Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

@Kmet2js čakam, a me boš posilil, al se boš razstrelil pred mano? Čakanje me ubija :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

@Kmet2js čakam, a me boš posilil, al se boš razstrelil pred mano? Čakanje me ubija :P

 

Potrpljenje je božja mast🤪😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Kmet2 pravi:

Potrpljenje je božja mast🤪😁

aha, razumem...trening :P pol pa akcija :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

 

Sem pa da prvo uredimo pogoje dostojnega življenskega standarda za naše ljudi...

In posledično se dvigne rodnost in bla bla bla...

Ni potrebe po uvažanju ljudi, ki se nočejo asimilirat.

 

Višji življenjski standard dokazano ne vpliva na večjo rodnost. Ravno obratno. Bolj kot neka družba živi v siromaštvu, večja je rodnost (res pa da tudi večja umrljivost). In število prebivalstva narašča. 

Evropa je žal že zafurana ravno zaradi premajhne rodnosti. To je kolesje, ki se je zagnalo in ga ni več mogoče ustaviti.

Obstajata le dve možnosti:   

1. Evropa se postara, pomladka ni dovolj in zadnji Evropejec nekoč v prihodnosti ugasne luč (nekoliko karikirano).

2. Evropa uvozi mlado prebivalstvo od nekod drugod, kar se dejansko dogaja. Žal to poteka na način, ki je daleč od idealnega. Od asimilacije, kontrole "kakovosti" prišlekov, kulturnega povezovanja, itd. 

Vsakega lepega je enkrat konec. Tudi Rimsko cesarstvo ga je dočakalo. Evropa je svoj vrh že dosegla in trend se je začel obračati navzdol, pa če nam je to všeč ali ne.   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Najots pravi:

Višji življenjski standard dokazano ne vpliva na večjo rodnost. Ravno obratno. Bolj kot neka družba živi v siromaštvu, večja je rodnost (res pa da tudi večja umrljivost). In število prebivalstva narašča. 

Evropa je žal že zafurana ravno zaradi premajhne rodnosti. To je kolesje, ki se je zagnalo in ga ni več mogoče ustaviti.

Obstajata le dve možnosti:   

1. Evropa se postara, pomladka ni dovolj in zadnji Evropejec nekoč v prihodnosti ugasne luč (nekoliko karikirano).

2. Evropa uvozi mlado prebivalstvo od nekod drugod, kar se dejansko dogaja. Žal to poteka na način, ki je daleč od idealnega. Od asimilacije, kontrole "kakovosti" prišlekov, kulturnega povezovanja, itd. 

Vsakega lepega je enkrat konec. Tudi Rimsko cesarstvo ga je dočakalo. Evropa je svoj vrh že dosegla in trend se je začel obračati navzdol, pa če nam je to všeč ali ne.   

Dejansko je to to kar si napisal, ker ti ljudje niso prišli v EU delat, to je dokazano, ni potrebe da si jedrski figik da to skontaš.😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, DAMI34 pravi:

aha, razumem...trening :P pol pa akcija :D

 

 

😜

FB_IMG_1548504058617.jpg

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče res ni del te teme ampak vseeno generalno vprašanje. V EU želimo, da so ljudje izobraženi, imajo večjo rodnost, hkrati pa še skrbimo, da starejši živjo dlje. Kako to troje skupaj dolgoročno omogoči, da neka civilizacija dolgoročno uspeva. Pomoje ni mogoče. Očitno je narava poskrbela, da se po naravni poti določene civilizacije umaknejo manj naprednim in da se krog konstantno ponavlja.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, vandrovec pravi:

Kaj pa to danes, je bilo ali ni bilo

https://www.zurnal24.si/slovenija/crna-kronika/migranti-po-mesecu-dni-spet-spolno-napadli-dekle-414272

Zaradi mene naj posiljujejo vsepovprek...jaz nisem ženska🙂

lej, širjenje dezinformacij je samo ustvarjanje panike. Tako migranti, kot Slovenci niso vsi angelčki. Od kriminala, posilstev droge itd počnejo pokvarjeni ljudje neglede na nacionalno pripadnost, veroizpoved, barvo kože ali spola.

