Skoči na vsebino

Norčevanje iz motoristov


.T.

Priporočene objave

IMHO

Mogoce pa si je tip pr seb mislu... tak majhn motorcek, ziher ga voz kaksen paglavec... in hoj, gremo tezit....

:arrow: majhen motor :arrow: svoh oseba

:arrow: velik motor, rang GS, Varadero, Afrika :arrow: ta tip pa je mocn, da obvlada tak motor... bom rajs tih...

Taksno je po moje mnenje kr vecine

PS

mislim, da si naredil prav ker nisi zacel z fizicnim obracunom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst zaenkrat še nimam takoooooooo negativnih izkušenj. Kvečjemu kak grd pogled. Al pa izsiljevanje. Ampak se hitr vse preboli in pozabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi da bi ga lahko nalajal nekako v takem stilu kot je on tebe in mirna bosna. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej kroska ne zgleda ravno majhna, še posebej v očeh laika ne...visok sedež - visok človek, široka balanca - široko drža, ramena, velika kolesa, visok blatnik, športno ustrojena drža močnega človeka npr

človeka sem po prvem obregu le pogledal in šel naprej, kar mu je verjetno dalo nov polet

po drugem srečanju je bil še bolj nasilen, vendar je uspel pojesti le nekaj prahu; ne čudi me da se mu je utgalo, glede na prejšnja 2 nepotrebna izpada; brez skrbi, če bi bil človek normalen in mi poskušal na prijazen način povedati, naj se ne vozim tam (česar pravzaprav v nobenem primeru ne bi imel pravice....se bom jaz začel tam sprehajati in groziti tekačem, da z tekom ogrožajo pešce), mu sigurno nebi podprašil dihalnih poti

s tem pa je šla kaplja čez rob in ko me je odrinil, je motor padel+špegle sem si polomil-opazil kasneje, ker so padli na tla, sem še vedno rekel da ga ne bom udaril, čeprav je to zahteval in rinil dalje...brca je na hitro razrešila situacijo, moje kesanje in opravičilo pa človeku še vedno nista nudila možnosti, da bi spregovoril normalno

ponavadi je tako, da človek, ki napada, ob občutku podrejenosti napadenega še bolj agresivno reagira nanj, kar ima lahko za šibkejšega celo usodne posledice, zato trdim, da se je potrebno po nekaj požrtih napadih le postaviti v bran samemu sebi in dati na znanje ogroževalcu, da se je pri izbiri žrtve uštel, še več, njegovo neprestano rinjenje je sicer umirjenega človeka pripeljalo do te faze, da je ogroževalca obvladal z enim samim močnejšim kontaktom ter mu s tem dokazal, da je vsaj v prvih fazah možnega konflikta potrpljenje zelo pomembno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odviješ kompenzator paljbe in namesto tega priviješ tromblonski dodatek,

nakar vstaviš v cev tromblonski metek, na tromblonski dodatek na koncu

cevi natakneš tromblonsko granato in repetiraš orodje. Nekje iz petdesetih

metrov naciljaš piksno, in samo narahlo potegneš sredinec čez petelin!

Zavrzeš orodje, zajahaš motor in greš domov, vmes se ustaviš na pivo,

ampak samo eno!

navodila so zamešana v smislu "don't do this at home" itn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DJ... če bi men en prevrnu motor ,bi mogu bit ta ena HUDA omara ,da se nebi stepu. Sicer se znam glih tepst ,ker se izogibam tem situacijam sam če si mi utrga... :x :evil: :x :vamp:

Kakšn je bil un tip? Omara? Steblo lampe? :roll:

Sploh se pa držim načela... vsaj do neke mere... mene ne bo noben jebu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D.J. kar si naredu se mi zdi prav! postavu si se zase...

sej sem jest tud tega mnenja, da je treba take situacije rešit po mirni poti - ampak :roll: nekateri tega nočejo oz. se jim ne da dopovedat in to je zato, ker imaš na svetu vse vrste ljudi (žal)

na koncu prideš do ugotovitve, da se npr. 50 let stari ljudje obnašajo bolj nezrelo kot pa kak dvajsetletnik!!

še to: ko sem jest na motorju se tud ne pustim jebat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tromblon je mal preveč za tako situacijo :roll: :lol: :wink: , postopek pa poznam, sem se ga naučil :lol:

stari je bil, kako bi reku normalen, le naraščajoč sod v trebušnem predelu je nekako izdajal namen njegove rekreacije, hkrati pa se je v omenjenem trenutku pokazal kot šibka točka oz ahilova peta

ogrožajoče nasilnemu človeku je treba na točno tak način odgovoriti, ker se drugače lahko začne lotevati še drugih, bolj nebogljenih pripadnikov dvokolesne sorte

sklepam, da sva in jaz in stari dobila šolo vsaj za nekaj časa... tistega kraja sem se nekaj časa izogibal, on pa verjetno vsaj malo pomisli, preden se je spustil v kakšen razredni boj

za šut mi je še vedno žal, dočim pri cirkusantu z nožem slabe vesti ne bi imel

stari froci, poneumljanje z leti in lagodnostjo umetnega življenja

treba mal garat, takrat telo šele začuti potebo po življenju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no v glavnem...ni cudno da nas majo za manijake
pa kaj se pizdiš ... čist prav je naredil ... človeka je zbil z motorja ... mislm hudoooo .... tejka pomiri se !!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr!, da ti nekdo takole zbije motor? Jaz bi ga zavezal za stol in mu

ene pet ur predvajal muziko iz tiste reklame z ninjo in traktorjem -

bi videl kaj so muke! Ko bi naslednjič slišal wooopwooopwooop od krosa

bi se sigurno skril pod mizo in zlezu v klopčič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Jaz bi ga zavezal za stol in mu

ene pet ur predvajal muziko iz tiste reklame z ninjo in traktorjem -

Vinko Globokar je za te zadeve nenadkriljiv. Trust me! Po 5 minutah njegove glasbe plezaš po stenah tudi če si privezan na celo sedežno garnituro :shocked!: Dokaz je Prešernova nagrada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče komu tale spodji oglas kaj pove?

