Skoči na vsebino

Kazenske točke


a79

Priporočene objave

so spremenili, do sedaj je blo obvezno in si dobil napotnico, ko si zbral 13 pik ali več, sedaj pa je po želji, če jih maš 4 ali več

Od kdaj so pa sremenili in kje to piše? Namreč sam sem jih zbral ravno 13- vključno z včerajšnimi 5 +250 polovička za naselje 76km/h v vasi izven Bovca. -Pizda pa to je res noro!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj so pa sremenili in kje to piše? Namreč sam sem jih zbral ravno 13- vključno z včerajšnimi 5 +250 polovička za naselje 76km/h v vasi izven Bovca. -Pizda pa to je res noro!

Nor si ti ! ! :devil: po naselju 76 Km/h + ca 5 Km/h odbitka = 81 Km/h Po števcu sigurno 90 Km/h ! :headbang: :headbang:

Ps; tebodo že naučili !! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj so pa sremenili in kje to piše? Namreč sam sem jih zbral ravno 13- vključno z včerajšnimi 5 +250 polovička za naselje 76km/h v vasi izven Bovca. -Pizda pa to je res noro!

Ah, noru si ti, k si za 50% prekoracu hitrost...

Res, kje to pise, o tej spremembi mislm??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nor si ti ! ! :devil: po naselju 76 Km/h + ca 5 Km/h odbitka = 81 Km/h Po števcu sigurno 90 Km/h ! :headbang: :headbang:

Ps; tebodo že naučili !! :whistle:

ja, ker to pa je res neverjetna hitrost... mi kaj. wallbash.gif

sploh ko ni kilometer naprej in nazaj žive duše ali pa ravno 2 metra pred tablo za konec naselja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ker to pa je res neverjetna hitrost... mi kaj. wallbash.gif

sploh ko ni kilometer naprej in nazaj žive duše ali pa ravno 2 metra pred tablo za konec naselja.

ampak če ni žive duše, kdo ga je pa pol nameril, ustavil in kaznoval? Pismo, fantje, mal je treba oči met odprte ... sej jih nimate sam zato, da škilite z njimi med orgazmom :lol1:

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj so pa sremenili in kje to piše? Namreč sam sem jih zbral ravno 13- vključno z včerajšnimi 5 +250 polovička za naselje 76km/h v vasi izven Bovca. -Pizda pa to je res noro!

Enako tud jst dubu...sam da sm meu namerjeno 77km/h... :D pa 5 kazenskih... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 z motorjem in 3 z avtom

A kdo ve kako in kdaj se točke brišejo?

Vsak ma neko svojo teorijo :)

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 z motorjem in 3 z avtom

A kdo ve kako in kdaj se točke brišejo?

Vsak ma neko svojo teorijo :)

Men je policaj reku da se mi zbrišejo po treh letih. Zdej ali se samo ena zbriše ali pa vse pa ne vem :rolleyes:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je policaj reku da se mi zbrišejo po treh letih. Zdej ali se samo ena zbriše ali pa vse pa ne vem :rolleyes:.

Ali po treh letih od zadnjega prekrška?

Ali po treh letih od prvega prekrška?

Po mojih informacijah naj bi se zbrisalo 4 ali 5 točk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali po treh letih od zadnjega prekrška?

Ali po treh letih od prvega prekrška?

Po mojih informacijah naj bi se zbrisalo 4 ali 5 točk

Po treh letih od prekrška. Če si 1.1.2007 naredil prekršek in dobil 3 točke, se bodo 1.1.2010 te 3 točke brisale. Ostale pa bodo vse ostale točke, ki si jih zbral kasneje...

Torej kazenske točke se izbrišejo po treh letih, ko ste jih pridobili. Ne izbrišejo se vam vse, ampak samo tiste, ki jih je zapadel rok 3 let.

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po treh letih od prekrška. Če si 1.1.2007 naredil prekršek in dobil 3 točke, se bodo 1.1.2010 te 3 točke brisale. Ostale pa bodo vse ostale točke, ki si jih zbral kasneje...

D.

Ali si v svojo trditev siguren? Meni je bilo rečeno da se brišejo tri leta od izreka kazni in ne od datuma dejansko storjenega prekrška.

lp Jest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si v svojo trditev siguren? Meni je bilo rečeno da se brišejo tri leta od izreka kazni in ne od datuma dejansko storjenega prekrška.

lp Jest

brišejo tri leta po pravnomočnosti..... to pomeni če si 1.1.2010 naredil prekrške, je ta 9.1. pravnomočen (ker se nisi pritožil) in takrat so ti tudi vpisali kazenske pike :D

aja, da naum off topic... ne povem kok mam pik :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brišejo tri leta po pravnomočnosti..... to pomeni če si 1.1.2010 naredil prekrške, je ta 9.1. pravnomočen (ker se nisi pritožil) in takrat so ti tudi vpisali kazenske pike :D

aja, da naum off topic... ne povem kok mam pik :lol:

Če prekršek seveda ni za :surrender: sodnika za prekrške. To pa zadevo kar malce zavleče. Kar se pa pik tiče, pa pravijo, da je vse kar je preko 100 kar OK :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popusti bodo ja, ampak za nepripet varnostni pas, uporabo telefona med vožnjo, neprižgane luči,... da se ne bo kdo spomnil peljat 120 čez naselje ali spiti platoja pira in potem sesti za volan, tisti bo še vedno kasiral svoje :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem, in kakor poudarjajo, bodo v času štrajka opravljali svoje delo vestno in odgovorno, ter v okviru svojih pristojnosti. Me pa res zanima, kako ga opravljajo sedaj?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prekršek seveda ni za :surrender: sodnika za prekrške. To pa zadevo kar malce zavleče. Kar se pa pik tiče, pa pravijo, da je vse kar je preko 100 kar OK :whistle:

Ja in vse do sodnika ti točk itak še nimaš.

Sodnika moraš percipirat kot blagajno v Mercatorju ... :lol1:

Plačaš šele na blagajni, čeprav imaš robo že prej v vozičku .... in čeprav ti niti ni blo treba iti v ta Mercator, ker so druge štrcune cenejše. :-)

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 bivših z mopedom (že zbrisane)

5 aktualnih z avtom. Mam glih pod hišo ku** cesto k je ravna ko po ameriki... 300km naprej in 200km za tabo, tam pa en vikend od enih švicarjev, ko prijejo 2x na leto za 3 dni pogledat. Omejitev pa 60. Inkasanti, se pa lih tja spravjo... Ma sm jih pogruntal. Med 18. in 28. v mesecu se jih je za pazit. Takoj po plačah, pa tja proti koncu mesca, ko vidi al bo dosegu mesečno "normo" kasiranja al ne, se infiltrirajo po cestah nekam. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj bi bilo potrebno statistiko nesreč primerjat,ko policaji štrajkajo in niso v vlogi inkasantov.Po moji presoji je nesreč manj! :whistle: Čeprav so vozniki že na vhodu v državo sprovociran !!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!