Skoči na vsebino

SUPERMOTO 2005


spidy

Priporočene objave

Pomoje se ne upa k bi ga orjak za krog dol udaru  :whistle:

Niste me razumeli prav vsaj je vsak po svoje dober,vendar sam ne vidim v tem tolko zadovoljstva kot v motokrosu.

Minimoto je tud pri hiši pa se lahko zmenimo za kak štart, na 660m dolgem poligonu pa me res nebi prehitel za krog STAVIM.

Začetnik v motokrosu kot ti s tomosi naprimer nimajo kaj iskati na dirki če je glih liga rakek,akrapovič pokal ali DP,hočem povedat da je v tem razlika.

Saj ste tud vi vredu sam mi smo bolši. :OK:

post-5758-1115664792_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niste me razumeli prav vsaj je vsak po svoje dober,vendar sam ne vidim v tem tolko zadovoljstva kot v motokrosu.

Saj ste tud vi vredu sam mi smo bolši. :OK:

To je drugo. Če te prou razumem, ti praviš da je motokros boljši oz. bolj atraktiven od Supermota?

Če je to, je to povsem razumljivo, saj ima vsak pač svoj okus.

Kar se tomosov tiče: morda so tu zadovoljstvo našli tisti, ki bi radi dirkali, pa za druge dirke oz. za sam nakup motorja nimajo denarja in jim je trenutno le tomos pokal dosegljiv. Je pa že boljš, da dirkajo po stezi s 125 tomosi, kot pa na cesti med tovornjaki in avtomobili se ti ne zdi?

Da ste krosisti boljši? Jaz mislim, da smo cestno-hitrostni dirkači boljši: celo svetovnega prvaka smo imeli, v motokrosu pa mislim, da ga Slovenija še ni imela :hmm: :P

(Če se motim. se opravičujem)

Zadovoljstvo pa jasno, da ga vsak najde nekje drugje - sto ljudi, sto čudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smolo na treningu je doživel naš Gumy, ki si je poškodoval nogo ob pektakularnem padcu. Upejmo, da ni tako, kot jaz pred tremi tedni - zvin.

Gumy? Noga OK?

Ma ja, Gumy poletu kot ptica, pa motor na njega in to že med prostim treningom tko da sem imel kar probleme odpelat kvalifikacije in dirko. Prilimam kakšno sliko noge in avspuha, ki sta imela bližnje srečanje. (samo da mi doma spet zalavfa internet).

Sicer je z nogo v nedeljo precej slabo zgledal, sem se komaj privleku do doma. Dons je že boljš, sicer še vedno vse plavo in zatečeno, izgleda pa da ne bo hujšga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po slikah sodeč sem opazil da ste kar uživali na dirki.Čestitke vsem ki ste se dobro odrezali.

Upam da se vam bom na naslednjem državnem prvenstvu lahko pridružil tudi jast.

GUMY tebi pa čimprejšnje okrevanje.

post-2512-1115713453_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niste me razumeli prav vsaj je vsak po svoje dober,vendar sam ne vidim v tem tolko zadovoljstva kot v motokrosu.

Minimoto je tud pri hiši pa se lahko zmenimo za kak štart, na 660m dolgem  poligonu pa me res nebi prehitel za krog STAVIM.

Začetnik v motokrosu kot ti s tomosi naprimer nimajo kaj iskati na dirki če je glih liga rakek,akrapovič pokal ali DP,hočem povedat da je v tem razlika.

Saj ste tud vi vredu sam mi smo bolši. :OK:

Jah, kaj naj ti rečem...vsem krosistom kapo dol, kar se mene tiče, ampak...

Če vas v Akrapoviču nabija starček (naj mi oprosti izrazu) Juhant, brez treninga in kondicije in to z tekmovalci iz DP vred, potem je s slovenskim krosom nekaj hudo narobe :grim

Mogoče si se pa le ustrašil ko si videl, kaj se je zgodilo s tvojim kolegom iz krosa, ki se je bojda napihoval podobno, kot ti :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, kaj naj ti rečem...vsem krosistom kapo dol, kar se mene tiče, ampak...

Če vas v Akrapoviču nabija starček (naj mi oprosti izrazu) Juhant, brez treninga in kondicije in to z tekmovalci iz DP vred, potem je s slovenskim krosom nekaj hudo narobe :grim

Mogoče si se pa le ustrašil ko si videl, kaj se je zgodilo s tvojim kolegom iz krosa, ki se je bojda napihoval podobno, kot ti :blush:

Katerega pa misliš?

V četrtek na treningu tistega mogoče misliš?

Ali pa tistega ki je padel na dirki v ciljni skok pol je govora o meni,bom mal počival pol pa naprej.

Nisem se nič ustrašil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, kaj naj ti rečem...vsem krosistom kapo dol, kar se mene tiče, ampak...

Če vas v Akrapoviču nabija starček (naj mi oprosti izrazu) Juhant, brez treninga in kondicije in to z tekmovalci iz DP vred, potem je s slovenskim krosom nekaj hudo narobe :grim

Mogoče si se pa le ustrašil ko si videl, kaj se je zgodilo s tvojim kolegom iz krosa, ki se je bojda napihoval podobno, kot ti :blush:

Za Juhanta pa tole.

Za Juhanta pa malo poglej njegovo preteklost.

