Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 4 minutami, Snecer pravi:

jadranka je bila mirna, kjub 1000čim motoristom, oujeee

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

jadranka je bila mirna, kjub 1000čim motoristom, oujeee

Danes že, včeraj pa v prvem križišču za Jadranovo bel motor na tleh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, poggy pravi:

Danes že, včeraj pa v prvem križišču za Jadranovo bel motor na tleh...

a nisi mogu mižat, in zakaj nisi prej odrinu od doma? :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak vazn, da majo ob  polnoci  radar  pred Grosupljem  na  avtocesti,  kjer je  delo  na  cesti, pa  80.  Tm se jih ful razsuje!!!  :slap:  Kaki kekci so, ne  mors verjet!

Popravljeno . Popravil DinDiin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DinDiin pravi:

Ampak vazn, da majo ob  polnoci  radar  pred Grosupljem  na  avtocesti,  kjer je  delo  na  cesti, pa  80.  Tm se jih ful razsuje!!!  :slap:  Kaki kekci so, ne  mors verjet!

Kekec je heroj. Ti si pa ena navadna jokica. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brihtni pa so na mejah a ne, zakonodaja je tok fajn, če lahko vsak člen sebi v prid obrnejo :P

 lepo ti napišejo 52 člen... a ti greš mimo po 53 členu 3.in 4. odstavek :(

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 9. 2017 ob 10:45, DAMI34 pravi:

brihtni pa so na mejah a ne, zakonodaja je tok fajn, če lahko vsak člen sebi v prid obrnejo :P

lepo ti napišejo 52 člen... a ti greš mimo po 53 členu 3.in 4. odstavek :(

 

Si bil poleg in slisal, kaksen prekrsek je policist ocital motoristu ali samo nekaj nabijas? 

Ob 24. 9. 2017 ob 11:03, DinDiin pravi:

Imas prav, res niste heroji. 

Stisni se k mamici. Pa nos naj ti obrise. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Borutt pravi:

Si bil poleg in slisal, kaksen prekrsek je policist ocital motoristu ali samo nekaj nabijas? 

 

ne vem nism bil, pa vem da en moj prjatu tut ni bil, ko so meni nekaj očitali, mi je pa rekel, kaj na rečem obmejnemu policistu in sicer, da naj opravlja svoje delo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, DAMI34 pravi:

ne vem nism bil, pa vem da en moj prjatu tut ni bil, ko so meni nekaj očitali, mi je pa rekel, kaj na rečem obmejnemu policistu in sicer, da naj opravlja svoje delo :P

 

In tako iz nekega neznanja in ne prisotnosti nastane zgodbica, katero ta laik siri, kot sveto resnico, med  senzacionalizma lacno rajo. 

Pusti zakonodajo in postopke pri miru. Ker pac niso zate.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Borutt pravi:

In tako iz nekega neznanja in ne prisotnosti nastane zgodbica, katero ta laik siri, kot sveto resnico, med  senzacionalizma lacno rajo. 

Pusti zakonodajo in postopke pri miru. Ker pac niso zate.  

a si bil ti zraven? Ker v nasprotnem samo ugibaš, in ne zakonodaja je tudi za navadno rajo, ne pa samo za pisalce položnic.

:ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

a si bil ti zraven? Ker v nasprotnem samo ugibaš, in ne zakonodaja je tudi za navadno rajo, ne pa samo za pisalce položnic.

:ras:

Zacel si nabijati, da je policist napisal napacen clen. Torej pojasni, zakaj je napisal napacen clen in, katerega bi moral. Ker ocitno ves vec, kot policist. 

Ampak ze vnaprej vem, da ne bos nic pojasnil, ker pac nic ne ves. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Borutt pravi:

Zacel si nabijati, da je policist napisal napacen clen. Torej pojasni, zakaj je napisal napacen clen in, katerega bi moral. Ker ocitno ves vec, kot policist. 

Ampak ze vnaprej vem, da ne bos nic pojasnil, ker pac nic ne ves. 

sem že napisal 53 člen 3 in 4 odstavek (vožnja mimo), točno tistega po katerem si ti druge učil, da imajo pravico na meji mimo stoječe kolone, ali se motim?

Če se potem povej, kaj si učil....

Sicer pa baje ima "mali modri inkasant" samo manjverdnosten kompleks in pa alergijo na motoriste. :D

To sem zvedel, brez da bi bil zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

sem že napisal 53 člen 3 in 4 odstavek (vožnja mimo), točno tistega po katerem si ti druge učil, da imajo pravico na meji mimo stoječe kolone, ali se motim?

Če se potem povej, kaj si učil....

Sicer pa baje ima "mali modri inkasant" samo manjverdnosten kompleks in pa alergijo na motoriste. :D

To sem zvedel, brez da bi bil zraven.

