Skoči na vsebino

SUPERMOTO 2005


spidy

Priporočene objave

Pa še kakšen bi se najdu, ki razmišlja, da bi nehal. Samo zdej je o tem absolutno prezgodej govort. Tut za letos je že bolj ubogo zgledal, pa se nas kar nekaj nabral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je res v Kamniku vstop prost?

Neverjetne zgodbe :eek:

Popravljeno . Popravil CAPIROMZY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej bom pa jaz  povedov.

Organizacija v Srbiji svaka čast. :worship:

Da o nagradah sploh ne govorimo,kaj šele o pokalih.

O točkah je pa takole.V Turčijo na zadnjo dirko grem z prednjostjo desetih točk,

saj je trenutno drugouvrščeni Shruf v prvi vožnji končal na

četrtem mestu,drugo vožnjo pa na drugem.S tem mi je malo olajšal delo v Turčiji,

vendar prvemu mestu se zaradi tega nikakor ni odrekel in mislim da bo še zanimivo.

Pa še to.Hvala Benotu in seveda vse čestitke tudi njemu za tretje mesto.

Pa da na Mihata Barleta ne pozabim,ker mislim da se je tudi on močno nagaral in napacal da je dosegel deveto mesto. :OK:

:worship: :worship: :worship: Bravo Aleš ti si car :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V takih razmerah ne moraš biti car.Sam čimprej se moraš pobrat ko padeš.

Ja,da ga tkole peleš, morš bit pa že "DOCTOR" ne sam car!!! :worship: :worship: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene neki zanima za nasledn let namreč:

Slišu sm, da nej bi "naš" Škoro (na sliki 1 - brez las) dokončno prenehu z dirkami. Na dirki v Ptuju je doživu tut spektakularen padec in je bil šivan na komolcu. Če neha Škoro, je tut Bagra (na sliki 2) neki najavu da ne ve, če bi še dirku - pač primorska naveza  :)  Potem berem, da prodaja svoj motor Toni Podobnik ter prav tako Gregor Milošič.

Kaj bojo res vsi nehali  :?  Ma kdo kej več informacij?

Toni je že večkrat rekel, da bo nehal, pa se je hvala bogu premislil. Lahko bi rekli, če bo Toni nehal, potem bo gotovo še Langus - gorenjska naveza.

Mogoče se pa fantje starajo .) . Ampak po padcu pa res ni treba odnehat, ane Jože?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal vam sporočam, da z dirko "ALLSTARS" v Kamniku 25.9.2005 ne bo nič.

Z moje strani sem sestavil pravilnik tekmovanja in sicer: dirke bi se udeležil 1 in 2 uvrščeni iz vsake kategorije (minimoto, scooter, SM 450,  450 open,  Tomos) v slučaju pa, da vozniki ne bi želel nastopiti, se gre po lestvici dol 3 in 4 ....popolni se lahko še z vip vozniki, katere imamo že na listi... Tomos bi  brezplačno posodil 10 vozil - organizator pa bi moral podaljšal tekmovalni dan za cca 1 uro (potekali bi prosti treningi, superpoll, tekmovanje). Popestril bi se  tekmovalni dan in elegantno zaklučili letošnjo sezono....Žal iz organizatorjeve strani ni bilo pozitivnega odgovora, kar ga delno tudi razumem (dodatni stroški za nekaj kar ni potrebno). ZELO MI JE ŽAL  <_<

Čakte no, pa ne tako hitro odnehat. Saj se lahko ta dirka naredi čisto posebej, recimo v Logatcu. Pa se naredi tako kot smo prvotno debatirali - s kvalifikacijami. Na koncu se udari še kakšen freestyle (s svojimi motorji) pa imamo spektakel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toni je že večkrat rekel, da bo nehal, pa se je hvala bogu premislil. Lahko bi rekli, če bo Toni nehal, potem bo gotovo še Langus - gorenjska naveza.

Mogoče se pa fantje starajo  .) . Ampak po padcu pa res ni treba odnehat, ane Jože?

Ma kdo se stara?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega ne počet doma :grrr  :grrr  :worship:  :worship:

Če pa že na skrivaj kje probavaš, nej bo pa en zravn, da te bo iz morebitnega neprijetnega slučaja iz asfalta odlimu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!