Skoči na vsebino

Norčevanje iz motoristov


.T.

Priporočene objave

Zelo pogosto prehitevam predvsem, da se čimbolj oddalim kakšnemu avtu,

tudi v upanju, da si pridobim kakšno čistino v prometu. Mislim, da je precej

avtomobilistov, ki to pri sebi smatra kot nekakšno objestnost motoristov,

kar seveda ni. Tukaj pri meni kar naprej nekaj serejo s traktorji, sosed

vzge frezo ob 6:00 in jo pusti prizgano na mestu kakšne pol urce, včasih

pa vidiš 5-6 traktorjev kako se cel dan preganjajo okoli. Saj je prav, pač

od tega zivijo, samo ko vidijo/slišijo kakšne endure,krose naokoli, ali pa

mene na motorju, pa začnejo zavijat z očmi in zatiskat ušesa kao hrupno.

Nepoučeni nas ne tolerirajo in se nas kar drzi neka stigma subkulture, sam

meni se pa res ne da nobenemu razlagat in dokazovat, kako smo še kar

normalni (karkoli ze to podrazumeva) ljudje, kot tudi jaz ne pričakujem

dokazovanja razlaganja in racionaliziranja meni drugačnega početja.

Bomo pa pač ostali še naprej "subkultura", who gives a flyin' fuck anyway!

Btw! Nepoučenemu se zvok povprečnega motorja pri neki normalni brzini

zdi kot, da gre Warp3 - vsaj mislim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- thou shall always fixate your rearview mirrors!

- thou shall giveway to passing motorcyclists!

- thou shall not compare your cardriving abilities to split-second ones of

 motorcyclists!

- thou shall carpool in order to make more trafic space for bikes!

- thou shall not fuck with motorcyclists in general!

- thou shall understand that motorcyclists are badass muthafuckas!  

- itn.....vse spisano v lepi slovenščini........

HALLELUJAH!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeri, še z delno hladnim motorjem, sem se počasi odpeljal po Dunajski, nakar me vidno tekmovalno nastrojeno prehiti en avto

pridemo do semaforja in model spusti zadnjo šipo in en cucek(pes) v avtu začne non stop lajalno akcijo name; sem bil edini v bližini avta

tip me je gledu iz avta s tipičnim kreten look-om in ko je bila na semaforju zelena, je še stegoval vrat proti meni med dvigovanjem šipe in posledično utiševanjem psa

kdo normalen bi to naredil? če se vam ne zdi čudno, pomislite, da bi kaj takega naredili vi

mene bi bilo sram...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo normalen bi to naredil? če se vam ne zdi čudno, pomislite, da bi kaj takega naredili vi

mene bi bilo sram...

saj me je..... ceprav je edina skupna tocka,ki jo imam s tvojim "semaforiziranim znancem",da imava oba psa.aja,se ena je: oba imava avto.

:roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

situacijo je treba doživeti in ne iskati delno enakost med sabo in njo

manjkajo ti najpomembnejši argumenti, da bi mi lahko ta sram utemeljil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo normalen bi to naredil? če se vam ne zdi čudno, pomislite, da bi kaj takega naredili vi

mene bi bilo sram...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino u žabariji.. :wink:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! :shock: :shock: Aja, KVAAAAAAAAAAAK! :wink: :lol:

Kaj ste pa vi naredili, da pri vas nimate več takšnih bučmanov. A Liga tudi to popuca? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da imajo drugo taktiko, izruvajo ceste nakar ostane samo še offroad...tu pa ni kurčenja, razkazovanja in tekmovanja, le pomoč, prijateljstvo in dobra volja polna užitkov

kaj sploh še delamo na cesti, to je umetna tvorba, ki le občasno pokaže dober namen svojega obstoja

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino u žabariji.. :wink:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! :shock: :shock: Aja, KVAAAAAAAAAAAK! :wink: :lol:

Kaj ste pa vi naredili, da pri vas nimate več takšnih bučmanov. A Liga tudi to popuca? :twisted:

Liga za boj proti turizmu v Istri!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj

v čem je bil pol stos unga s psom pa z avtom? :shock:

un je prisu na semafor pa spustu sipo, pes se je drl in ko je odpeljal je dal sipo nazaj gor al kuko? :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko bi spet do podrobnosti opisoval svoje, verjetno hiperobčutljive, živce..

samo, verjetno poznaš občutek, ko nekdo z avtom brenči okrog tebe za zabavo in vse sosledje dogodkov, ki še sledijo povežeš v neko celoto

ne bom reku da je imel človek nož v roki ali polna usta grdih besed, ocenil bi ga bolj kot klasičnega brezveznjaka, ki nima pametnejšega, kot razkazovati svoj avto in njega vsebino

bi ti spustila šipo dol, vedoč, da se bo tvojemu psu utrgalo in bo lajal na tebi neznanega motorista ali bi vsaj malo premislila pred tem

nekomu je to očitno zabava

uh sm zategnjen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm...jest bi spustila sipo dol če bi blo v avtu vroce...naceloma jo spucam dol na semaforju (da ne piha prevec pa da se zlufta) in jo pol zaprem ko grem naprej......pes je bil zakurac vzgojen al pa se ne pelje rad z avtom.......

