Skoči na vsebino

SUPERMOTO 2005


spidy

Priporočene objave

Tko, začel so ptički pet, bejbe mehnmanj kot da že popke kažejo, zdej pa ljudstvo, če bo šu kteri kadar kam kej trenirat, nej pove da se prdružm na stezi oz. parkplacu ali kjerkol kjer bi se dalo mal vozit. Ker mi primankuje filinga za Supermoto še vedno :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem jih pa naklofal komaj 30 in vse skupaj je kar čudno, nobenga občutka, ne dobrega ne slabega, edino kar vem je de motor gate trga :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem jih pa naklofal komaj 30 in vse skupaj je kar čudno, nobenga občutka, ne dobrega ne slabega, edino kar vem je de motor gate trga :devil:

Ma sam da trga! :yea2: :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj pa nč ne trga, čaka nouga lastnika v garaži, poservisiran, z novimi gumami in lepo očeden!

Ne vem če ga ta vikend ne bom mal mogu zapelat po cesti.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj pa nč ne trga, čaka nouga lastnika v garaži, poservisiran, z novimi gumami in lepo očeden!

Ne vem če ga ta vikend ne bom mal mogu zapelat po cesti.... :rolleyes:

Hm tiste gume nč kej nove ne zgledajo!

Al pa sm zamenu motor pa ta ni bil tvoj. v tem primeru ignorirej.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, nouga že najdu, sam cekini nekak ne cinglajo preveč naglas.

Upam, da bom uspel nastrgat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OBVESTILO GLEDE DIRKE

Komisija za hitrostni motociklizem je obravnavala spremebbo koledarja in po pogovorih z organizatorji sprejela

Sklep CHD-08/05-03-10/01: Koledar dirk za DP 2005 se spremeni, kot sledi:

Dirka vpisana pod št. SMST-01 bo organizirana 08.05.2005 v organizaciji PVC M. Sobota v M. Soboti in ne v Kamniku v organizaciji AMD Sitar Dunlop racing kot je bilo določeno prvotno.

Dirka vpisana pod št. SMST-02 bo organizirana 22.05.2005 v organizaciji AMD Sitar Dunlop racing v in ne v M. Soboti v organizaciji PVC M. Sobota kot je bilo določeno prvotno.

Dirka vpisana pod št. SMST-06 bo organizirana 10.07.2005 v organizaciji PVC M. Sobota v M. Soboti in ne 04.09.2005 kot je bilo določeno prvotno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da so se dirke datumi dirk mal spreminjali in prirejali,a slučajno ima kdo koledar celotne sezone,pa če se le da da je najbolj nov.že vnaprej se lepo zahvaljujem. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grrrrrr pa ne 10.7. :slap: pa tko všeč mi je bil koledar... no,bo že :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bajs kako je blo kej na 1. dirki Triveneto S KTM-om??

Dej mal poročej, ker uradne internetne strani nič kej ne pišejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo v ponedeljek malo potrenirat na primer v Poreč?

Uf, če bo lep vreme, pa če bo motor do takrat uštiman... te pa pihnem na PM

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da so se dirke datumi dirk mal spreminjali in prirejali,a slučajno ima kdo koledar celotne sezone,pa če se le da da je najbolj nov.že vnaprej se lepo zahvaljujem. :hmm:

Tole naj bi bilo po zadnjih spremembah:

8.5. Murska Sobota

22.5. Kamnik

12.6. Logatec

26.6. Ptuj

10.7. Murska Sobota

28.8. Zagorje

11.9. Logatec

25.9. Brnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nevem kak misli bit na ptuju <_<  ker je asfalt tak masten :(

Za SM podlaga s slabim ali neenakomernim oprijemom niti ni toliko problematična, ker se ovinke vozi drseče (kdor pač obvlada), bolj je to neprijetno za preostali klasi (minimoto in skuter), vendar pa so dirke na Ptuju že bile, pa je kar šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bajs kako je blo kej na 1. dirki Triveneto S KTM-om??

Dej mal poročej, ker uradne internetne strani nič kej ne pišejo.

Ja moram rečt da je bila prva dirka treveneto letos kar zanimiva saj h ktm-u nisem prestopil samo jast,ampak tudi vam vsem znani :yea2: Cristiano Medizza :yea2: ,katerega smo videli tudi na Slovenskem prvenstvu.Tako so vsi pričakovali da bo prva dirka ena velika vojna kot se je to za treveneto izkazalo že lansko leto.Ne samo midva namreč tudi nekaj drugih pilotov je zamenjalo svoj team tako da je bilo zelo pestro,kar pa so gledalci okusili tudi že na prvem štartu pri katerem si je pri zapletu v ospredju potrgal ramenske vezi lanski prvak v kategoriji do 450ccm.

S KTM-om sem zelo zadovoljen :OK: ,še bolj pa s svojo novo ekipo v kateri ne primankuje volje po delu,zato mislim da se bo to leto dalo kaj narediti tudi na napredku.Vozim kategorijo do 450ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Treningi bodo samo manjka prostovoljcev

za pripravo proge.

sobota 23.april 2005 eksibicijska krožna dirka

na ovalu nogometnega stadiona Domžale

Prezentacija MINIMOTA,SUPERMOTA in PREDVOJNi

MOTORJI.

Še en način promocije moto športa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!