Skoči na vsebino

SUPERMOTO 2005


spidy

Priporočene objave

A KDO VE MOGOČE NA AMZS.SI JE PRAVILNIK ZA PRVO DIRKO DP SUPERMOTO SKUTER 8.5.2005 KI BO V Murski Soboti

Štartnina znaša 15.000 sit ali ni bilo letos prvotno dogovorjeno, da se štartnina zniža na 10.000sit če kdo ve naj prosim objasni kaj se naša zveza gre spet :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A KDO VE MOGOČE NA AMZS.SI JE PRAVILNIK ZA PRVO DIRKO DP SUPERMOTO SKUTER 8.5.2005 KI BO V Murski Soboti

Štartnina znaša 15.000 sit  ali ni bilo letos prvotno dogovorjeno, da se štartnina zniža na 10.000sit če kdo ve naj prosim objasni kaj se naša zveza gre spet :BUA:  :BUA:

Štartnino, ki je v maximalnem znesku 15.000 Sit določi AMZS Se pravi: AMZS postavi mejo, koliko lahko organizatorji NAJVEČ lahko poberejo iz štartnine. Od vsakega organizatorja posebej pa je potem odvisno ali bo štartnino določil po ceni 15.000, 10.000, 5000,.... lahko pa bi bila tudi gratis, seveda pa tega ne bvomo doživeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej sestanek je bil. Občutek dokaj dober za moje pojme, dovolj dirk, novi organizatorji, tudi nekaj novih tekmovalcev bo, obeta se nižja štartnina, vsaj na nekaterih dirkah ( hura za Orjake). Okvirni koledar pa je takle:

8.5. Kamnik

22.5. Murska Sobota

12.6. Logatec

26.6. Ptuj

28.8. Zagorje

4.9. Murska Sobota

11.9. Logatec

25.9. Brnik

ZARADI TEGA SEM OMENIL ŠTARTNINO JA ITAK, ČE JE DOLOČENO OD 5000 DO 15000 DA BO NAJVEČ BLO PA JE REČENO NA SESTANKU MAX.10.000SIT LETOS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZARADI TEGA SEM OMENIL ŠTARTNINO JA ITAK, ČE JE DOLOČENO OD 5000 DO 15000 DA BO NAJVEČ BLO PA JE REČENO NA SESTANKU MAX.10.000SIT LETOS

Edino pri Orjakih se je Trifoni zavezal, da ko bo organizacija s strani Orjakov, da bo nižja štartnina, to je pa vse. In to je dogovor. Sej je Gumy lepo napisal:... NA NEKATERIH DIRKAH (bravo Orjaki), kar pa ne pomeni na vseh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi si želimo nižje štartnine ampak sigurno je preveč tvegano administrativno še znižati maximum, vsaj dokler primanjkuje organizatorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo smo doma, blo je fino, Jure je pokasiral en otečen gleženj, pa pravi da bo do druzga tedna že OK. Jure slikeeee!

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja evo me. Pokasiral sem zvin gležnja :angry2: , ampak sem potem naredil še ene 3 fure, dokler mi (verjetno zaradi padca) ni dokončno spustila guma -nekaj jo je prepičilo. Zvečer so me lepo oskrbeli na urgenci (luštne sestre so, ni kej :OK: ) Drugače je blo fulll dobr včer, smo mel še dva Avstrijca, evo nekaj utrinkov z Gumyeve vožnje sledijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!