Skoči na vsebino

Skuterji, mopedi in kolesa z motorjem

  • Filtriraj teme po forumu
    1. Kupim Tomos Standard 25

    2. Tomos Standar

    3. Yamaha Spy 50

    4. Odpadi za scooterje 1 2

    5. Kupim piaggio ZIP

    6. APRILIA SR50 2T

    7. Euro 4 motorji

    8. električni skuterji, mopedi

    9. tomos avtomatik težave s sklopko




    • Zadnje objave

      • motolover
        Se spomnim kako je bil ta grd, ko je prišel ven. Bokser motor na endurci, oranžen sedež,.. kar nekaj. Potem smo se pa navadili..
      • Kugelschreiber
        Sm hotel vprasat, ce je tole kotolomac 1150, in po objavi v tej temi vidim da je res. 210 000? Kljub temu, da je ze dolgo drugi bajk, je poprecje se vedno skor 10 na leto? No, to je wow faktor.    kar se kufrov tice, mi ni cist jasno, zakaj bi jih imel gor, ceprav ne cutim razlike v voznji. Je pa dejstvo da na nasem bajku motijo sopotnico in z njimi ne gre skoz vrata v hišo. Togledno je bmf verjetno generacijo pred vsemi. 
      • miran985
        Srčno upam da se kdaj srečamo. Boš drugačnega mnenja 😉. Do takrat pa srečno kamorkoli greš 😉
      • ftp
        Tudi pijanc ne bo priznal da je pijanc....
      • miran985
        Nič me ne moti. A moram še enkrat napisat da proti Gs-u nimam nič? Sem lepo napisal. Omenim samo kar pogosto vidim to je to. Tebi to paše in ok, pač stvar posameznika. Ne rabim se nič tolažit, nimam za kej.  Tebe ne poznam in ni letelo na tebe,tudi lepo piše. Napisal sem NEKATERIM. Pač splošno...
    ×
    ×
    • Ustvari novo...

    Pomembne informacije

    Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!