...če se boš razburjal zaradi vsakogar ki ma tečnega cucka pa ne zgleda preveč lepo...sej te bo še hrec ruknu :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih opaziš nekomu že v očeh, kaj se mu plete po glavi

raj kot tele vesele, se tolažim s tem, da mam motor in ko pipnem gas ostane bolestna zgodovina za mano in le hitre lučke, ki mi švigajo naproti ostajajo primerna orientacija v tem zmešanem svetu

negotovost=življenje

vse ostalo=umetnost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raj zarad cigaret kot zarad stresa....

....pa a ni do zdej ze vsem jasno da nihce ki ne vozi motocikla ne mara motociklistov????????...al pa ma vsaj kaksnega ozjega druzinskega clana ki se s tem bavi?............a ni jasno da nas vsi neki postrani gledajo ko se mal urinemo v vrsto?????......

...sem mislila da ste občutljivi samo na to če vas kdo izsili ali pa kak odrugace skor fenta...pa vidim da se emancipirate in želite več...zelite spoštovanje :!: ....ne...zahtevate ga :!: :!: .....zakaj predolgo ste (smo) bili zapostavljeni clen motorizirane družbe :!: :!: :!: ..... :lol: :lol:

eh...men tud niso usec babice ki v nakupovalnih centrih vozijo svoje vozicke kot bi mele tank pred sabo......ker ze prav sitno zgledajo takoj ko jih vidis :lol: :lol:

u glavenm...brez panike :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, briga me kdo me ne mara, ko sem na motorju, še manj kadar nisem. Glavno da jaz vem koga ne maram in tistih se probam na veliko izognit, če se le da ... nzd.gif

P.S. Tudi meni grejo une stare none s tanki na živce, ampak ... tut jaz bom enkrat ista ... če me ne bo prej pobralo kaj drugega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler sem na motorju me boli kurac* za avte, predstavljajo mi le neke objektne ovire na cesti

se je pa za lastno varnost treba dosti bolj potruditi in včasih peljat 30 (joj, k števc tolk mal sploh ne kaže :lol: )

spoštovanje?? če ga sam ne daješ, ga tut nimaš kej pričakovat

brezrazložni primitivizem pa je vsekakor treba omeniti tukaj, mogoče se to kdaj še komu pripeti in ko bova 2 lahko opisala enak pripetljaj, bo počasi začelo nastajati dejstvo, da je "nekaj gnilega je v zraku"

posluši zdej to..."stojiš na semaforju" v avtu in se pripelje drug avto...opaziš, da te tip gleda, ti imaš šipo dol, naenkrat pa tip spusti šipo dol, te opazuje dalje, iz luknje pa te začne oblajevati en pes, ko speljeta, model po gasu, šipa gor...

kot vidiš je zamenjana vloga avto-motor pripeljala do istega rezultata - tip je bolnik

nima veze motor avto, vezo ima dejanje, ki te lahko spravi v neugoden položaj ob pomisli "freaks on the road"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler sem na motorju me boli kurac* za avte, predstavljajo mi le neke objektne ovire na cesti

se je pa za lastno varnost treba dosti bolj potruditi in včasih peljat 30 (joj, k števc tolk mal sploh ne kaže :lol: )

spoštovanje?? če ga sam ne daješ, ga tut nimaš kej pričakovat  

brezrazložni primitivizem pa je vsekakor treba omeniti tukaj, mogoče se to kdaj še komu pripeti in ko bova 2 lahko opisala enak pripetljaj,  bo počasi začelo nastajati dejstvo, da je "nekaj gnilega je v zraku"

posluši zdej to..."stojiš na semaforju" v avtu in se pripelje drug avto...opaziš, da te tip gleda, ti imaš šipo dol, naenkrat pa tip spusti šipo dol, te opazuje dalje, iz luknje pa te začne oblajevati en pes, ko speljeta, model po gasu, šipa gor...

V takem primeru si skušam dopovedat, da brezveze, da pustim, da me en tak prdec skuša znervirat, ko mi nito do gležnjev ne seže. Seveda ne deluje vedno, ampak vseeno. Naj se on nervira, če se mu da ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....pokažeš mu jezik?....al mu pa pomiziknes??...al pa pomahas čimbolj prisrcno?.....pri meni se mizikanje obnese... :lol:

pa sej folk buli drugim v avto nonstop....pa pusti unga psa k nima veze s tem...ocitno je bil nenavdusen nad svetom.....revez pasji :cry:

freaks on the road yes yes....pa na makadamu pa na sprehajalnih stezah, pa ...povsod v glavenm nekomu neki ne bo usec....in naceloma je bljs za ziuce da se spotaknemo ob une ki bi res lahko kej skode naredili....zarad mene me lahko kdo gleda kukr grdo hoce.....najvec kar bo dosegu je to da bo imel prej gube na celu zaradi napenjanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!