Dejstvo je, da policija preiskuje in daje verodostojne informacije. Kaj boš verjel je tvoja stvar, sploh pa če si JJu verjel prvič, ko je širil lažno novico, veš da so migranti:

vsesplošni posiljevalci in teroristi, ki dobijo 1500€ na mesec brez dela, še hotel jim plačajo :D

Sem že večkrat zapisal, pa bom še 1x: politično pametno je, da raji pokažeš zunanjega sovražnika, ki je kriv vsega. Od slabega standarda, do izkoriščanja podjetij, tajkunov, kraj in vseh lumparij, ki se jih politika in tisti pri koritu gredo. YUgo praksa, Jelinčič je prvi začel, nadaljujejo pa drugi podpihovalci.

A ti res verjameš, da je ograja z bodečo žico znižala pretok beguncev? Naj ti odprem oči, s škarjami jo zlahka prerežeš. Seveda te ne zanima, da so ob postavitvi te ograje nekateri kasirali bajne provizije. :P in to gre iz tvojega in mojega žepa. ampak važno, da se počutimo varni, mar ne :D

 

A moj zapis pomeni, da tisti, ki so pri nas ne potrebujejo nadzora?

Ne, še zdaleč ne. Ampak dokler bomo nekatere organe pošiljali gledat osebne izkaznice na maje, taisti ne bodo patruljirali po mestu.

PS. posiljevalci ne posiljujejo samo žensk, toliko v vednost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Grozno.......tudi otroci, ženske...

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/nova-jeziva-snimka-iz-gaze-izraelci-skidaju-palestince-i-tjeraju-ih-da-klece-medu-njima-i-djecaci-zatocili-i-zene-15409785

Erdogan je že izjavil, da je AH morda prehitro zaključil......... ta "lokalni" spopad lahko dobi zelo široke razsežnosti :(     saj zgodovina teh njihovih konfliktnih odnosov sega daleč nazaj, tudi s prekršenimi podpisanimi dogovori v bližnji preteklosti, vendar......kje so sedaj vsi hudi humanitarci, ki nakladajo po medijih, ko imajo židi meč v rokah je krvavo in vsi glavo v pesek.....a ni celo naša zunanja ministrica bila tam na "uspešni" humanitarni misiji, ki smo ji jo plačali mi davkoplačevalci in posredovala  k ublažitvi konflikta  🫤 pa brez rezultata??

  • Šokiran 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Dobro, naj....   so ga pirati + Huti&Co 😃  sam, da našim pubecem ne bo patronov zmanjkal, je mal krize s parama, prav Šarac, k smo avion kupl...😬  bi bilo mogoče bolj, da bi šel Serpentinšek dol jim pokazu hudiča 🤪 bi se hit aklimatiziral in bil operativen, k dol lih tko k pr njem, babe nimajo kej za govort

https://www.24ur.com/novice/tujina/slovenija-bo-v-operaciji-eu-v-rdecem-morju-sodelovala-s-tremi-vojaki.html

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najebal so ga (hutiji) :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prvi pogled mal smešno in brezveze. Ampak....če si zraven, imaš neposreden dostop do informacij. Sploh, če delaš v poveljstvu. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Tedybear pravi:

Na prvi pogled mal smešno in brezveze. Ampak....če si zraven, imaš neposreden dostop do informacij. Sploh, če delaš v poveljstvu. 

Se strinjam, poznaš te zadeve.....smo zraven, verjetno pa nam "veliki" ne dajo kakšnih višjih poveljniških pozicij u stožeru .....se pa verjetno pridobijo izkušnje in info o realnem stanju na lokaciji, sicer ne vem kaj za nas male to pomeni, verjetno pa nebi bilo pa dobro, da se po nepotrebnem komu zamerimo....ne našim in ne kao sovražnikom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi verjel, kakšne funkcije tu pa tam zasedejo naši fantje ( in dekleta). Šef logistike južnega krila NjATA, vodja usposabljanja v Norfolku. Naš človek je bil lep čas namestnik šefa Izobraževalnega centra za obveščevalni kader NjATA s sedežem v Romuniji.....

