Jump to content

• Zadnje objave

• kaizer
      Čekiram kam bi zginu....  
    • Snečer
      tudi mene zanima število vseh umrlih na dan nekaj statistike sem se objavil, v glavnem ni posebnosti... nekaj ne štima
    • Shillien
      mogoče potrebuješ osnovno šolo še enkrat?  sam sebi si prilepil odgovor, da citiram sam sebe " ampak glede na tvoj zadni (neumni) stavek si eden tistih ki pametuješ okrog kako covid ni nevaren ampak je nek rahel prehlad " je jasno? mogoče še enkrat: "ampak glede na tvoj zadni (neumni) stavek" je zdaj jasno? in kolikorkoli jih umre kdo si ti da določiš da je tistih par pač pogrešljivih čeprav bi imeli večje možnosti če bi se le vsi "frajerji" držali vseh ukrepov, ki NOBENEMU NE ŠKODUJEJO LAHKO PA REŠIJO ŽIVLJENJA.
    • Scarabeo 500
      Ajd, najdi mi kje sem zapisal to kar sem ti boldal - potem si car. To je tvoja domišljija. Statistično jih na dan v letu umre povprečno okoli 55 oseb (gripa, prometne, samomori...) in zato me zanima, koliko jih sedaj umre vseh skupaj.  To bi bil podatek o resnični umrljivosti zaradi korone.
    • skalar36
      https://www.stat.si/StatWeb/News/Index/9193 "Presežna umrljivost (tj. presežek števila umrlih v primerjavi s povprečnim številom oseb, umrlih v preteklih letih v istem obdobju) je v prvih devetih mesecih 2020 znašala 2,3 %. To pomeni, da je v omenjenem obdobju umrlo za 2,3 % več prebivalcev kot povprečno v istem obdobju v letih 2015–2019."  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!