Skoči na vsebino

Ponavljanje izpita


iskrademon

Priporočene objave

En prijatelj je pred 3 leti izgubil izpit za avto, ker je imel pač smolo. Ker ni prijavljen na forumu me je prosil naj nekako poizvem nekaj več o tem.

Zanima ga predvsem ali je možno izpit v celoti plačati, brez voženj. Samo da plačaš in imaš spet izpit nazaj. Pa koliko približno stane to vse skupaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje obstajajo avtošole kjer plačaš ure ampak ti ni treba odvozit tistih ur, oni samo napišejo da si vozil ob bla bla dnevih. Ampak da pa nebi rabil it pred komisijo polagat izpita pa še nisem slišal.

No sem, ampak so jih dobili po par letih pa jih zdaj po sodiščih vlačijo.

pa verjetno ne pričakuješ da ti bo nekdo tu gor napisal idi do Francija pa mu daj 500€, on te pelje Jožetu iz komisije pa še njemu jurja in čez 2 dni te doma čaka nov izpit?!?!?!!?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En prijatelj je pred 3 leti izgubil izpit za avto, ker je imel pač smolo. Ker ni prijavljen na forumu me je prosil naj nekako poizvem nekaj več o tem.

Zanima ga predvsem ali je možno izpit v celoti plačati, brez voženj. Samo da plačaš in imaš spet izpit nazaj. Pa koliko približno stane to vse skupaj?

Izpit lahko opravlja tudi z samo eno uro vožnje, plačal pa bo toliko ur za kolikor se bo zmenil z inštruktorjem.Seveda bo inštruktor njega sigurno najprej dobro preveril kako vozi predno ga bo prijavil na ponovni izpit,ker sigurno nebo hotel "noben" inštruktor sebe blamirat! Pa ne mislit,da gre kar tako takim, ki so jim odvzeli izpit neglede zaradi katerega koli razloga(pijan,pike itd.)hudičevo dobro vzamejo pod lupo ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa reko je da bi ga raje čim prej imel. Do avto šole ima tudi vsak dan prevoz in to je že čas...Se bom pozanimal na eni avtošoli.hvala vam za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne razumem fore, če plačaš, je čist vseen če še voziš .... :sleep2:

In če še voziš se mogoče naučiš kako za drugič obdržiš izpit...... :grim
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa reko je da bi ga raje čim prej imel. Do avto šole ima tudi vsak dan prevoz in to je že čas...Se bom pozanimal na eni avtošoli.hvala vam za pomoč.

sej mu ne morejo napisat 10 ur na dan.... tudi ure pišejo na datume, ker jih morajo in bo ravno tako čakal določen čas, je čist vseen če se usede v avto pa pele tiste ure, po moje mu ne bo škodoval..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

postopek je sledeči:

nov zdravniški pregled- cca 85€

psihonevemkaj pregled-35€

neke psihodelavnice-150€

tečaj CPP in glavna teorija

vožnja -približno 20 ur

glavna vožnja

strošek med 800 in 1000€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurno!!!Pač je šel enega prehitevat, kjer se je peljal 30 pri omejitvi 50. No izkazalo se je da je to avtošola, malo naprej pa so bili policaji, in ta avtošola je trdila da je prehiteval v škarje. In potem ni nič mogo.

Pa še neki. Ne se za*ebavat, ker se lahko to zgodi vsakomur in upam , da vi ki se zdaj delate norca ostanete brez izpita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurno!!!Pač je šel enega prehitevat, kjer se je peljal 30 pri omejitvi 50. No izkazalo se je da je to avtošola, malo naprej pa so bili policaji, in ta avtošola je trdila da je prehiteval v škarje. In potem ni nič mogo.

Pa še neki. Ne se za*ebavat, ker se lahko to zgodi vsakomur in upam , da vi ki se zdaj delate norca ostanete brez izpita.