Kot sem rekel ...zraven je dobro biti, vendar brez izpostavljanja ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navadno razmetavanje denarja in ritolizništvo.

Vsi ostali skrbijo za svojo korist, mi pa smo tako "dobri" , da skrbimo za njihovo.

Koper (pristanišče) , ki bi edini imel kakšno korist, si s tem ne bo prav nič opomogel.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, franc said:

Navadno razmetavanje denarja in ritolizništvo.

Vsi ostali skrbijo za svojo korist, mi pa smo tako "dobri" , da skrbimo za njihovo.

Koper (pristanišče) , ki bi edini imel kakšno korist, si s tem ne bo prav nič opomogel.

lp

Razmetavajo potem tudi vsi ostali.

Na podlagi česa trdiš, da pa recimo Hrvati, Slovaki, Estonci .....bolj skrbijo za svojo korist od nas?

Koper je sicer strateška točka južnega krila NjATA. Na vsakoletni vaji zAmeri vedno pošljejo logistične enote, ki preigravajo oskrbovanje SV Evrope. Ko bo Koper od tega imel korist, bo "piz...rija" dosti bliže, kot je sedaj.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tedybear pravi:

Razmetavajo potem tudi vsi ostali.

Na podlagi česa trdiš, da pa recimo Hrvati, Slovaki, Estonci .....bolj skrbijo za svojo korist od nas?

Koper je sicer strateška točka južnega krila NjATA. Na vsakoletni vaji zAmeri vedno pošljejo logistične enote, ki preigravajo oskrbovanje SV Evrope. Ko bo Koper od tega imel korist, bo "piz...rija" dosti bliže, kot je sedaj.

 

Nam ajzenponarjem  je fajn, da je KP strateško pristanišče NATA, očitno tudi amerov, ker so prevozi vojaških "zadev" z varovanjem MORS-a, zares hudo dobro plačani, v bistvu bolje, kot katerikoli tovor......strojevodje jih obožujejo, saj ti vlaki vozijo brez postankov vlakovnih kompozicij, so dobro varovano s specialci v kabinah lokomotiv, da jim ni dolgčas :)  skoraj kot se je včasih vozilo Titeja  🙃..... vojne so tudi oz, predvsem odličen biznis in borba za življenje za tiste, ki na prvih linijah...... od začetka vojne v Ukrajini jih je bilo kar veliko...koliko na mesec?? vojna tajana 😉  torej vozili smo precej iz KP, ter Italije proti vzhodu,  no v zadnjem času, ko se je začel raztur na bližnjem vzhodu pa je še več vojaških konvojev proti KP....ameri se očitno zelo bojijo za prijateljev žide....koliko Luka KP služi težko ocenim, vse logistične veriga se zelo hitro odvija.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Luka66 said:

Nam ajzenponarjem  je fajn, da je KP strateško pristanišče NATA, očitno tudi amerov, ker so prevozi vojaških "zadev" z varovanjem MORS-a, zares hudo dobro plačani, v bistvu bolje, kot katerikoli tovor......strojevodje jih obožujejo, saj ti vlaki vozijo brez postankov vlakovnih kompozicij, so dobro varovano s specialci v kabinah lokomotiv, da jim ni dolgčas :)  skoraj kot se je včasih vozilo Titeja  🙃..... vojne so tudi oz, predvsem odličen biznis in borba za življenje za tiste, ki na prvih linijah...... od začetka vojne v Ukrajini jih je bilo kar veliko...koliko na mesec?? vojna tajana 😉  torej vozili smo precej iz KP, ter Italije proti vzhodu,  no v zadnjem času, ko se je začel raztur na bližnjem vzhodu pa je še več vojaških konvojev proti KP....ameri se očitno zelo bojijo za prijateljev žide....koliko Luka KP služi težko ocenim, vse logistične veriga se zelo hitro odvija.....