Pa ne rečt da ne trenira,vsi govorite da nič ne trenirate srečamo pa vas vsepovsod kjer je kaj odprto za trenirat. :BUA:

post-5758-1115729449.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

po pm-ih se zmente,tukej pa lepo o supermotu 2005 :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po slikah sodeč sem opazil da ste kar uživali na dirki.Čestitke vsem ki ste se dobro odrezali.

Upam da se vam bom na naslednjem državnem prvenstvu lahko pridružil tudi jast.

GUMY tebi pa čimprejšnje okrevanje.

Čestitam Aleš alias bajs :worship: :worship: :worship:

Ali je prehod s Honde na KTM osebne ali sponzorske narave?

V DP ni v 450 nobene Huse več, kako pa kaj to zgleda intrnacionalno? (dober teden nazaj je z oljem poplavil Grobnik dirkalni tovornjak, v MS pa Husa :cry: )

Vem, da je bila na isti datum v BG tudi CHD dirka za Balkansko prvenstvo - a ima to s EP supermoto še kakšno drugo povezavo razen datuma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam Aleš alias bajs  :worship:  :worship:  :worship:

Ali je prehod s Honde na KTM osebne ali sponzorske narave?

V DP ni v 450 nobene Huse več, kako pa kaj to zgleda intrnacionalno? (dober teden nazaj je z oljem poplavil Grobnik dirkalni tovornjak, v MS pa Husa  :cry: )

Vem, da je bila na isti datum v BG tudi CHD dirka za Balkansko prvenstvo - a ima to s EP supermoto še kakšno drugo povezavo razen datuma?

Prehod iz honde na KTM ni bil ne sponzorske ne osebne narave. Impresionirali so me lanskoletni rezultati na našem DP,saj je bil KTM navkljub močni konkurenci

Husqvarne najuspešnejši v skupnem seštevku :lol1:

Husqvarna se drugače na mednarodnih dirkah drži kar na vrhu kar lahko tudi vidiš na rezultatih iz svetovnega prvenstva(glej youthstream.com).

Kaj se je na ta datum dogajalo v Bolgariji(BG) ne vem,ker mi smo bili v Romuniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da smo cestno-hitrostni dirkači boljši: celo svetovnega prvaka smo imeli, v motokrosu pa mislim, da ga Slovenija še ni imela  :hmm:  :P 

(Če se motim. se opravičujem)

Jaz sem tu bolj bos - kdo je bil svetovni prvak iz Slo/Yu? Hvala za info že vnaprej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Igorja Jermana v world endurance prvenstvu! Vozil je za ekipo Zongshen Suzuki leta 2003! :OK: :worship: :worship: :worship:

Pa mediji vseeno niso nič kaj poročali!!!! :angry2: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Igorja Jermana v world endurance prvenstvu! Vozil je za ekipo Zongshen Suzuki leta 2003!  :OK:  :worship:  :worship:  :worship: 

Pa mediji vseeno niso nič kaj poročali!!!!  :angry2:  :angry2:  :angry2:

Točno tako :OK:

Ja sym, a nis še za Jermana slišu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako  :OK:

Ja sym, a nis še za Jermana slišu  :P

Kruta realnost, še tisti, ki se malo bolj zanimajo za motociklizem, ga ne poznajo in ne vedo da je bil svetovni prvak :doze: pa, da bi rekel, da je bilo to pred leti in ga mladi ne poznajo ojej :doze: :doze: :hmm: kdo je pa Zahovič pa vem še jaz pa me košarka niti malo ne zanima :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kdo je pa Zahovič pa vem še jaz pa me košarka niti malo ne zanima :lol:  :lol:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Igorja Jermana v world endurance prvenstvu! Vozil je za ekipo Zongshen Suzuki leta 2003!  :OK:  :worship:  :worship:  :worship: 

Ups, pozabu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bajs čestitke za odličen rezultat. :worship:

Mimogrede, a si že kej vozu v Logatcu?

Evo pa še slika toče iz MS:

toca1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bajs čestitke za odličen rezultat.  :worship:

Mimogrede, a si že kej vozu v Logatcu?

Evo pa še slika toče iz MS:

toca1.jpg

Bil sem v Logatcu med prazniki,ampak je bila proga rezervirana za testno ekipo mercedesa.Tko da sem obrnil in šel trenirat v Kranj pred ISKRO z Žigatom Logarjem.Moram rečt, da me je kar mal presenetla velikost parkirišča.Sam na ROBNIKE je treba mal pazit.

Jutri bom mal poklicaj v Logatec če se bo dal kej zment,ker bo mislim da kar lepo vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem v Logatcu med prazniki,ampak je bila proga rezervirana za testno ekipo mercedesa.Tko da sem obrnil in šel trenirat v Kranj pred ISKRO z Žigatom Logarjem.Moram rečt, da me je kar mal presenetla velikost parkirišča.Sam na ROBNIKE je treba mal pazit.

Jutri bom mal poklicaj v Logatec če se bo dal kej zment,ker bo mislim da kar lepo vreme.

Aleš najprej čestitke ob dobri uvrstitvi! Nalepke so gotovo šle za med, upam da ti niso vsi mehaniki ušli na Romunke :004 .

Če boš uspel dobiti termin v Logatcu, prosim če sporočiš tudi Žigu.

Slike iz treninga v Kranju si lahko ogledaš na Bencin Adrenalin.

Slike iz dirke v Murski pa tukaj: Dirka SM Murska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje a bi se zmenil za kakšen termin v Logatcu?

Če bi se dalo med vikendom, bi men najbolj odgovarjal oz. popoldne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!