Na nora vprašanja ,nori odgovori,kaj si pa pričakoval :grim .....pa še neki,men se je to že zgodil :blush:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurno!!!Pač je šel enega prehitevat, kjer se je peljal 30 pri omejitvi 50. No izkazalo se je da je to avtošola, malo naprej pa so bili policaji, in ta avtošola je trdila da je prehiteval v škarje. In potem ni nič mogo.

Pa še neki. Ne se za*ebavat, ker se lahko to zgodi vsakomur in upam , da vi ki se zdaj delate norca ostanete brez izpita.

men paše se norca delat.... ker nisem več pikasta :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurno!!!Pač je šel enega prehitevat, kjer se je peljal 30 pri omejitvi 50. No izkazalo se je da je to avtošola, malo naprej pa so bili policaji, in ta avtošola je trdila da je prehiteval v škarje. In potem ni nič mogo.

Pa še neki. Ne se za*ebavat, ker se lahko to zgodi vsakomur in upam , da vi ki se zdaj delate norca ostanete brez izpita.

neglede na to kaj kakšen avtošolar govori policaju kako sem se peljal in kaj sem na cesti delal, mi policaj zaradi tega nemore nič. tako da, buče?
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni treba verjet. A je narobe če sem vprašal. Mislte si kar hočete.

Je reko da bo pač vozo in to je to :D

je reku da bo pač vozu...

mislim to je tako idijotsko razmisljanje.

slej ko prej se naučimo neke vožnje ''po svoje'', česar pa v večini komiija na izpitni NE tolerira, tolio bolj so pozorni pri povratnikih, saj zelijo voznjo po cpp-ju, po avtošolsko.

22 ur pa izpitna, odvisno kakšne vrste smolo je imel pa še ostale stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, vse je v glavi....ce ne zna presaltat pa narest tko kot zahtevajo bo pac 22 ur vozu, al pa se vec....drugac se pa pac usedes za 5 ur, da ti "cake" povejo pa je...na komisiji pa z izbuljenimi ocmi...se vidi, da obvladate. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komisija ne mara takih ki obvladajo!! Najbolj so jim pri srcu živi posranci ki se tresejo pred njihovim zjebanim egom. Če pokažeš da znaš si ga naje..al sploh če imaš za njih premalo ur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komisija ne mara takih ki obvladajo!! Najbolj so jim pri srcu živi posranci ki se tresejo pred njihovim zjebanim egom. Če pokažeš da znaš si ga naje..al sploh če imaš za njih premalo ur

ajd ne nabiji, ker ni res :ninja: če ne delaš napak narediš... pa tudi trest se ni treba, ur kot je predpisano je za povratnike čisto dovolj, sej niso glupi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, vse je v glavi....ce ne zna presaltat pa narest tko kot zahtevajo bo pac 22 ur vozu, al pa se vec....drugac se pa pac usedes za 5 ur, da ti "cake" povejo pa je...na komisiji pa z izbuljenimi ocmi...se vidi, da obvladate. :grim

to je blo mogoce 10 let nazaj ja

zdej brez opravljenih (ali plačanih, važno da so zapisane) 22 ur nimas kaj počet na izptini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En prijatelj je pred 3 leti izgubil izpit za avto, ker je imel pač smolo.

.... pa reko je da bi ga raje čim prej imel.

In kje je hodil ta 3 leta ... ??? Je imel tako dolgo prepoved vsedanja za volan?

PS: V bistvu me ne briga, bi bilo pa zanimivo prebrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje je hodil ta 3 leta ... ??? Je imel tako dolgo prepoved vsedanja za volan?

PS: V bistvu me ne briga, bi bilo pa zanimivo prebrat.

to se porajtala nism...hahahha

ce 3 leta ni biu za volanom, ni zdaj kr placu pa naredu? ta je pa globoka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kok od vas k tolk veste, je ponavljalo izpit? :grrr Na papirju pa mors met 22 ur ja.

Popravljeno . Popravil DIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!