Hvala, ker si mi razširil obzorja. Nekaj o tem sem slišal, ti pa si potrdil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 3. 2024 ob 17:42, Tedybear pravi:

Na podlagi česa trdiš, da pa recimo Hrvati, Slovaki, Estonci .....bolj skrbijo za svojo korist od nas?

Prave "primere" si našel (podobni ali še večji ritolizniki od nas, pa imajo vseeno večje koristi, sicer na način, ki je meni popolnoma nesprejemljiv) .

Kaj ima Slovenija od NATA, razen stroškov?

Vsa ta "sodelovanja" in misije, so hudičevo draga zadeva (prav nič ni zastonj, kot nam hočejo prikazati) .

Nimamo "namenske proizvodnje" in kupujemo izjemno drago in večinoma ( "doma" ) popolnoma neuporabno opremo.

Jeb...jo nas z 2% BDP , ki jih večina "velikih" obdrži doma in zraven še malo zaslužijo.

Mi se pa še vedno gremo hlapčevsko in servilno politiko in kupujemo "vse in svašta" na osnovi neke propagande in trenutnega navdiha...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/18/2024 at 10:07 AM, franc said:

Prave "primere" si našel (podobni ali še večji ritolizniki od nas, pa imajo vseeno večje koristi, sicer na način, ki je meni popolnoma nesprejemljiv) .

Kaj ima Slovenija od NATA, razen stroškov?

Vsa ta "sodelovanja" in misije, so hudičevo draga zadeva (prav nič ni zastonj, kot nam hočejo prikazati) .

Nimamo "namenske proizvodnje" in kupujemo izjemno drago in večinoma ( "doma" ) popolnoma neuporabno opremo.

Jeb...jo nas z 2% BDP , ki jih večina "velikih" obdrži doma in zraven še malo zaslužijo.

Mi se pa še vedno gremo hlapčevsko in servilno politiko in kupujemo "vse in svašta" na osnovi neke propagande in trenutnega navdiha...

lp

Ker nismo neki hudo ritolizniki, nam NATO še nič ni podaril. Hrvatom podarja Helikopterje. Ker SO ritolizniki. No, nam so sofinancirali letališče v Cerkljah, od katerega pa res ni nobene koristi.

Včasih se vprašajmo, kakšne koristi ima Švica od tega, da ima najbolj opremljeno in številčno vojsko glede na velikost države. Itak jih že 400 let nihče ni napadel. 

Nevtralnost ( CH, A) je hudo draga zadeva. Verjemi, da je kolektivna obramba cenejša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res se počutim varnega, ko smo v NATO, ki je samo podaljšek amerov, največjih agresorjev zadnjih 50 let.

Lepo se vidi sprenevedanje amerov v Palestini kjer se vrši genocid nad ljudstvom in poleg je EU, ki to podpira...

Ko pa v UA umre en otrok je na vseh glavnih medijih ta poredni Putin.

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Tedybear pravi:

Nevtralnost ( CH, A) je hudo draga zadeva. Verjemi, da je kolektivna obramba cenejša.

Na žalost ni. Pa še popolnoma neuporabna je (Kdo nas lahko napade in kdo nas bo branil? ) .

Švicarji večino pridelajo in izdelajo doma pa še malo izvozijo.

Njihov način in tradicija je verjetno edini dejansko učinkovit sistem (poleg ustrezne politike) . "Splošni ljudski odpor" je bil nekaj v tem smislu, samo se je grdo izrodil in "odplaval" v nacionalizem...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Švicaji majo banke. In svetovni kapital.

ampak ja, sem slišal, če bi bil v Putinovi zvezi bi se nam med in mleko cedila :P

Dokler nas nihče ne napade, je najbolje da nismo nikjer, še vojske (take kot je) ne rabimo.

 

Ker pa je naslov teme migrantska kriza, sem slišal s preverjenih kanalov blizu SDSa, da se povečan prehod migrantov dogaja zgolj in samo zato ker je Holop baje odstranu ograje :P

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!