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/rabljena2002/oglasPodr...ti.asp?id=58165

Predvsem iz stila opisovanja avta, kot preljubljenega objekta in načina slavospeva (pa še zaradi enih drugih informacij) sklepam, da je to avto dotičnega osebka, ki sebe ponazarja z podolgovatim, 2-3 kile težkim sadežem, ki potlehno uspeva v južnejših krajih nekoč širše domovine. Je zelen s svetlozelenimi progami, poln črnih malih koščic in rdečega lepljivega "mesa".

Kaj menite, ko bi si ga naročili "na ogled" :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Pol pa Roxette zapojeta Boom, trask, bang, hehe...

Zdaj, ko imamo njegove podatke (tablica zadošča), bi res lahko šli na kag krog okoli njegove bajte. Reda radi, če slučajno kakega đipa kupi, z rollbari, da mu ne pride kaj na misel..

Lp, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm,scratchyscratch! sicer ne bi bilo dobro prefukat koga, vidim pa, da

obstaja moznost, potreba sigurno, da se ustanovi podtalna/radikalna veja

Maksi društva! Recimo kakšna kombinacija desetih motoristov (plastika,

enduro, chopper...). Oborozeni z diktafoni (Vinko Globokar posnetki),

nekaj metrov špage in walkietalkie-ji za medkomunikacijo na terenu -

stoli se itak valjajo po celi Sloveniji!....ah nič! treba se bo usest in napisat

kakšen manifest v smislu:

- thou shall always fixate your rearview mirrors!

- thou shall giveway to passing motorcyclists!

- thou shall not compare your cardriving abilities to split-second ones of

motorcyclists!

- thou shall carpool in order to make more trafic space for bikes!

- thou shall not fuck with motorcyclists in general!

- thou shall understand that motorcyclists are badass muthafuckas!

- itn.....vse spisano v lepi slovenščini........

Treba se bo spomnit tudi logotip....predlagam navadni kuhinjski stol, i.s.

črn na rumeno podlago...klopčič špage v zgornjem levem kotu...diktafon

v spodnjem desnem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče komu tale spodji oglas kaj pove?

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/rabljena2002/oglasPodr...ti.asp?id=58165

Predvsem iz stila opisovanja avta, kot preljubljenega objekta in načina slavospeva (pa še zaradi enih drugih informacij) sklepam, da je to avto dotičnega osebka

Govoril je, da je to njegov avto, vendar je potem izdal, da ni. O tem se je govorilo na mobisuxu. Skratka, to ni on.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yep to ni njegova škoda(vsaj po debati na mobisuxu) je pa od njegovega prjatla ki je 4 leta staro škodo prodal za več kot pa je dal za novo :shock: :oops: :arrow: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol:

to je (če ne štejem oldimerjev in redkih vozil) drugi primer prodaje rabljenega avtomobila za ceno višjo od novejšega, prvi je bil suzuki maruti 800, z klimo

no, da se vrnem v ogrožanje, nimam več kej povedat, razen, pustite nas živeti, sej od trenutka, ko smo opaženi v vzvratnem ogledalu in do trenutka, ko zgledamo od zadaj kot majhna pikica preteče zelo malo časa :twisted: , zakaj bi bili komurkoli moteči, sej nismo muhe, ki bi se vrtele okrog istega mesta (prepotenega/tnega avtomobilista)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče komu tale spodji oglas kaj pove?

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/rabljena2002/oglasPodr...ti.asp?id=58165

Predvsem iz stila opisovanja avta, kot preljubljenega objekta in načina slavospeva (pa še zaradi enih drugih informacij) sklepam, da je to avto dotičnega osebka

Govoril je, da je to njegov avto, vendar je potem izdal, da ni. O tem se je govorilo na mobisuxu. Skratka, to ni on.

Zaradi tega sem sklepal, da je to on.

No ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če že malo pomisliš; on dela XXXXX km letno, kako bo potem tolko stara škoda imela samo tolk km, kot se prodaja? Plus to, lubenica se mi ne zdi ravno tip človeka, ki bi si temnil šipe, čip-tunal njegov voz, pa dajal imitacijo lesa v notranjost...

Boli njega k..... tuning pa styling, njemu je glavno, da prevozi s 50 litri 1300 km :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočko...nic ne pizdim...sam pravim da ni cudno da je tko kot je.

vsako buzreriranje in tezenje NEmotociklistom pač poslabsa naš "ugled"...neglede na to ali smo jim težili upravičeno ali ne.

una teta ki je zaradi svoje povrsnosti pri ukljucevanju v promet zaradi moje jeze naslednih neki km vozila 70 na uro namestt 100 ...(bolj pocasi se mi ni dalo)..zdej zaradi mene nima nekega dobrega mnenja o motociklistih.....ampak meni se to pač ne zdi čudno..... :roll:

...ampak jebiga sad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, ah, elbarto. Njegove podatke sem našel po nekaj minutah na netu. Tako da ga ni problem najdit, če ga hočeš.

Samo se mi ne zdi, da je kak realen problem. Če je že treba koga pretepst, pa dajmo rajši onega tipa z Audijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!