa drug dan greš z 10 kolegi in kamero tja, uni počakajo malzadaj in snemajo kaj se dogaja, ti pa mimo, pa da vidimo, kaj bo tip naredu in ali še ima tist pipec... Potem ga pa stožiš in se vseliš v tisto bajto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemti, DJ sm mislu, da si bl švoh. Ku te člouk taku vidi, bi reku sama kust jeno koža..

Yebiga, videz vara :wink:

Tist je od zelja, veš.

Zelje pa = TNT :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DJ zakaj je blo pa treba dat un gas, da ga ja zaprašilo :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D.J.  

..., takrat ga razbij kot prasca. Zlomi mu roko, tolči po ledvicah in brcni ga v jajca. Glavo pusti. Tu so poškodbe lahko prehude (ne pozabi, si v afektu!). Ko to opraviš, se čimprej umakni, saj je verjetnost, da je ta dogodek kdo videl velika in ni hudič, da so varuhi zakona že na poti.  

Res ne razumem, kako ima kdo lahko motoriste za primitivce!

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andrej.

Takle mamo. Če pa pogledaš stavek prej pa vidiš, da svetujem najprej mirno pot. Ne?

Ne vem pa koliko je primitiven tip, ki maha z nožem.

Verjamem tudi, da gre ena zvajtakt krosa komu na živce. Samo ko meni en maha z nožem. Potem... Potem kot napisano.

LP, Slavc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot suhejšemu človeku so mi vedno precej po glavi skakali...ta zgodba se je v vojski, še posebej pa enkrat pred K4 spremenila, ko sem f fajtu fasu počeno čeljust pri obrambi napadenga kolega...od takrat se na osebno nasilje obračam z nasiljem (dobro, ne glih ljudem Symovih proporcij...), se pa raje sploh izogibam možnim nastankom takih situacij in precenjujem, če obstaja primernejša pot, ampak nož....ti da pa mislit

jp, tisti makadam, je 100 odsto prevozen, kot bi npr v nekem naselju namesto asfalta bil makadam - to je nekje blizu krožnega (jarše tomačevo scena)

tejka, ciganska kri se v meni toči in če ti jo nekdo malo spije brez utemeljenega razloga in si jo čez par trenutkov spet nekaj privošči, si pač poskušaš priboriti vsaj malo življenske tekočine nazaj :lol:, nekej ponosa pa mora bit v človeku, ni tukej najprej levo pol pa še desno lice

hehe, me mine se vračat na tisto lokacijo in iskat nesrečo, če reagiraš, reagiraj takoj, po toči zvoniti je prepozno ali neposlušnega psa, ki ne pride takoj k tebi, ko ga pokličeš, kaznovati takrat ko le prikrevsa k tebi

problem je, da že prvi vtis človeka nekako določi, kako bo posameznik obravnavan, zato se mora oseba, kot sem jaz malo agresivneje boriti za položaj; ni vse v fizični moči, nadomeščam z kondicijo, voljo in izbruhi agresije, ki lahko nasprotnika presenetijo :lol:, seveda je govora le o nepredvidljivih situacijah (in umetnem povečanju telesa preko moto oblek :lol: )

lomljenje rok, umirjen pogovor z človekom, ki te je ravnokar hotel zabosti, 113, opraševanje 8) , odgovori ljudi (zrel pogled iz distance bi reku), ki citirajo tuje poste, za označevanje lastnega jaza, čeprav se v takšni situaciji niso znašli...

tipa bi mogu pobit na tla, spravit v nebogljen položaj in vprašat, kaj je pravzaprav hotel, ker pa bi bil odgovor, bom poklicu policijo takoj, ker si me pretepu, jaz sem bogi, družina, varujem svoj košček zemlje, ti se kle voziš mim, jaz pa tega ne maram....nimaš kej, tupavi tak tud ostane, mi pa ogrožena sorta

situacijo rešuj na mestu, z glavo skozi zid, bolj ko je divji odgovor, bolj je na mestu, pretehtaj le možne posledice, ki bi ti lahko bile škodljive, ker druge koristi kot osebno zadovoljstvo iz "šole pod mostom" ne dosežeš nobene

to seveda ne pomeni ubij ga, z glavo skozi zid sem šel npr tud zato, ker sem se po parih kletvicah odpeljel naprej, pač, napačen zid

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, men se zdi, da si kar dobro odreagiral. Konec koncev bi lahko obrnil motor, ga dal na tazadnga in stricu izrisal nepozaben profil čez glavo :lol: Ampak po moje sta oba zadovoljna, da tega nisi naredil. :wink:

By-gones. Go on.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj glede telesne konstitucije in fizičnih obračunov: strup je zmeri v majhnih flaškah. To ti da le ogromno prednost, da te nasprotnik podcenjuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj glede telesne konstitucije in fizičnih obračunov: strup je zmeri v majhnih flaškah. To ti da le ogromno prednost, da te nasprotnik podcenjuje.

.....mustang, brez zamere.....v majhnih flaškah je tudi tista stvar, ki jo neseš v laboratorij na analizo (majhna flaškica z lopatko...)........ :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce si dal gas zato da bi ga namenoma zaprasil pol nimas kej javkat da te je pol hotu razlomit... :roll: :roll: ...tud v tem je ponos....se mu rece odgovornost za svoja dejanja.

..in ja...popolnoma nerazumljivo je zakaj se je nek trimckar razburjal ko se je mimo njega pripeljal nekdo na krosi..... :? :? :? ..po makadamu....in ga potem se zaprasil da se je po možnosti se skor zadusil.... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po dotični cesti se vozijo avtomobili, traktorji, mopedisti, kolesarji in hodijo pešci...nobeden mi ne bo kratil pravice uporabit jo, za premaknitev na drugo lokacijo

recimo da ti narediš večjo pizdarijo, ko parkiraš motor na pločnik, pa ti kdo zamori?? in ko prestaviš motor na drugo mesto pride isti človek slučajno še enkrat do tebe in ti reče da zgin iz tukej, ker nimaš z vozilom tam kej delat, pol se pa začne zapraševanje in kdo ima bolj prav, ter kdo je komu prej začel krivit lase na glavi

kroska je bila v počasni vožnji precej tiha, to je zadeva, ki zapoje šele z obrati, verjetno tega ne veš?

ja ja kroska je!!! nevarna, že samo če jo pogledaš, ali pa če te zadane vetrček od zračnega upora, ki ga naredi tako visok motor

bojmo se tega, kar se lahko zgodi, kar mora imeti fant na takšnem motorju v glavi, čeprav sem do trenutka 1. srečanja z frikom prevozil že več kot polovico te 150m dolge cestice, brez kakršnegakoli nakazovanja izgrednosti in celo brez grdih pogledov starejših gospa, ki so zame najboljši indikator pri opazovanju občutkov ogroženosti nemotorizirane populacije

a ti je kroska tabu?? zapečen v glavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!