Skoči na vsebino

Abolicija


KeC

Priporočene objave

V pripravi je zakon o aboliciji. S tem zakonom, naj bi "pomilostili" velik del prekrškarjev, ki čakajo na obravnavo na sodiščih. Kar se tiče prometa zakon naj ne bi aboliral tistih z previsoko stopnjo alkohola v krvi, tistih ki so vozili pod vplivom mamil in še nekaj ostalih težjih prekrškov. Ostali se lahko nadejamo tega da nam bo država pogledala skozi prste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda a bodo oprostili tudi tiste, ki so že bili spoznani za kriva pa niso plačali :hmm:

lepo bi blo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni fer do plačnikov, za prekrškarje je pa mana z neba.

Ker nimam nič za plačat, me prav malo briga, ampak drugače mi pa ni všeč predlog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, moj predlog: VSI majo cajt plačat do 31.12.2004, ostalim se šteje kazen po novem zakoniku :grim

Pomoje bi se grebli na salterjih, kiri bo prej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, moj predlog: VSI majo cajt plačat do 31.12.2004, ostalim se šteje kazen po novem zakoniku :grim

Pomoje bi se grebli na salterjih, kiri bo prej :OK:

:OK:

to bi bilo lahko usodno za slovensko ekonomijo...bi se toliko ljudi odločlo dvignit svoje prihranke v zelo kratkem času da bi se lahko finančni sistem zlomil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Evo danes naj bi vlada sprejela odlok o aboliciji, kjer naj bi "odpustili" večji del zadev ki so sedaj pred sodnikom za prekrške.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes naj bi vlada sprejela odlok o aboliciji, kjer naj bi "odpustili" večji del zadev ki so sedaj pred sodnikom za prekrške.

Das ist eine grosse šwajneraj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor za koga. Meni ustreza. Pa brez skrbi zadeva je bila vzgojna :D

Da se zastopimo. Nič vam nišem fovš ali privoščljiv kar se tiče plačila ali neplačila kazni. Edina posledica tega bo le za drobiž več porabljenega denarja iz davka, ki ga med drugim plačam tudi jaz, namesto iz teh kazni. Na to nimam vpliva in imam iste tiste bolečine, o katerih sprašuje Sym.

Moteče je to, da se to nesposobno sodstvo na tak način rešuje zaostankov, za katere so krivi sami in s tem podpirajo lastno nedelavnost! In če so sposobni pomesti pod preprogo te zadeve, so sposobni isti narediti še s kakšnimi drugimi stvarmi. To je tisto, kar me jezi in moti. No jeziti se bo počasi treba nehati, ker škodi lepoti. Mogoče bi bilo treba začeti podpirati kakšne direktne akcije? Saj pravijo razni psiho čistilci, spravite jezo ven iz sebe, ooooooooommm in tresk bum variante... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abolicija ???

jaz sem že plačal, tak da qrc, sicer bo pa to veljalo le za majhne prekrške, za tiste, ki so povzročili telesne poškodbe (hude) drugi osebi to sploh ne pride v poštev ...

je pa takšnih malih prekrškov, ki bi jih naj zajela abolicija menda okrog 100.000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abolicija

Abolicija...

Abolicija.......

A ni to blo nekaj s sužnji v zvezi?

lp, Kunta Kinte (pjan ko mamba)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem odločno proti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kaj kurac......kdor je zajebal.....naj še lepo plača!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bem ti nesposobno,dvolično,korumpirano ...... itd sodstvo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na TTX prebral, da bo abolicija tudi za tiste, katere kazen bi čakalo 5 in več kazenskih točk.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet bodo glumci in zavlačevalci dobro skoz pršli! :D

Pa še z državnim žegnom! :worship:

Lep zgled, ni kaj! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry2:

Res lep zgled. Nobene kazni ne več ne bom plačal. Nikol. :angry:

Zahteval bom abolicijo. Tko. In če ne, bom razstrelil pol mesta. Ker krivice pa jaz že ne bom prenašal !! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!