Skoči na vsebino

Norčevanje iz motoristov


.T.

Priporočene objave

Najlepše je res pomahat al pa pomežiknit, sploh komu, ki se brezveze jezi. Reakcije so zelo zanimive nana.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, sej tut sam prevzemam krivdo (pod okriljem zakona o neposeganju v naravo...)

drugače me pogledi voznikov ne motijo, saj so usmerjeni kvalitetno 8)

si bom pa za naslednjič vzel nekaj tvoje šole, čeprav je uporaba obrazne mimike neprimerna (čelada &Co), mogoče kakšen :fist:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no, ta grdi motosvet te opcije ne ponuja, pokvarjenci, pa sem se mogu s slabim zadovoljit :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna bit zanimivo če naletiš na voznika avtomobila kateri je tud motorist 8) :D in ti hoče glavo odtrgat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D.J, pa da se tebe ne loteva kaka paranoja? Kar veliko prevozim pa nimam nikoli občutka da me kdo sovraži samo zato, ker steguje glavo. Prej občuduje motor... Zakaj psu odpreti okno je pa tud več razlogov... a ti veš kako smrdi če ti mal večji pes diha za ovratnik?

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne :lol:, nočem ispast paranoik, sej sem napisal da me pogledi voznikov ne motijo, ker vem, da so usmerjeni kvalitetno

nočem tut nobenega spoštovanja whatsoever...BMK

se pa zgodi, da kdaj preprosto samo veš, da te nekdo zavestno izšpiluje na cesti in ko veš, da takšni ljudje obstajajo, tudi veš, da te na nek način v kakšni nepredvidljivi situaciji, ki uide iz kontrole lahko življensko ogrožajo in to samo zato, da se dokažejo...pes kot tak tukaj nima veze, ima vezo le kot vrh v sistemu dogodkov, povezanih s tem voznikom v odnosu z mano na tistih 2 km Dunajske ceste

omenil sem ga pa čisto mimogrede, ker sem bil že od prej v takšnem feelingu v tej temi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ima vezo le kot vrh v sistemu dogodkov, povezanih s tem voznikom v odnosu z mano na tistih 2 km Dunajske ceste

omenil sem ga pa čisto mimogrede, ker sem bil že od prej v takšnem feelingu v tej temi...

Jaz imam s prepotentnim voznikom opravka le tistih nekaj metrov, ko ga prehitim ... pri štartu iz križišča pa takoalitako nima šans ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V včerajšnjem Dnevniku je v kroniki naslednji prispevek, iz katerega žari "ljubezen" do motoristov:

Motoriste še zebe

Nekaj motoristov se bo lahko te dni kljub hladnemu vremenu podilo po naših cestah. V ponedeljek zgodaj zjutraj je namreč iz trgovine na Celovški cesti izginilo več motorističnih jaken, vrednih pol milijona tolarjev.

Zveni tako, kot da so kraje povezane s potrebami "prezeblih motoristov", da se tudi v mrazu podijo (in ne vozijo) po naših cestah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V včerajšnjem Dnevniku je v kroniki naslednji prispevek, iz katerega žari "ljubezen" do motoristov:

Motoriste še zebe

Nekaj motoristov se bo lahko te dni kljub hladnemu vremenu podilo po naših cestah. V ponedeljek zgodaj zjutraj je namreč iz trgovine na Celovški cesti izginilo več motorističnih jaken, vrednih pol milijona tolarjev.

Zveni tako, kot da so kraje povezane s potrebami "prezeblih motoristov", da se tudi v mrazu podijo (in ne vozijo) po naših cestah...

Daj se podpisanega avtorja gor flikni cetudi samo alias ali kratice :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štarti tut meni niso problem :lol: (po zadnji med sprednjimi avti v svobodo... ma kakšen KTM)

vem, kdaj se avtičarji le mal zabavajo in "potegnejo" v smislu manjše provokacije, njegova želja pa tiči le v slišanju višjih obratov motorja, videnju hitrejšega premikanja in vlečenja prednjih amortizerjev ali celo kolesa v luft...včasih pa te zadeve izgubijo ves okus zabave, to je sicer zelo redko, ampak nisem mačka ali srb (Gordan Krajišnik), da bi imel 7 življenj in prakticiral fizični kontakt z avti (čeprov mi je tut to že uspelo, na srečo brez nevarnosti za katero od življenj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so pri semaforju tudi že iz avtomobila provociral v smislu "kolk potegne" in "dej gas do konca, pa bomo vidl kdo bo prej".

Ko je bila zelena je tisti v avtu (vlada blond bejba zraven) dal gas do daske in odšpolnal naprej, jaz pa počasi v prvo in se s približno z 2000 rpm-ji odvalil naprej.

Srečala sva se pri naslednjem semaforju. Ne vem, zakaj ni pol nič več rekel... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so pri semaforju tudi že iz avtomobila provociral v smislu "kolk potegne" in "dej gas do konca, pa bomo vidl kdo bo prej".

Ko je bila zelena je tisti v avtu (vlada blond bejba zraven) dal gas do daske in odšpolnal naprej, jaz pa počasi v prvo in se s približno z 2000 rpm-ji odvalil naprej.