Sem ti ze takoj napisal, ce si bil zraven in slisal, kaj je policist ocital motoristu. Preberi si. Ker vem, da takoj pozabis. 

In, ker nisi bil zraven, ne ves, kaksen prekrsek je policist ocital motoristu. Ampak ti vseeno nabijas o neki voznji mimo. 

V primeru premikajoce kolone ne gre za voznjo mimo. Bo slo sedaj ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Sem ti ze takoj napisal, ce si bil zraven in slisal, kaj je policist ocital motoristu. Preberi si. Ker vem, da takoj pozabis. 

In, ker nisi bil zraven, ne ves, kaksen prekrsek je policist ocital motoristu. Ampak ti vseeno nabijas o neki voznji mimo. 

V primeru premikajoce kolone ne gre za voznjo mimo. Bo slo sedaj ? 

Pvič izogibaj se žaljenju in opisovanju mene, povej, kje je kaj narobe in odgovori, kaj sem te vprašal?

Kaznoval ga je po 52 členu, prehitevanje kolone, kar jaz vem in upam da tudi ti, če se vsa kolona ne premika hkrati istočasno ni premikajoča, ampak se premika samo po en avto, zato je kolona stoječa. FIZIKA Niti ni podan noben termin in ustrezna pojasnitev v tako opevani nezmotljivi zakonodaji, kdaj velja kolona za stoječa, a je tu časovni interval, koliko vozil mora stati, koliko se lahko kak cm premakne itd...

Zakonodaja je dvoumna v tem primeru, saj si lahko "pametni mali" dovoli napisati marsikaj očitno. Voznik motorja pa ni prehiteval kolone ampak je vozil mimo. 53člen.

http://vsebovredu.triglav.si/na-poti/motorist-v-koloni

izvleček: Slovenski zakoni dovoljujejo motoristu (vozniku enoslednega motornega vozila), da pelje mimo stoječe kolone – če se lahko varno vrne nazaj na vozni pas.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, solorider pravi:

ne boš ga prepričal... :kva2:

sej ga nočem, on hoče ostale prepričat, da smo budale :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

Pvič izogibaj se žaljenju in opisovanju mene, povej, kje je kaj narobe in odgovori, kaj sem te vprašal?

Kaznoval ga je po 52 členu, prehitevanje kolone, kar jaz vem in upam da tudi ti, če se vsa kolona ne premika hkrati istočasno ni premikajoča, ampak se premika samo po en avto, zato je kolona stoječa. FIZIKA Niti ni podan noben termin in ustrezna pojasnitev v tako opevani nezmotljivi zakonodaji, kdaj velja kolona za stoječa, a je tu časovni interval, koliko vozil mora stati, koliko se lahko kak cm premakne itd...

Zakonodaja je dvoumna v tem primeru, saj si lahko "pametni mali" dovoli napisati marsikaj očitno. Voznik motorja pa ni prehiteval kolone ampak je vozil mimo. 53člen.

http://vsebovredu.triglav.si/na-poti/motorist-v-koloni

izvleček: Slovenski zakoni dovoljujejo motoristu (vozniku enoslednega motornega vozila), da pelje mimo stoječe kolone – če se lahko varno vrne nazaj na vozni pas.

 

Moras res cisto vsako stvar zasrati s tem tvojim pametovanjem in uzaljenostjo ?

Nabijas in nakladas, pa nimas najmanjsega pojma, kaj je policist motoristu ocital. 

In sedaj pises neke gluposti, kdaj se kolona premika. Se ti sploh zavedas, da cel svet bere te tvoje brihtole ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

sej ga nočem, on hoče ostale prepričat, da smo budale :D

 

lahko smo budale... samo 53. člen je pa še vedno isti. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Borutt pravi:

Moras res cisto vsako stvar zasrati s tem tvojim pametovanjem in uzaljenostjo ?

Nabijas in nakladas, pa nimas najmanjsega pojma, kaj je policist motoristu ocital. 

In sedaj pises neke gluposti, kdaj se kolona premika. Se ti sploh zavedas, da cel svet bere te tvoje brihtole ?

 

spet žališ? Ne obvladaš normalne komunikacije?

prov, zmagu si, ne da se mi s tabo nabijat....aja kolona na meji je še vedno stoječa :ras: torej gredo vozniki samo mimo po 53 členu in ne prehitevajo kolone po 52 členu.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zacetku se mi je  se zdel, kaj  hoce  borutt  dopovedat,  ampak s  takim nacinom  komunikacije,  kot ga ima  je cist  zabluzil. Tko da  brezveze, sam  se  za prcat, ce se  komu da,  ker  nima smisla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!