Skoči na vsebino

Alfa romeo 159


jose

Priporočene objave

Men do zdaj tile italjančki niso bli nč vseč... :closedeyes: Ampak tale alfa :kva2: Na rtl-u gledu predstavitev... Sam hvaljo jo :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men do zdaj tile italjančki niso bli nč vseč... :closedeyes: Ampak tale alfa :kva2: Na rtl-u gledu predstavitev... Sam hvaljo jo :wub:

vedno ko pride neka nova je tako .) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alfa 159 mi je všeč, a predraga glede na konkurenco.

da. dizajn je fenomenalen. ponavadi mi zadki pri alfi niso najbolj všeč, tuki ga pa sploh ne opazim... glede cene... tko kot pri vsaki stvari-tolk ne bi dal zanjo, tud če bi mel. Dal bi recimo ene 3,7mio... recimo... ostalo se tkntk samo blagovna znamka plača...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da. dizajn je fenomenalen. ponavadi mi zadki pri alfi niso najbolj všeč, tuki ga pa sploh ne opazim... glede cene... tko kot pri vsaki stvari-tolk ne bi dal zanjo, tud če bi mel. Dal bi recimo ene 3,7mio... recimo... ostalo se tkntk samo blagovna znamka plača...

:slap: :slap: :slap:

Za tak denar še golfa ne dobiš?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 let pozneje...

Živjo,

 

si kdo od fprumašev lasti Alfo 159 1.9 JTD? 

 

lp

mz

ima jo moj sodelavec ... zdej kolk ga je full dobr kolega nategnu ne vem ... je pa moral - kilometre lahko vprašal ker sem pozabil samo so se mi zdeli majhni - menjat turbino ... jtd 19 16v 140 cavallov ...ga je kar malo stisnilo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

 

si kdo od fprumašev lasti Alfo 159 1.9 JTD? 

 

lp

mz

mam 156 tko, da sam posredujem info o 159ki..... :D  motorji nj bi laufal, pa sj JTD so načeloma good.... začetna serija je imela probleme z volansko letvijo (do 2007) kakšna roka spredaj pa tut spusti predčasno, čeprv je baje bolš kot pri 156 :D :D alfa k alfa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam 2006 letnik 1.9 150km, kupljena od 1. lastnika z 81k km, trenutno jih ima 142k, od 95k naprej čipirana...do sedaj še vse brez večjih problemov  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za info :)

 

Neki bom mogu kupit, pa mi je tale alfica padla v oči, ali pa nova laguna 2.0 dci..... štajerc bi reku, čuj nea vem :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za info :)

 

Neki bom mogu kupit, pa mi je tale alfica padla v oči, ali pa nova laguna 2.0 dci..... štajerc bi reku, čuj nea vem :)

pol že bočš alfo kot reno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol že bočš alfo kot reno...

če bi bila zunanjost alfe in armaturka lagune, nebi mel problemov :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne kupuj 2.4 jtd..

 jes jes dbest je 1.9 JTD M oziriroma novejši 2.0 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se nagibam k 1.9 jtdm

sestrojebec je JTDm mel za služben avto 2 leti...... avto laufal brezhibno, mislem da tut žarnca ni crklna :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izredno hvaležna koćija,če je znana zgodovina.

Jp... problem je v tem, da jih je večina uvoženih, Km zavrteni, servisna zgodovina je en velik uprašaj...in posledično dobiš jajca :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...baje dpf filter rad nagaja, oz. so problemi z njim povezani...baba čula ded reko...

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!