Srečala sva se pri naslednjem semaforju. Ne vem, zakaj ni pol nič več rekel... :lol:

jaz pa takemu vedno naredim veselje in ga do naslednjega 200m oddaljenega semaforja pustim zadaj za 150m ... odpeljem pa lagano sportski ob spremljavi grmljavine in pljuskova :) ... se pospeški avtomobila pač ne morejo primerjat z motorjem (vsaj z mojim ne) :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako hitro je dodal VSAJ Z MOJIM NE :D :D :D da ne bi slučajno kdo mislu da voz kkšna jaj.... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoriste še zebe

Daj se podpisanega avtorja gor flikni cetudi samo alias ali kratice :idea: :arrow:

Max, oznaka avtorja pri prispevku je "(og)".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej D.J kaj pa če name naletiš in bom gledal v tvoji smeri in kasneje malce bolj divje speljal z avtom :shock: ker pač letos nimam motorja. Sem pa navajen hitro vozit in še vedno pozabljam, da nimam 2 koles :roll: 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svi smo mi isti-ode ti glava :lol: :wink:

ne, resno, ni panike, uživam, če avtomobilist gleda v motor, ker vem, da je verjetno tudi med samo vožnjo bolj pozoren na njih

sam sem bil tolk obseden, da, ko sem se vozil v avtu, vzamem fotiča in poslikam ali posnamem filmček kar enga X motorja na cesti

žalostno je le to, da sem vse lanske filmčke izgubil, crko disk :cry: , pa so bili eni res odlični

snemanje BMW, ki se vozi po stari cesti od Brezovice proti Vrhniki, jaz pa na avtocesti z avtom, hitrost obeh enaka

vožnja za hondo XX po stari cesti, pod ravbarkomando do Postojne in snemanje med 100-110 kmh

tut jaz sem bolnik, samo da bi pa prehitel motorista, zato da bi pred njim lahko začel pobremzavat in kar tako malo slalom vozit z avtom, tega se pa ne grem, pa najbrž ti tut ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz onidan stojim na Šmartinski v smeri proti obvoznici na semaforju - na levem od dveh pasov za naravnost, prvi v vrsti. Levo od mene, na pasu za levo, neki rdečga, pa vidim, da kurbla gas. Ko se pržge zelena, un valjda po gasu - kao dirka z mano, mi odseka pot in odpelje naravnost .JAz čukasto gledam, počasi za njim, na semaforju ga ulovim. POtrkam na šipo in mu hočem par verbalnih usut v avto, un nujno nekaj štela avtoradio... potem spet spelje kot idiot in spet ogroža tudi druge udeležence...

Pa ne vem - ali naj mu sesujem kaj na avtu, naj mu odprem vrata in ga prefukam, ali kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne vem - ali naj mu sesujem kaj na avtu, naj mu odprem vrata in ga prefukam, ali kaj?

vse to ... si dovolj velik, da si ne bo upal zoperstavljat ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym, al pa drugič mal bl gas obrn, sej si ga že verjetno ulaufov, pol bodo mel pa samo :shock:

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz onidan stojim na Šmartinski v smeri proti obvoznici na semaforju - na levem od dveh pasov za naravnost, prvi v vrsti. Levo od mene, na pasu za levo, neki rdečga, pa vidim, da kurbla gas. Ko se pržge zelena, un valjda po gasu - kao dirka z mano, mi odseka pot in odpelje naravnost .JAz čukasto gledam, počasi za njim, na semaforju ga ulovim. POtrkam na šipo in mu hočem par verbalnih usut v avto, un nujno nekaj štela avtoradio... potem spet spelje kot idiot in spet ogroža tudi druge udeležence...

Pa ne vem - ali naj mu sesujem kaj na avtu, naj mu odprem vrata in ga prefukam, ali kaj?

Sym,nikakor tega ne delaj....ponovno bojo motoristi tisti, ki so nasilneži.....bodi aspirin za take voznike...

jaz osebno pri takšnih voznikih,ki mi to naredijo,kar so tebi,zapeljem pred njih, kot da se ni nič zgodilo....ko se prižge zelena,šele počasi prestavim v prvo in še počasneje speljem......v vzvratnem ogledalu ponavadi vidim besno faco,ki preklinja,pa vendar mora za mano peljati......

če pa slučajno začne model trobiti,pa lepo ustavim motor in stopim dol...nato začnem gledati okoli motorja,kot da je kaj narobe in se čudim..čudim in kar naprej čudim, zakaj mi model trobi....nato pristopim do njega,ga vprašam,zakaj hudiča trobi,saj ni nič narobe????.....

da vidiš šele potem besno faco......pa vendar nihče do dandanes ni upal ven stopiti iz avta......priznam, da bi bilo zanimivo,v vseh pogledih.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW :lol:

Itak majo "jaca" sam v avtu. Bolj ko je majhen duhovno bolj bo hoto zaj.

Iz avta ne bo noben stopu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vidiš šele potem besno faco......pa vendar nihče do dandanes ni upal ven stopiti iz avta......priznam, da bi bilo zanimivo,v vseh pogledih.....

Kaj pa če je tko debilen, da te rukne z avtom ... ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!