Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

pred 46 minutami, DAMI34 pravi:

Policaj je bil v civilu, k je pico častu :P, dami pa tut ni bil delč od tam. Mljask

kje:

ne puvem :ras:

Korupcija ...Taplav podkupuje radirko :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na omw v celju s predelano s tenere. smo govorili pa sem pozabla vprašat če si tut na motosvetu. a si? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rumen er6 s škofljice prot turjaku???? sorry za malce tesno prehitevanje .. 

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 13:30 @Zivnorc na Rudniku.
Menda, no. Saj ne vem več, je že dolgo tega kar je nehal zapravljati čas z branjem bedarij na forumu. :P

Pa še en, malo pred njim. Skoraj identičen - črn motor, rdeč kombinezon. Tako da sta bila dva takšna. Ali pa je bil glitch in the Matrix.:huh:

Popravljeno . Popravil Yoghurt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Yoghurt said:

Danes ob 13:30 @Zivnorc na Rudniku.
Menda, no. Saj ne vem več, je že dolgo tega kar je nehal zapravljati čas z branjem bedarij na forumu. :P

Pa še en, malo pred njim. Skoraj identičen - črn motor, rdeč kombinezon. Tako da sta bila dva takšna. Ali pa je bil glitch in the Matrix.:huh:

Baraba naslednjic ko ga vidis mu prmazi eno okrog kepe in mu povej da mu ludi to posilja ka nc ne pove da se bo vozu 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidu enga, k ma od fičkota luč na ducatiju ... kdo je biu to :hmm: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol 14:20-30 v LJ iz Tivolske proti Iliriji ena petite motocikličarka vsa v črnem?

5 minut kasnej en na BMW r nineT (pomoje), s Celovške na priključek LJ sever. Eno blondo z lasmi do riti si zadi vozu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Xebec pravi:

 

5 minut kasnej en na BMW r nineT (pomoje), s Celovške na priključek LJ sever. Eno blondo z lasmi do riti si zadi vozu.

.

... a je kej čudnga ??? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v istri v bližini Karojbe mislim da Fejzr GO ... 99, sem ti vžigal vse 4 žmigavce ker si imel par kilometrov prižgan desni žmigavec. (da ne boš mislil kaj je blil nek psihopat ki je vsakih 100m prižgal vse 4 žmigavce na stari sklumpani škodi)

Če je bil sploh kdo iz foruma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva motorista danes okrog 13h pri izvozu za Ig. Hvala za opozorilo. (srebrna škatla z neprižganimi lučmi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo od tukaj danes vozu čez Kočevje pred mano, pol so te pa v naslednjem naselju ta plavi pohopsal? Upam, da niso preveč pokasiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, blazzarss pravi:

kdo od tukaj danes vozu čez Kočevje pred mano, pol so te pa v naslednjem naselju ta plavi pohopsal? Upam, da niso preveč pokasiral.

kakšen motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Wakasaki nism ziher, mislm da V-strom - KP registracije, dva sta bila gor, v Kočevje prišel iz smeri Dvora

Popravljeno . Popravil blazzarss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črna astra gtc - reg.36 9 lz .. pred pol ure topole - mengeš .... nalepka motorist v avtu... imaš na motorju nalepko avtomobilist na motorju ? bebo - nimaš prednosti znak prevoziš tako vehementno kot da bi imel prav ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

črna astra gtc - reg.36 9 lz .. pred pol ure topole - mengeš .... nalepka motorist v avtu... imaš na motorju nalepko avtomobilist na motorju ? bebo - nimaš prednosti znak prevoziš tako vehementno kot da bi imel prav ..

confusedlionking.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj 1 maja sem se vračal proti Ljubljani zgodaj popoldan po stari primorki in zopet srečal mojo zrcalno sliko na belordeči r6, jakna belordeča verjetno gre vedno za istega motorista le kdo bi to bilpost-21982-126054982384_thumb.jpg   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Alla sm sreču :010

tok je diujala, da me je na OMV-ju ujela :O ... zgrožen sem :dry:

:huh:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Alla pravi:

Jaz diujala???? Ti si me 2x prehitel!

a naenkrat :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečan eno skupino večinoma vse registrske Novo mesto v Delnicah, in pa en par na Hondi (CBF?) na prehodu Brod na Kolpi :D Kdo od tukaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!